Вентилятори Soler&Palau: переваги та недоліки

Автор запису
17 лют 2016
7 хв читання
1 коментар
5 / 5
Зміст
 1. Позитивні відгуки та зауваження до вентиляторів Soler&Palau:
  1. Висока якість пластику
  2. Тиха робота
  3. Зворотний клапан в настінних вентиляторах
  4. Привабливий дизайн
  5. Довговічна робота
 2. Підсумок


Іспанський бренд Soler&Palau давно закріпив за собою звання одного з лідерів на ринку кліматичної техніки, зокрема, на ринку вентиляційних пристроїв. За довгі роки існування компанії, вентилятори Soler&Palau "освоїли" ринок, ставши одними з найбільш затребуваних пристроїв.

Товари зі статті

Компанія Альтер Ейр провела невелике дослідження серед користувачів вентиляторів Soler&Palau і отримала досить цікаві, передбачувані й не дуже відгуки про вентиляторы цього виробника. З основних особливостей, з якими стикаються користувачі цих вентиляторів, деякі варто виділити детальніше.

Позитивні відгуки та зауваження до вентиляторів Soler&Palau:

Висока якість пластику

Переважна більшість користувачів відзначають, що комплектуючі матеріали, з яких виготовлені вентилятори Soler&Palau, вражають своєю якістю і зовнішньої дорожнечею, що дуже контрастує з невисокою ціною самого вентилятора. Це стосується настінних вентиляторів Soler&Palau SILENT CZ DESIGN, так і канальних вентиляторів Soler&Palau серії TD.

Товари зі статті

Тиха робота

Приблизно 60% користувачів оцінюють роботу вентиляторів Soler&Palau як тиху. І тоді, як до канальних вентиляторів Soler&Palau SILENT TD претензій немає ні в кого (вони взагалі є найтихішими канальними вентиляторами у світі), то з настінними вентиляторами все трохи по-іншому. Багато хто скаржиться, що при заявленому рівні шуму 28 дБ, настінні вентилятори Soler&Palau видають близько 40дБ. Але цей аспект досить неоднозначний: так, до високого шуму настінного вентилятора може призвести неправильне підключення. Тому монтаж вентиляторів краще довірити професіоналам. До підвищеної гучності може призвести і засмічення вентиляційних каналів, що змушує працювати двигун вентилятора на максимальних обертах.

Зворотний клапан в настінних вентиляторах

Зворотний клапан настінних вентиляторів Soler&Palau зроблений з тонкої плівки і по своїй міцності викликає безліч питань. Плюсом такого клапана є той факт,
що навіть при вимкненому вентиляторі повітря потрапляє в приміщення, здійснюючи природну вентиляцію.

Але є і зворотна сторона медалі: якщо, наприклад, у сусідів знизу вентилятор потужніший, то, за певних обставин, повітря з їх ванної кімнати/санвузла через клапан буде потрапляти у ваше приміщення. Набагато надійніше в цьому плані виглядають зворотні клапани в настінних вентиляторах Elicent.

Привабливий дизайн

Вентилятори Soler&Palau відмінно вписуються в інтер'єр будь-якого приміщення, а різноманітність колірних рішень ще більше вдосконалює модельний ряд даних пристроїв.

Довговічна робота

З цим у виробника також все гаразд. Середній термін служби вентиляторів Soler&Palau - 7-9 років, залежно від середовища й інтенсивності використання й виду вентилятора.

Підсумок

Вентилятори Soler&Palau - надійні й функціональні пристрої. Можливо, вони мають не таку велику потужність, як основні конкуренти, але беруть високою якістю збірки і привабливим дизайном. Купівля настінних вентиляторів Soler&Palau буде ідеальним рішенням для витяжки повітря з приміщень ванних кімнат і санвузлів.

На сайті alterair.ua ви можете купити вентилятори Soler&Palau в Києві, а також почитати відгуки користувачів про плюси і мінуси даних пристроїв. Наступний огляд плюсів і мінусів буде присвячений вентиляторам Maico. Залишайтеся з нами!

Крім запропонованих моделей, на сайті інтернет-магазину компанії Альтер Ейр Ви можете знайти велику кількість подібних вентиляторів за розумною ціною.

Хочете стати нашим партнером?

Залиште свої контакти і наш співробітник зв'яжеться з Вами найближчим часом


Відгуки і питання
 • 5 / 5

  Кира

  спасибо большое за материал. Сейчас как раз на этапе выбора вытяжного вентилятора в санузел. О дизайнерской серии вообще только узнала из вашей статьи. Теперь есть из чего выбрать!