Як обрати вентилятор для ванної та санвузла?

Автор запису
21 тра 2018
7 хв читання
3 коментарі
5 / 5

У кожному житловому приміщенні люди часто стикаються з проблемами забрудненого повітря, підвищеної вологи і неприємного запаху в ванних і санвузлах. Боротися з цим можна за допомогою витяжних вентиляторів, які активно увійшли в життя сучасної людини.


Що ж це за пристрій витяжний вентилятор?

Витяжка для ванної кімнати MAICO ECA ipro
MAICO ECA ipro


У більшості випадків у ванних і санвузлах немає вікон, і провітрювання природним способом просто неможливо. Тому для того, щоб уникнути появу цвілі, різного роду грибків і неприємного запаху рекомендується встановити побутовий витяжний вентилятор. Що це таке? Витяжний вентилятор - пристрій, що усуває неприємний запах і вологе повітря з приміщення. Принцип роботи вентилятора досить простий, швидке обертання лопастей підхоплює відпрацьоване повітря і проганяє його в випускний отвір.

Таким чином з приміщення витягуються всі небажані запахи і зайва волога. Встановлюється пристрій в отвір на стіні або стелі, після монтажу помітно тільки лицьову панель. Невеликі габарити і стильний дизайн будуть гармонійно виглядати в будь-якому інтер'єрі. Альтер Ейр допоможе вибрати побутової вентилятор для вашого будинку за доступною ціною.


Витяжний вентилятор в ванну і туалет. Як вибрати?


Іноді досить важко підібрати відповідний витяжний вентилятор. Адже для ефективної і довгострокової роботи потрібна якісна техніка. Часом співвідношення ціни і якості не завжди справедливо. Тому компанія Альтер Ейр проведе короткий екскурс по кращим витяжним вентиляторам для ванної та туалету.

MAICO ER

Серія витяжних вентиляторів, які користуються популярністю на ринку кліматичної техніки через високу якость, стильний дизайн і довгостроковості роботи. Компанія MAICO виготовляє обладнання і всі його комплектуючі в Німеччині у відповідності з усіма нормами та сертифікатами. З кожним роком техніка оснащується більш широким спектром функцій.

Основними перевагами витяжних вентиляторів серії ER є:

 • ультранизький рівень шуму;
 • висока потужність;
 • стильний дизайн;
 • низьке споживання електроенергії;
 • легкість управління;
 • наявність різних датчиків і таймерів.

MAICO ECA ipro

Товари зі статті

Elicent Elegance

Витяжка для ванної кімнати даного виробника розробляються і виготовляються в Італії. Крім технічних показників так само варто звернути увагу на дизайн, який є відсиланням до MAICO ipro. Крім того, корпус виготовлений з ударостійкого пластику, що гарантує захист пристрою від зовнішніх факторів.

Витяжка для ванної кімнати Elicent Elegance
Elicent Elegance


Оснащений жорстким зворотним клапаном, який не дає відпрацьованому повітрю з вентиляційного каналу потрапити назад. А ресурс двигуна становить 30 тисяч годин. В обладнанні використовуються кулькові підшипники, які забезпечать безшумну роботу навіть після тривалого періоду часу.

Soler & Palau Silent

Витяжні вентилятори даної серії добрі не тільки своїми технічними характеристиками, але і дизайном. Розробники надали широкий вибір кольорів для будь-якого інтер'єру. Що стосується особливостей цих вентиляторів, варто звернути увагу на широкий функціональний діапазон.

Вентилятори мають безліч модифікацій:

 • CZ (стандартне виконання)
 • CRZ (вбудований таймер)
 • CHZ (датчик вологості і таймер)
 • CHZ VISUAL (світлодіодні індикатори та кнопка для установки рівня відносної вологості)
 • CDZ (інфрачервоний датчик руху і таймер)
 • CMZ ( шнурової вимикач)
 • CZ 12V (для низьковольтних мереж)

Soler & Palau Silent Design

Витяжка для ванної кімнати Soler & Palau Silent Design
Soler & Palau Silent Design

За технічними характеристиками ця серія не відрізняється від попередньої. Різниця лише в дизайні. Італійська компанія Soler & Palau зробила головною особливістю - дизайн.

Гладенька панель з оригінальним орнаментом або зі змінними кольоровими смужками буде чудово виглядати в ванних і санвузлах з оригінальним інтер'єром. Відпрацьоване повітря забирається збоку і робить пристрій непомітним, на якість і ефективність роботи це ніяк не впливає.

Висновок

Як бачимо, вибір обладнання досить великий і ви можете підібрати потрібний вам і за технічними даними, і по дизайну. Купити побутової вентилятор ви можете в компанії Альтер Ейр.

Хочете стати нашим партнером?

Залиште свої контакти і наш співробітник зв'яжеться з Вами найближчим часом


Відгуки і питання
 • 5 / 5

  Артем

  Спасибо за описание производителей, статья очень понравилась. Теперь мы смогли определиться с моделью вентилятора.

 • 5 / 5

  Роман

  Много вентиляторов предлагается, что аж глаза разбегаются. Как правильно подбрать модель?

 • Альтер Эйр

  Модель вытяжного вентилятора выбирается в зависимости от нескольких факторов - объем комнаты, количества постоянно проживающих людей и других особенностей. Если необходимо выбрать среди схожих моделей, вы можете воспользоваться сравнительной таблицей. Для этого необходимо желаемый товар добавить в иконку весов в правом верхнем углу.