Вентилятори для ванної зі зворотним клапаном

17 лют 2016
10 хв читання
25 коментарів
5 / 5
Зміст
 1. Коротко про вентиляцію для ванної та її необхідність
 2. Що таке зворотний клапан і як він працює
 3. Види зворотних клапанів
 4. Вентилятори для ванної зі зворотним клапаном
 5. Відеоогляди
 6. Підсумок
Вентилятор Maico у ванній
Вентилятор Maico у ванній

Про користь і необхідність вентиляції у ванній кімнаті були написані тисячі статей, в тому числі й на нашому сайті. Дійсно, правильно організована вентиляція допоможе зберегти не лише здоров'я всієї родини, але і й енну кількість Ваших нервових клітин і грошей, витрачених на ремонт.

На даний момент український ринок пропонує величезну кількість вентиляторів для ванних кімнат: різні бренди, моделі, комплектації. При такому спектрі пропозицій не важко й розгубитися. Компанія Альтер Ейр є офіційним представником кращих світових виробників вентиляційного обладнання, на нашому сайті ви знайдете вентилятори будь-якого типу з широким ціновим діапазоном.

У цій статті докладно описуються вентилятори для ванної кімнати із зворотним клапаном, їх особливості, важливість для якісної вентиляції і Вашого комфорту.

Потрібна консультація?

Коротко про вентиляцію для ванної та її необхідність

Назвіть кімнату у вашій квартирі або будинку, де найчастіше ллється вода. Правильно – це ванна. А тепер назвіть найменшу за площею кімнату. Правильно – це знову ванна. Невелике приміщення, часто без вікон, в якому постійно користуються водою.

Цілком природно, що рівень вологості просто зашкалює. Звичайно, можна відчинити двері і сподіватися на ефективність природної вентиляції. Але, як показує практика, канал для природної вентиляції дуже швидко забивається і робиться непридатним. А постійно відчинені двері призводить до виникнення певного дискомфорту.

Переглядайте вентилятори для ванної зі зворотним клапаном, гортаючи вліво-вправо:

Товари зі статті

Висока вологість та вогкість у ванній кімнаті стає причиною появи неприємних запахів, комах і, що найстрашніше – грибка і плісняви. Все це згубно впливає на людський організм (особливо схильний до алергії).

Крім того, поступово виходить з ладу сантехніка, меблі, стеля, плитка. Якщо порівняти вартість ремонту з ціною вентилятора, вигідне рішення – очевидне.

Отже є 2 основні причини встановити вентилятор у ванній:

 1. видалення вологості і сирості.
 2. видалення неприємних запахів. 

Так само запахи присутні і на кухні. При приготуванні їжі, вони можуть легко поширитися по всій квартирі або будинку. Саме через це витяжна вентиляція на кухні зворотний клапан в вентиляторі – необхідність для комфорту в приміщенні.

Вентилятори для ванної
Оберіть вентилятор для ванної кімнати!

Що таке зворотний клапан і як він працює

Зворотний клапан використовується для запобігання проникнення витяжного повітря з вентиляційного каналу назад до приміщення. Він є важливою частиною витяжного вентилятора і захищає кімнату від вже викинутого в шахту повітря, неприємних запахів з інших квартир (тютюн, кухонні запахи), не пропускає комах, пил і пух. У разі порушення герметичності вентиляційних каналів або їх засмічення, наявність зворотного клапана стає справжньою необхідністю.

Принцип роботи зворотного клапана гранично простий: закріплена на осі лопать відкривається при включенні вентилятора і відповідно закривається при його вимкненні. Нічого зайвого.

Види зворотних клапанів

Зворотні клапани для вентиляції прийнято ділити на види за кількома критеріями.

За типомвстановлення зворотні клапани бувають вертикальні і горизонтальні. Пристрій повинен відповідати розташуванню повітропровода. Якщо повітропровід вертикальний, то повітряний потік в ньому також рухається вертикально. Відповідно, встановлення зворотного клапана в даному випадку проводиться в горизонтальному положенні, для ефективної та правильної роботи лопатей.

