Вентиляційні установки Dantherm HCV: плюси і мінуси

Автор запису
24 лют 2016
6 хв читання
0 коментарів
0 / 5

Вентиляційні припливно-витяжні установки DANTHERM типа HCV призначені для використання в домашніх умовах.

Установка типу HCV – це вертикальна система для настінного монтажу. Дана серія представлена моделями 2: HCV 3 і HCV 5 продуктивність 320 м³/год і 520 м³/год відповідно. Установка призначена для прихованого монтажу в меблевому блоці стандартного розміру 60х60 см.

Установка типу HCV
Dantherm HCV

Всі повітроводи в моделях HCV приєднуються вертикально зверху. Підведення електроживлення до агрегату і відведення дренажу в даних моделях здійснюється знизу. Для моделі HCV 3 додатково є можливість підключення повітроводу припливного повітря знизу, якщо він прокладений під підлогою.

Принцип роботи

Установки типу HCV укомплектовані системою автоматики, що забезпечує їх роботу "за потребою", тобто так, щоб необхідні мікрокліматичні параметри не перевищували оптимальних значень. Установка самостійно аналізує стан повітря у приміщенні і регулює власну продуктивність для підтримки комфортних умов у приміщенні. Робота припливно–витяжного агрегату в такому режимі дозволяє значно зменшити кількість використаної електроенергії. Крім того, інтелектуальна система керування установок забезпечує захист рекупертора від обмерзання.

Принцип роботи установки типу HCV

Переваги припливно-витяжних установок DANTHERM типу HCV

До переваг установок DANTHERM типу HCV слід віднести:

  1. Управління агрегатом здійснюється "при необхідності", що дозволяє значно знизити експлуатаційні витрати;
  2. Установки обладнані датчиком вологості, який дозволяє максимально точно підібрати комформные для вас параметри мікроклімату;
  3. Установки DANTHERM – агрегати з ефективністю до 95%;
  4. Установка сконструйована на базі вентиляторів з інверторними двигунами, які відрізняються низьким рівнем споживання енергії;
  5. Встановлення НСV можуть монтуватися в стандартному блоці розмірами 60х60 см.
DANTHERM типу HCV
DANTHERM типу HCV

Корпус установок виготовлений з алюмоцинкових панелей товщина яких 0,8 мм. Як ізолюючий матеріал використаний ектрудироваваний полістирол. Даний клас ізоляції дозволяє розміщувати установку у приміщеннях з температурою до -20°С.

Теплообмінник установок DANTHERM типу HCV – високоефективний проточний алюмінієвий рекуператор.

Всі серії установок DANTHERM використовують вентилятори з гвинтовими двигунами, що живляться змінним струмом з напругою 230 В.

Для очищення припливного та відпрацьованого повітря у всіх моделях установок використовуються компактні фільтри G4, які задовольняють усі вимоги щодо якості повітря в більшості стандартних випадків. Як правило, такий фільтр може працювати 6 місяців і не потребує додаткового обслуговування.

Зацікавили вентиляційні установки?

Всі агрегати DANTHERM обладнані модулем байпасу (за винятком НСV 3). Управління даним модулем здійснюється автоматично або в ручному режимі. Так досягається найкращий охолоджуючий ефект повітря влітку.

Дізнатися ще більше корисної інформації про припливно-витяжні установки DANTHERM типу HCV можна від фахівця-інженера компанії Альтер Ейр.

Хочете стати нашим партнером?

Залиште свої контакти і наш співробітник зв'яжеться з Вами найближчим часом


Відгуки і питання
Відгуки відсутні