Вентилятори Silent - гордість компанії Soler&Palau

Автор запису
17 лют 2016
10 хв читання
2 коментарі
5 / 5

Тиха робота вентилятора, нарівні з потужністю, ефективністю роботи і якістю збірки, є найважливішою умовою при виборі пристрою. Адже цей агрегат повинен не тільки забезпечувати видалення і переміщення повітря, але і своєю роботою не створювати дискомфорт оточуючим людям.

Розуміючи це, іспанська компанія Soler&Palau випустила лінійку вентиляційних пристроїв з промовистою назвою Silent (англ. – «тихий, безшумний»).

На ринку вентиляційної техніки вентилятори silent представлені в двох серіях – настінні витяжні вентилятори для ванних кімнат та санвузлів, а також побутові вентилятори для круглих каналів.

Дизайнерська серія настінних вентиляторів Silent Design

Особливої уваги заслуговує серія настінних побутових вентиляторів Soler&Palau Silent Design.

Виробник подбав не тільки про те, щоб вони були безшумними, але і щоб пасували до будь-якого інтер'єру, навіть найвишуканішому. Дійсно, багато клієнтів, які купують вентилятори у ванну зуштовхуються з проблемою відповідності цього обладнання загальній концепції приміщення. Саме з цією задачею і справляються вентилятори Soler&Palau Silent Design. Вибираючи їх, ви можете бути впевнені, що ванна кімната перетвориться і стане ще яскравішою і сяючою.

Різноманіття вентиляторів Soler&Palau Silent Design
Різноманіття вентиляторів Soler&Palau Silent Design

Висока ефективність роботи настінних вентиляторів Soler&Palau Silent Design забезпечує якісний повітрообмін і боротьбу з підвищеною вологістю в приміщенні ванної кімнати чи санвузла. Безшумна робота в поєднанні з високою продуктивністю створює максимальний комфорт для користувача.

Вентилятори Soler&Palau Silent Design відрізняються низькими шумовими характеристиками і вищим ступенем захисту від попадання бризок завдяки наявності передньої панелі, яка виконує як естетичну, так і цілком практичну функцію. Моделі оснащені смужкою блакитного кольору і мають вбудовану світоіндикацію. Рівень шуму становить, майже нечутні для людського, вуха 28 децибел.

Товари зі статті

Двигун вентилятора оснащений шарикопідшипниками з гарантією 30 000 годин безперебійної роботи, а його кріплення на спеціальних сайлент блоках дозволяє суттєво зменшити вібрацію при роботі.

Схема вентиляторів Soler&Palau Silent Design

Схема виконання Soler&Palau Silent Design
Схема виконання Soler&Palau Silent Design

Пропонуємо переглянути відео огляд чорного і сірого вентиляторів для ванної та санвузла Soler & Palau Silent-100 CZ Grey Design і Soler & Palau Silent-100 CZ Black Design з нашого з нашого youtube-каналу :

Настінні побутові вентилятори Silent стандарт

Ця група товарів використовується для забезпечення витяжки повітря з «найбрудніших» зон у будинку – з ванної кімнати і туалету. Тому виробнику необхідно було відшукати оптимальний баланс між необхідною потужністю та рівнем шуму в даних пристроях. Настінні вентилятори Soler&Palau Silent – це справжнє відкриття серед витяжних агрегатів для ванних кімнат і санвузлів. Варто відмітити, що завдяки використанню сучасних матеріалів, а такох особливої аеродинамічної конструкції, робота цих пристроїв ледь чутна. Щоб запобігти потраплянню повітря всередину приміщення при непрацюючому вентиляторі, всі агрегати обладнані зворотним клапаном.

Ця серія також поставляється в декількох колірних варіантах: стандартному білому, сріблястому і золотому. Тому підбираючи оптимальний варіант витяжного вентилятора для свого приміщення, можете вибрати саме ту модель, яка влаштує вас і за параметрами потужності, продуктивності й за зовнішнім виглядом.

Так само, як і вентилятори серії Design, пристрої Silent Standart оснащені двигуном з шарикопідшипниками і зворотним клапаном.

Soler&Palau Silent стандартного виконання:

Вентилятор Soler&Palau Silent

На вибір пропонуємо декілька модифікацій витяжних вентиляторів Soler&Palau Silent і Silent Design

Залежно від діаметру приєднання:

Маркування:

 • Silent 100 (діаметр під'єднання 100 мм),
 • Silent 200 (діаметр під'єднання 120 мм),
 • Silent 300 (діаметр з'єднання 150 мм).

