Вентилятор Elicent Elegance – пропозиція, від якої неможливо відмовитися

Автор запису
29 чер 2016
8 хв читання
1 коментар
5 / 5

Для ефективної вентиляції в санвузлі пропонуємо витяжний вентилятор Elicent Elegance.

Він вам підійде, якщо потрібна потужна, але тиха витяжка. Двигун у нього надійний, а звук забору повітря не буде дратувати слух. Ванна маленька, а конденсату багато – потрібна модель з датчиком вологості.

Хочете швидко усунути неприємний запах?

Вентилятор очистить повітря за лічені хвилини, організовує правильний повітрообмін. Не подобаються вентиляційні решітки, на яких накопичується пил? У Elicent Elegance приваблива зовнішня панель, яка виглядає як декор в інтер'єрі. Це як раз той пристрій, який відпрацює вам кожну гривню.

Витяжний вентилятор Elicent Elegance
Elicent Elegance

Що потрібно знати про вентилятори Elicent Elegance

 • В 1970 році в Італії запустили виробництво вентиляторів Elicent. У місті Lonato del Garda, район Brescia відбувається повноцінний покроковий процес від виготовлення до реалізації продукції. Проводяться наукові дослідження, розробляються і втілюються у життя проекти і дизайнерські ідеї, проводяться необхідні експерименти і товар потрапляє до покупця.
 • Витриманий стиль і мінімум деталей підкреслюють вишуканість вентилятора. Білий колір гармонійно поєднується зі всіма кольорами веселки, а значить і з колірним рішенням вашої ванної кімнати. Конструкція вентилятора виготовлена із міцного пластику, що не лише захистить його від зовнішнього фізичного впливу, але і значно продовжить термін служби.
 • Витяжний вентилятор – пристрій «не публічний». Тут на першому місці якість, а не логотип на зовнішній панелі (хоча і логотип на Elicent Elegance привабливий). По робочих і функціональних характеристиках вентилятор Elicent серії Elegance зовсім не поступається багатьом розрекламованими брендами. А ось його ціна – навпаки – значно нижча, що робить його доступним кожному.
 • Дратує шум витяжки? З вентилятором Elicent Elegance ця гучна проблема вас більше не потурбує. Звук витяжного пристрою можна порівняти з шепотом людини, а якщо врахувати, що вентилятори, як правило, монтуються високо під стелею, то шумові характеристики досягають нуля.
 • Двигун типу ЄС (синхронний) продуктивний, але економічний. Його енергоефективність на 43 – 60% вища, ніж у асинхронного АС. А кулькові підшипники запобігають швидкому "зношуванню" вентилятора.
 • Зворотний клапан - метелик якісний, виготовлений зы щільного пластику. Його головне завдання – запобігати потраплянню відпрацьованого брудного повітря з труби повітропроводу назад в приміщення.

Де встановити Elicent Elegance

Вентилятори Elicent Elegance – це витяжні пристрої предзнаначені для встановлення в таких приміщеннях як туалет, ванна кімната, душова, кухня, пральня або, навіть, офіс.

Витяжний пристрій Elicent Elegance для ванної кімнати
Elicent Elegance

З туалету витяжка максимально швидко і тихо усуне неприємні запахи. Ванна кімната та пральня – місця, де вологість часто перевищує санітарні норми, а пар, повільно перетворюється на конденсат, що згубно впливає на меблі і сприяє утворенню цвілі на поверхнях.

Схема Elicent Elegance
Схема Elicent Elegance

Оскільки витрата повітря вентилятора великий – 90 м³/год, а двигун продуктивний, то і витяжка ефективна. А датчик вологості допоможе правильно відрегулювати роботу пристрою, щоб привести вологовміст повітря в норму.

У кухні витяжки над плитою недостатньо для того, щоб повітря по всій кімнаті було без суміші ароматів всіх страв світу. Тому, встановлення мініатюрного Elicent Elegance на кухні цілком обґрунтовано і раціонально. Експлуатація побутових вентиляторів Elicent Elegance не обмежується тільки в перерахованих вище приміщеннях. Інженери рекомендують встановлювати їх навіть в офісних приміщеннях. Там працює, як правило, чимало людей, а значить постійний приплив і ефективний забір повітря просто необхідний. Для кожного типу приміщення потрібно підбирати конкретний вид пристрою, в залежності від функцій, який він повинен виконувати.

Для кожного типу приміщення потрібно підбирати конкретний вид пристрою, в залежності від функцій,які він повинен виконувати.

 • Elicent Elegance – це стандартна модифікація пристрою.
 • Для періодичної роботи вентилятора зверніть увагу на модель Elicent Elegance Timer, а якщо хочете ще й заощадити енергію (до 64%), то на Elicent Elegance Comfotimer. Функція таймера буде керувати включенням/виключенням пристрою із затримкою від 3 до 25 хвилин.
 • Для санвузлів, душових і пральних кімнат рекомендовано купувати вентилятори з датчиком вологості. Пристрої з гігростатом Elicent Elegance MHY Smart будуть відслідковувати рівень вологи в приміщенні і приводити його в норму (40 – 80%), керуючи швидкістю двигуна.
 • Щоб витяжка починала працювати тільки тоді, коли ви знаходитесь в кімнаті і ще деякий час після вашої присутності бажано розглянути модель Elicent Elegance P. I. R. з інфрачервоним датчиком руху.
 • Якщо витяжка повинна здійснюватися постійно, то рекомендуємо змонтувати вентилятор Elicent Elegance 2V, який буде працювати на зниженій або підвищеній швидкості 24 години на добу.
Зацікавив вентилятор?

Серія вентиляторів Elicent Elegance – це пристрої, в надійності яких немає причин сумніватися. Вони продуктивні, функціональні, конструкція з першокласних матеріалів, збірка якісна, а термін експлуатації тривалий. Дизайнерська серія Elegance представлена вентиляторами з суворим, але витонченим зовнішнім виглядом передньої панелі білого матового кольору. Це і красиво, і універсально. І ціна вас приємно здивує, оскільки компанія Elicent зацікавлена в тому, щоб кожна людина могла дозволити собі використовувати дійсно якісне обладнання. Для виробників набагато важливіше, щоб ви були задоволені покупкою і порадили її друзям, ніж просто відшкодували витрати на рекламну кампанію.

Хочете стати нашим партнером?

Залиште свої контакти і наш співробітник зв'яжеться з Вами найближчим часом


Відгуки і питання
 • 5 / 5

  Анастасия

  Очень интересно было, даже для девушек. Спасибо за информацию и отдельное спасибо за оформление.