За матеріалом виготовлення клапани діляться на пластикові і металеві. Пластикові зворотні клапани використовуються, як правило, в побутових приладах, а металеві найчастіше встановлюються у промислових агрегатах.

За типом перерізу зворотні клапани бувають прямокутні і круглі.

Найпоширенішим є зворотний клапан «метелик». У побутових вентиляторах він найчастіше виготовлений із пластику чи плівки, тоді як у промислових агрегатах використовують клапани з оцинкованої сталі, що виглядають як дві лопаті, закріплені на осі, переріз клапана якої ділиться надвоє. Завдяки пелюсткам повітря зможе проходити тільки в одну сторону. При вимкненні витяжного вентилятора лопаті закриваються.

Також існує зворотний клапан «жалюзі» з горизонтально розміщеними лопатями. Пристрої даного типу ідеально підходять для використання в квартирах.

Вентилятори для ванної зі зворотним клапаном

Ми пропонуємо вашій увазі 4 найпопулярніших вентилятори для ванної, обладнані вбудованими зворотними клапанами. У список увійшли лише кращі моделі від провідних європейських виробників.

 1. Meltem Vario-II 60 - витяжний вентилятор відцентрового типу. Характеризується відмінною ефективністю роботи і низьким рівнем шуму. Зворотний клапан знаходиться в корпусі. Альтер Ейр сміливо рекомендує даний пристрій, так як він вже не раз чудово показав себе на об'єктах.
 2. Maico ER 60 – німецький відцентровий вентилятор, який відрізняється максимальною ефективністю і надійністю, а також вкрай низьким рівнем шуму. Він використовує в своїй роботі пластмасовий зворотний клапан типу «метелик».
 3. Elicent Elegance 100 – настінний витяжний вентилятор, поєднує в собі італійську якість і дизайн за доступною ціною. Пристрій оснащений вбудованим зворотним клапаном «метелик» із пластику.
 4. Soler&Palau Silent 100 CZ Design – це настінний вентилятор іспанського виробництва, який виділяється серед аналогів безпрецедентно низьким рівнем шуму. Його ефективність і продуктивність робить вентилятор ідеальним вибором для ванної кімнати. У моделі є плівковий зворотний клапан «метелик».
 5. Maico AWB 100 C  ще один представник німецького бренду Maico. Якісні, зносостійкі і безшумні вентилятори. Прилад характеризується максимальною надійністю і стійкістю до підвищеного рівня вологості. Обладнаний зворотним клапаном «метелик».
Товари зі статті

Відеоогляди

Підсумок

Зворотний клапан є важливим елементом вентилятора, який запобігає попаданню стороннього або відпрацьованого повітря з каналу всередину приміщення. Обираючи вентилятор для ванної, слід звернути увагу на наявність і якість вбудованого зворотного клапана.

За більш детальною консультацією звертайтесь у компанію Альтер Ейр, наші фахівці із задоволенням нададуть відповіді на всі питання і допоможуть підібрати оптимальний варіант вентилятора для ванної.

Хочете стати нашим партнером?

Залиште свої контакти і наш співробітник зв'яжеться з Вами найближчим часом


Відгуки і питання
 • 5 / 5

  Алла

  Все понятно и доступно написано, спасибо.

 • 5 / 5

  Тоня

  И все таки, какой вентилятор вы посоветуете больше? Я конечно понимаю, что по своим функциям они в принципе одинаковы. Но что по странам производителям? Интересует вопрос именно качества. Не хочется менять вентилятор раз в 2-3 года:(

 • Команда Альтер Ейр

  Тоня, добрый день. Начнем из стран производителей. Вентилятор Elicent - Италия, Maico - Германия, Vortice - Италия, Soler&Palau - Испания. Что касается качества и долговечности, все же выигрывает Maico.

