Чим загрожує вологість у басейні

Автор запису
17 лют 2016
6 хв читання
0 коментарів
0 / 5

Мати басейн у власному будинку – це розкіш, радість для дітей, відмінний відпочинок для дорослих. Але для того, щоб басейн приносив тільки задоволення, необхідно його правильно облаштувати ще на етапі проектування і будівництва.

Вологість в басейні

Один з найголовніших критеріїв для сучасного басейну рівень вологості, який не повинен перевищувати загальноприйняті норми.

Надмірна вологість в приміщенні шкодить не лише людському здоров'ю або просто комфортному перебуванню в басейні, але і помітно псує абсолютно всі конструкції в приміщенні.

Якщо хочете дізнатися про звичайні проблеми від надмірної вологості це:

  • запотівання вікон у приміщенні,
  • образовывание конденсату на стінах,
  • развиваетие різних грибків і цвілі.

Якщо говорити безпосередньо про повітря з підвищеним рівнем вологості, то це ідеальне середовище для існування різних бактерій і дихати таким повітрям небезпечно для здоров'я.

Як осушувач повітря впливає на здоров'я

Осушувачі повітря для басейнів з високою вологістю - неймовірно корисна річ, насамперед, для вашого здоров'я. Надмірна волога в басейні загрожує утворенням у приміщенні небезпечних для здоров'я грибків, цвілі й інших утворень. Їх присутність може негативно вплинути на всіх, хто знаходиться у приміщенні басейну. Шкідливі мікроорганізми можуть стати причиною інфекційних захворювань, різних видів алергії і, навіть, астми. Тому, проектуючи приміщення басейну, не нехтуйте організацією системи осушення, оскільки в майбутньому це  забезпечить вам не тільки комфортне перебування в басейні, але і збереже здоров'я.

Потрібен осушувач для басейну?

Види осушувачів повітря для басейнів

Для регулювання вологості в басейні можна використовувати різні осушувачі повітря.
Існує три основних види осушувачів повітря:

Який осушувач для басейну вибрати

Розглянемо найпопулярніші і найефективніші осушувачі повітря для басейнів, які пропонують на ринку кліматичного устаткування, а саме - обладнання бренду Dantherm:

Осушувач Dantherm CDP 35

Dantherm CDP 35. Відмінне рішення для осушення басейну, при цьому даний осушувач монтується на стіну. Витрата повітря: 250 м3/ч. Осушувач працює повністю в автоматичному режимі. Все, що потрібно від користувача лише задати необхідний рівень вологості, а Dantherm CDP 35 буде його підтримувати завдяки вбудованому механічному гігростату.

Dantherm CDP 45. За рахунок потужного вентилятора вологе повітря потрапляє всередину агрегату, а після потрапляння на його випарник осушується і охолоджується. Вентилятор працює разом з компресором. Продуктивність моделі CDP 45 при температурі середовища 30 градусів і вологості 80% становить 70 л/добу. Тому даний осушувач забезпечить вам необхідний рівень комфорту протягом всього дня.

Dantherm CDP 65. Випарники в цьому осушувачі захищені від обмерзання (коли починається цей процес, компресор зупиняється, а потік теплого повітря направляється на випарник. Два відцентрові вентилятори, які має CDP 65, забезпечують ефективний паркан вологого повітря для подальшого його осушення.

Каталог осушувачів повітря

Висновки

  1. Підвищена вологість у приміщенні басейну псування предметів, які знаходяться в ньому та шкода людському здоров'ю.
  2. Осушувачі повітря для басейнів прекрасне вирішення проблеми підвищеної вологості і дискомфорту.
  3. Широкий вибір виробників і моделей осушувачів повітря для басейнів ви можете подивитися в каталозі компанії Альтер Ейр.


Щоб отримати вичерпну інформацію і консультацію спеціаліста з вибором осушувача для басейну або придбати одну з описаних моделей звертайтеся в салон кліматичної техніки Альтер Ейр.

Хочете стати нашим партнером?

Залиште свої контакти і наш співробітник зв'яжеться з Вами найближчим часом


Відгуки і питання
Відгуки відсутні