Вентилятори Vents - оцінка компанії Альтер Ейр

Автор запису
17 лют 2016
6 хв читання
0 коментарів
0 / 5

Вибір вентилятора для побутового або промислового приміщення часто супроводжується великим клопотом: яку марку вибрати, де купити, за якою ціною? Ці всі питання виникають при купівлі вентилятора.

Vents: накладний вентилятор

Складнощі часто супроводжують й експлуатацію цього обладнання: купивши неякісний агрегат, постійно виникатиме потреба в його ремонті, обслуговуванні і т. д. Тому, щоб уникнути непорозумінь, необхідно звертатися до професіоналів, які зможуть навести аргументи на користь того чи іншого вентилятора.

Вибираючи вентилятор для свого житла, можна зробити вибір на користь імпортного товару, так і віддавати перевагу вітчизняному виробнику. Серед українських компаній, які займаються виробництвом вентиляційного обладнання, можна виділити компанію Vents.

Вентиляційне обладнання Vents

Vents – український бренд побутових, напівпромислових і промислових вентиляторів бюджетного сегменту. Ця компанія виробляє всі види обладнання для вентиляції, включаючи й додаткові речі (регулятори швидкості, датчики, термостати тощо). Широкий асортимент товарів забезпечує Vents непогані позиції на вітчизняному ринку.

Vents: промисловий вентилятор бюджетного сегмента

Побутові настінні вентилятори Vents

У побутовому сегменті продукція Vents представлена різними осьовими вентиляторами для місцевої витяжки.

Вони можуть бути як стандартними, так і комплектуватися датчиками вологості, таймерами затримки і т. д.

Крім того, компанія Vents випускає декоративні настінні вентилятори в оригінальному дизайнерському виконанні.

Vents: вентилятор для круглих каналів

Вентилятори для круглих каналів Vents

У цій серії можна знайти різні види вентиляторів для повітроводів круглої форми, які підходять для встановлення в адміністративних, комерційних і промислових будівлях.

Головне їх призначення – видалення забрудненого і запиленого повітря з приміщення назовні.

Також компанія Vents пропонує безшумні канальні вентилятори серії Сайлент, які практично не створюють шуму при роботі.

Припливно-витяжні установки Vents

Крім вентиляторів, компанія Vents виробляє і вентиляційні установки, призначені для забору повітря з приміщення або його припливу всередину будівлі. Більшість з них обладнані функцією рекуперації, за рахунок якої можна економити значні кошти на експлуатацію.

Головною перевагою вентиляційного обладнання Vents можна назвати його невисоку вартість: порівняно з іншими імпортними брендами продукція Vents коштує набагато дешевше.

Vents: припливно-витяжна установка

Співпраця з компанією Vents

Салон кліматичної техніки Альтер Ейр найближчим часом планує налагодити тісну співпрацю з компанією Vents. Ми піклуємося про потреби наших клієнтів і намагаємося постійно збільшувати асортимент пропонованої продукції. Оскільки покупці все частіше запитують про продукцію Vents, ми розглядаємо як пріоритетний напрямок діяльності розширення асортименту нашого магазину вентиляційним обладнанням цієї компанії.

Хочете стати нашим партнером?

Залиште свої контакти і наш співробітник зв'яжеться з Вами найближчим часом


Відгуки і питання
Відгуки відсутні