 • 5 / 5

  Рита

  Посоветуйте наиболее тихий вентилятор из представленных, пожалуйста. Или как их можно послушать до покупки? Был опыт с вентилятором с сильно раздражающим источником шума. Не хочется повторять опять

 • Команда Альтер Ейр

  Здравствуйте, Рита. Из представленных выше моделей наиболее тихая -- Soler&Palau Silent 100 CZ Design (уровень шума 26,5 дБ). Это один из самых тихих бытовых вентиляторов на рынке, поэтому можете не переживать, прежних проблем с раздражающим вентилятором не возникнет. Да, конечно, вы можете лично послушать как работает вентилятор до покупки в нашем офисе. Приходите!

 • 5 / 5

  Лина

  Не могу понять, что дает это обратный клапан?

 • Команда Альтер Ейр

  Обратный клапан используется для предотвращения проникновения вытяжного воздуха из вентиляционного канала обратно в помещение. Он является важной частью вытяжного вентилятора и защищает комнату от уже выброшенного в шахту воздуха, неприятных запахов с других квартир (табак, кухонные запахи), не пропускает насекомых, пыль и пух.

 • 5 / 5

  Лана

  Здравствуйте, если я в пятницу заказываю вентилятор и желаю доставку на дом, в какой день я могу его ожидать? Спасибо

 • Команда Альтер Эйр

  Здравствуйте, Лана. Если вы заказали вентилятор в пятницу до конца рабочего дня (до 18.00), то скорее всего, что заказ доставят вам уже в понедельник. Если же заказ был оформлен после рабочего дня, то вы получите его во вторник.

 • 5 / 5

  Аня

  Скажите, пожалуйста, включает ли покупка вентилятора его установку? За дополнительную плату, конечно. Заранее спасибо

 • Команда Альтер Эйр

  Приветствуем, Анна. Да, если нужно, наши специалисты установят вентилятор у вас в помещении.

 • 5 / 5

  Игорь

  А с кем у вас можно посоветоваться по поводу покупки такого вентилятора? Не могу определиться со страной-производителем.

 • Команда Альтер Эйр

  Игорь, добрый день. Наши менеджеры с удовольствием помогут вам с выбором вентилятора. Звоните нам по номеру (044) 223-7-223 и получите всю интересующую информацию.

 • 5 / 5

  Марина

  Какая среди разных модификаций вентилятора для ванной считается самым экономным в плане энергопотребления?

 • Команда Альтер Эйр

  Здравствуйте, Марина. Самый низкий уровень потребляемой мощности в модели Soler&Palau Silent 100 CZ Design.

 • 5 / 5

  Алена

  Здравствуйте. А можно ли подключить такой вентилятор в систему умный дом?

 • Команда Альтер Эйр

  Алена, добрый день! В систему умного дома можно подключить все вентиляторы, представленные выше. Главное, чтобы они были стандартной комплектации (без таймера, датчика влажности и т.д.)

 • 5 / 5

  Саша

  Как по мне то Maico среди всех моделей безусловный лидер. Я бы брал его

 • Команда Альтер Эйр

  Приветствуем, Саша. Полностью разделяем ваше мнение!

 • 5 / 5

  Валерий

  можно узнать, какую по размеру ванную комнату осилит каждый из вентиляторов?

 • Команда Альтер Эйр

  Здравствуйте, Евгений. Чтобы получить ответ на ваш вопрос, нам нужно знать дом у вас или квартира, этажность, высоту потолка в ванной и другое. В зависимости от всех этих параметров и подбирается вентилятор в ванную.

 • 5 / 5

  Руслан

  Вы продаете запасные фильтры для вентиляторов? Может какие-то не стандартные даже

 • Команда Альтер Эйр

  Здравствуйте, Руслан. Да, на некоторые модели вентиляторов можно приобрести запасные фильтры. Какие именно модели вас интересуют?

 • 5 / 5

  Наталья

  Прямоугольная студия с комнатой 21 м2. Соответственно, кухня будет минимальной из возможных и поэтому нет желания ставить вытяжку над плитой. Справится ли какой -либо из Ваших вентиляторов не в ванной, а именно в комнате(кухне)? Высота потолка 2,70. Спасибо.

 • Команда Альтер Эйр

  Добрый день, Наталья! Оставьте заявку на нашем сайте, с Вами свяжется менеджер и подробно проконсультирует по данному вопросу.