Вентилятори з коротким патрубком

Автор запису
16 бер 2020
6 хв читання
0 коментарів
0 / 5

Вентилятори стали невід'ємною частиною кожного сучасного будинку та квартири. Це обумовлено тим, що все більше людей стикаються з проблемами підвищеної вологості в будинку, особливо у ванних кімнатах та санвузлах, оскільки в цих зонах розміщення вікон не передбачається. Витяжні вентилятори призначені для видалення забрудненого повітря з приміщення, також вони з легкістю впораються з усуненням підвищеної вологи у будинках/квартирах та видаленням різних запахів.

Вентилятори бувають різних видів, форм, з різними функціональними доповненнями у вигляді таймерів, зворотних клапанів, датчиків вологості, руху тощо. Але всі вони спрямовані на одне – видалення відпрацьованого повітря, пилу та вологи з приміщень.

Товари зі статті

Якщо говорити про вентилятори з коротким патрубком, то вони найчастіше запитуються, якщо, наприклад, у повітроводі недостатньо місця або замовник не передбачає великий опуск стель. У даних випадках вам варто звернути увагу на короткі вентилятори, їх з легкістю можна розмістити у мінімальній відстані між стелею та гіпсокартоном.

Існує кілька видів для монтажу вентиляторів:

  • настінний – монтується безпосередньо у повітропровід, кріпиться спеціальними шурупами;
  • стельовий – вимагає мінімального опуску стель, а за рахунок стельового розміщення рівень шуму скорочується.
Вентилятори з короткими патрубками

Вентилятори з короткими патрубками прості в установці. Монтаж патрубка здійснюється безпосередньо у шахті повітропроводу за допомогою спеціальних шурупів. Візуально помітною залишається лише зовнішня декоративна панель або решітка.

В Альтер Ейр представлені наступні моделі вентиляторів з коротким патрубком.

  1. Soler&Palau SILENT-100 CZ DESIGN – вентилятор осьового типу з коротким патрубком – 84.6 мм., високопродуктивний – 85 м3/год. Техніка виконана у білому кольорі, має термозахист, міцну декор панель, рівень звукового тиску – до 26.5 дБа, а також зворотний клапан.
  2. Soler&Palau SILENT-100 CZ – вентилятор від іспанського виробника, довжина патрубка – 84.6 мм, призначений для невеликих приміщень: ванних, санвузлів, гардеробних тощо. Рівень шуму – 26.5, монтаж – настінний/стельовий, передбачений зворотний клапан для запобігання потрапляння відпрацьованого повітря у приміщення. На відміну від SILENT-100 CZ DESIGN не має зовнішньої панелі, передбачена лише решітка.
  3. Vortice Punto Filo MF 100/4 – осьовий витяжний вентилятор для ванної, короткий з гратами, довжина патрубка 60 мм, колір – білий, монтаж – настінний/стельовий, передбачений зворотний клапан, звуковий тиск – 31 дБа.
  4. Vortice PUNTO EVO ME 100/4 – вентилятор для видалення відпрацьованого повітря на кулькопідшипниках молочного кольору, довжина патрубка 60 мм, максимальний рівень шуму до 47.4 дБа.
  5. Vortice Punto Four MFO 100/4 – вентилятор для побутового застосування зі зворотним клапаном та зовнішньою декор. панеллю, короткий патрубок – 60 мм (довжина), ступінь захисту IPX4, рівень шуму до 31,5 дБа.
  6. Helios 100 M1 – витяжний вентилятор неглибокий від німецького виробника, осьовий, довжина патрубка 52 мм. Має двигун на кулькопідшипник, зворотний клапан, ступінь захисту IP45, мінімальний рівень шуму 25/30 дБа.

Плануєте придбати витяжний вентилятор для ванної з коротким патрубком? Звертайтеся до наших фахівців, ми з радістю допоможемо підібрати обладнання з урахуванням всіх ваших побажань. За консультацією та іншими технічними питаннями звертайтесь до наших консультантів за номером 0-800-33-08-28.

Хочете стати нашим партнером?

Залиште свої контакти і наш співробітник зв'яжеться з Вами найближчим часом


Відгуки і питання
Відгуки відсутні