Залежно від наявності додаткових приладдя:

 • Soler&Palau CZ вентилятори стандартного виконання, обладнані зворотним клапаном, двигуном на шарикопідшипниках і світловою індикацією.
 • Soler&Palau CRZ пристрої з регульованим (від 1 до 30 хв) таймером вимикання, зворотним клапаном, двигуном на шарикопідшипниках і світоіндикацією.
 • Soler&Palau CHZ вентилятори з регульованим датчиком вологості (гігростатом).
Модель Silent 100
Модель Silent 100

Круглі канальні вентилятори Soler&Palau TD Silent

Канальні вентилятори значної потужності, незважаючи на те, що не знаходяться всередині приміщення, також можуть викликати дискомфорт своєю гучною роботою. Тому іспанськими конструкторами була створена серія вентиляторів, яка зараз позиціонується як найтихіший канальний вентилятор у світі Soler&Palau TD Silent. Висока шумоізоляція вентилятора Silent досягається завдяки спеціальній конструкції корпусу, внутрішня частина якого перфорована, а також шару мінеральної вати. Особлива конструкція хомутів для кріплення практично повністю нівелює вібрацію пристрою при роботі.

Товари зі статті

Завдяки такій конструкції, обслуговування пристрою здійснюється без всяких зусиль. Однофазний двошвидкісний двигун обладнаний шарикопідшипниками і може регулюватися за допомогою двохклавішного перемикача Soler&Palau Regul-2.

Існує кілька модифікацій (типорозмірів) побутових канальних вентиляторів TD Silent від Soler&Palau, які відрізняються діаметром підключення і продуктивністю:

МОДЕЛЬДИАМЕТР ПіДКЛЮЧЕННЯМАКСИМАЛЬНАЯ
ПРОДУКТИВНІСТЬ
Soler&Palau TD-160/100 N Silent100 мм180 куб.м/ч
Soler&Palau TD-250/100 Silent100 мм250 куб.м/ч
Soler&Palau TD-350/125 Silent125 мм360 куб.м/ч
Soler&Palau TD-500/150-160 Silent
150 мм (в комплекті йде ущільнювальна насадка для підключення до повітроводів 160мм)
570 куб.м/ч
Soler&Palau TD-800/200 Silent200 мм900 куб.м/ч
Soler&Palau TD-1000/200 Silent100 мм1300 куб.м/ч
МОДЕЛЬ
 • Soler&Palau TD-160/100 N Silent
 • Soler&Palau TD-250/100 Silent
 • Soler&Palau TD-350/125 Silent
 • Soler&Palau TD-500/150-160 Silent
 • Soler&Palau TD-800/200 Silent
 • Soler&Palau TD-1000/200 Silent
ДИАМЕТР ПіДКЛЮЧЕННЯ
 • 100 мм
 • 100 мм
 • 125 мм

 • 150 мм (в комплекті йде ущільнювальна насадка для підключення до повітроводів 160мм)
 • 200 мм
 • 100 мм
МАКСИМАЛЬНАЯ
ПРОДУКТИВНІСТЬ
 • 180 куб.м/ч
 • 250 куб.м/ч
 • 360 куб.м/ч
 • 570 куб.м/ч
 • 900 куб.м/ч
 • 1300 куб.м/ч

Схема канальних вентиляторів Soler&Palau TD Silent

Схема вентиляторів Soler&Palau TD Silent

Корпус вентиляторів канального типу Soler&Palau TD Silent надійно захищений від механічних пошкоджень, а також згубного впливу вологи. Це дозволяє монтувати їх навіть в тих приміщеннях, де присутній фактор зайвої вологості повітря. Так, канальні вентилятори Soler&Palau TD Silent – це незамінні агрегати для боротьби з поганим повітрям у будь-якому приміщенні.

Висновок

Якщо при виборі вентилятора в будинок на першому місці стоїть рівень шуму, то вентилятори Soler&Palau серії Silent – ідеальне рішення для Вас. Крім низьких шумових характеристик, ці пристрої відрізняються привабливим дизайном і високою ефективністю роботи.

Купити вентилятори Soler&Palau Silent ви можете, звернувшись в інтернет-магазин компанії Альтер Ейр. Ми є офіційними дилерами продукції Soler&Palau в Україні, тому можете бути впевнені, що ваші руки потрапить дійсно якісний і оригінальний продукт.

Хочете стати нашим партнером?

Залиште свої контакти і наш співробітник зв'яжеться з Вами найближчим часом


Відгуки і питання
 • 5 / 5

  Маргарита

  Где-то слышала, что этот бренд изготавливает самые тихие вентиляторы. Не верила пока сама не убедилась на личном опыте. Мало того, что они очень красиво смотрятся, так еще и работу их вообще не слышно!

 • 5 / 5

  Макар

  Отличный материал! Спасибо Альтер Эйр за интересные статьи!!!