Увага! Вентилятори Маісо ER 2006 – 2007 року випуску тільки зараз «з'явилися» на ринку України

Автор запису
17 лют 2016
5 хв читання
0 коментарів
0 / 5

З'явилися вентилятори Мaico ER за ціною, яка значно нижче, ніж у сертифікованих дилерів компанії-виробника. Як виявилося, пристрої були зроблені ще в 2006-2007 році, що стає ясно тільки після покупки товару.

Вентилятори Мaico ER
Вентилятори Мaico ER


Була проведена контрольна закупівля вентиляторів, в ході якої з'ясувалися деякі подробиці. Це дійсно оригінальна продукція компанії Мaico, але дані вентилятори були продані або нами, або іншими авторизованими фірмами на великі об'єкти. У зв'язку з кризою будівельного бізнесу, коли закривалося багато фірм, більшість цих вентиляторів зникли з об'єктів.

Вони зберігалися в невідомому місці протягом 3-6 років. У двигуні зразка контрольної закупівлі рідина, яка забезпечує роботу приладу, загусла. Внаслідок чого, двигун вентилятора в процесі роботи не набирає необхідну кількість обертів і працює неефективно. Причина такої проблеми може бути в тому, що умови його зберігання не відповідали вимогам заводу-виробника. Зверніть увагу, що, купуючи такі вентилятори за зниженою ціною, ви можете зіткнуться з відомою приказкою: «Скупий платить двічі». Чому?

  • По-перше, можете купити вентилятор сумнівної якості, який, якщо і буде працювати, то не на повну потужність;
  • по-друге, не ясно скільки часу пристрій прослужить;
  • по-третє, жоден сертифікований партнер компанії Маісо не буде робити ремонт і проводити сервісне обслуговування даних пристроїв.

Тому що, ці прилади для здійснення вентиляції були придбані на, так званому «чорному ринку» та умови їх зберігання невідомі. Як відрізнити подібні вентилятори від якісних оригінальних пристроїв? На упаковці старого вентилятора вказаний 2006-2007 рік і за старої модифікації перші цифри позначають місяць, а дві наступні рік виробництва.

Приклад наліпки на упаковці Мaico ER
Приклад наліпки на упаковці Мaico ER

 А ось у вентиляторів з новою модифікацією на цьому ж місці вказані спочатку номер партії, а не місяць і, відповідно, рік виробництва. Саме на цю немаловажливу деталь треба звертати увагу при покупці вентиляторів Мaico ER, щоб придбати якісний товар.

Хочете стати нашим партнером?

Залиште свої контакти і наш співробітник зв'яжеться з Вами найближчим часом


Відгуки і питання
Відгуки відсутні