Вентилятори Systemair Pro-Air для каналів круглого перерізу

Автор запису
17 лют 2016
4 хв читання
0 коментарів
0 / 5

Багато користувачів зіштовхуються з проблемою вибору вентилятора для круглих каналів. Проблема полягає в тому, що необхідно досягти максимальної продуктивності роботи даного агрегату, при цьому в кінці місяця не жахнутися від виставленого рахунку за електрику. З появою ЄС-вентилятора дана проблема вже не актуальна.

Компанія Systemair виготовила революційний вентилятор для каналів круглого перерізу proAir. Потік повітря, що створюється робочим колесом, оптимізовано так, що вентилятор не розтрачує енергію даремно. При цьому, незважаючи на високий ККД, вентилятор має компактні розміри, а його робота дуже тиха.

Замовте канальний вентилятор Systemair!

Основні переваги вентилятора Systemair Pro-Аіr:

  1. Високий ККД, енергія вентилятора витрачається виключно на переміщення повітря, внаслідок чого маємо високу продуктивність і мінімальне споживання енергії.
  2. ЄС-двигун постійного струму істотно заощаджує енерговитрати в порівнянні із звичайними двигунами. Він не має компонентів, які зношуються в процесі роботи, тому робота вентилятора довговічна.
  3. Компактні розміри і ергономічний дизайн дозволяє розмістити пристрій практично в будь-яких розмірах повітроводів, а спеціальний композитний матеріал  полегшує його вагу і спрощує монтаж.
  4. Низький рівень шуму.

Для підбору підхожої вам моделі, консультації та замовлення вентилятора зв'яжіться з нами за телефоном або за допомогою форми зв'язку, розміщеної вище.

Хочете стати нашим партнером?

Залиште свої контакти і наш співробітник зв'яжеться з Вами найближчим часом


Відгуки і питання
Відгуки відсутні