• Головна
 • Статті і новини
 • Припливно-витяжні установки Maico WRG і Maico PushPull з рекуперацією тепла для монтажу всередину стіни

Припливно-витяжні установки Maico WRG і Maico PushPull з рекуперацією тепла для монтажу всередину стіни

Автор запису
20 гру 2016
8 хв читання
2 коментарі
4.5 / 5
Зміст
 1. Вентиляційні прилади з рекуперацією тепла Maico WRG 35
  1. Виконання і управління
 2. Припливно-витяжні установки Maico PushPull
 3. Порівняння технічних характеристик вентиляційних установок Maico PushPull і Maico WRG
 4. Підсумок

Флагман ринку вентиляційного обладнання компанія Maico постійно вдосконалює свої вироби і регулярно представляє нові пристрої. І ось у цьому матеріалі ми розглянемо вентиляційні прилади Maico WRG 35 і Maico PushPull.

Вентиляційний прилад з рекуперацією тепла Maico WRG 35
Maico WRG 35

Вентиляційні прилади з рекуперацією тепла Maico WRG 35

Пристрій з рекуперацією тепла для монтажу всередину стіни Maico WRG 35 застосовується для припливної та витяжної вентиляції в житлових приміщеннях. Перш ніж потрапити всередину будинку повітря з вулиці очищається за допомогою вбудованих у дану установку фільтрів. Завдяки цьому пристрою з кімнати видаляється відпрацьоване вологе повітря. За допомогою ефективного пластинчастого теплообмінника з алюмінію тепло витяжного повітря віддається припливному повітрю, при цьому виключено змішування повітряних потоків.

Виконання і управління

Вентиляційний виріб плоскої форми виконано в класичному і лаконічному дизайні.

Замовляйте припливно-витяжні установки

Установка Maico WRG 35 з рекуперацією тепла може працювати на 4 швидкостях, що дозволяє індивідуально регулювати параметри мікроклімату у вашому будинку, квартирі або офісі. Такі вентиляційні пристрої зручні тим, що працюють як в режимі припливно-витяжної вентиляції з рекуперацією тепла, так і тільки на приплив повітря або виключно на витяжку.

Робота установок регулюється за допомогою контролера і комплектується датчиком вологості, за командою якого автоматично вмикається вентилятор. Якщо вентиляційний пристрій вимкнено, холодне повітря не буде потрапляти всередину будинку, так як зовнішні клапани при відключенні установки закриваються самостійно. Припливно-витяжна установка з рекуперацією тепла Maico WRG 35 – це якісний вентиляційний продукт німецького виробництва. Вона надійна і доступна в ціні, враховуючи, що просто монтується і є альтернативою центральній системі вентиляції.

Припливно-витяжні установки Maico PushPull

Децентралізований вентиляційний пристрій Maico PushPull з рекуперацією тепла здійснює припливну і витяжну вентиляцію окремого нежитлового або житлового приміщення, наприклад, спальні або вітальні. Оптимальний мікроклімат у приватному будинку, квартирі або офісі забезпечується завдяки циклічності подачі і забору повітря. Дані пристрої досить економічні, так як обладнані ЄС-двигуном, а ще оснащені високоякісним керамічним теплообмінником. Вони навіть можуть служити альтернативою центральній системі вентиляції.

Припливно-витяжна установка Maico PushPull
Maico PushPull

Ефективна вентиляція приміщення здійснюється позмінно, так в одній кімнаті відбувається видалення вологого й відпрацьованого повітря, а в іншу, навпаки, надходить свіже, вже відфільтроване чисте повітря. Періодично через кожні 70 секунд – повітряний потік змінює напрямок і процес повітрообміну відбувається у протилежному порядку. Даний вентиляційний пристрій може монтуватися в різних кутах одного приміщення або в окремих кімнатах, але при цьому в двері повинна бути встановлена вентиляційна решітка MLK, щоб циркуляція здійснювалася правильно.

Припливно-витяжні установки з рекуперацією можуть працювати на п'яти швидкостях, а без рекуперації – підтримують два режими:

 • наскрізна вентиляція;
 • автоматичне вологовидалення.

Продуктивність Maico PushPull хороша – до 55 м³/год, а коефіцієнт рекуперації максимальний – до 90%, отже, установка може здійснювати ефективний повітрообмін навіть у кімнатах великої площі.

Припливно-витяжна установка Maico PushPull і його креслення
Maico PushPull

Щоб змонтувати цей пристрій не потрібно прокладати повітроводи або труби, а слід робити отвір у стіні розміром 220 мм. Бажано це робити завчасно ще на стадії будівництва, щоб у майбутньому не псувати інтер'єр. Але, якщо монтаж вентиляції планується в період реконструкції, то великого збитку місцю встановлення (стіні) завдано не буде.

Вентиляційне обладнання даного типу працює зовсім тихо, майже безшумно, тому його можна встановлювати навіть в дитячих і спальних кімнатах. Тим більше, що припливне повітря з вулиці надходить в приміщення вже чистим, оскільки прилад Майко ПушПулл оснащений фільтрами класу G3. Якщо виникне потреба в більш ретельної фільтрації повітря, то можна додатково обладнати вентиляційну установку фільтром тонкого очищення класу M6. Що стосується дизайну і матеріалу виготовлення, то сталевий корпус пристрою виконаний в такій формі, яка запобігає появі конденсату на зовнішній стіні будівлі.

Головні відмінності вентиляційних приладів Maico PushPull і Maico WRG полягають в дизайні, коефіцієнті рекуперації, діаметрі підключення, типу теплообмінника і значенні максимальної витрати повітря.

Порівняння технічних характеристик вентиляційних установок Maico PushPull і Maico WRG

ПараметриMaico PushPullMaico WRG
Продуктивність (витрата повітря)50 м3/год60 м3/год
Коефіцієнт рекуперації (ККД)90 %70 %
Діаметр підключення200 мм350 мм
ЗвукоізоляціяНемаєЄ
Споживана потужність4,8 Вт8 Вт
Рівень звукового тиску35 дБ(А)37 дБ (А)
Параметри
 • Продуктивність (витрата повітря)
 • Коефіцієнт рекуперації (ККД)
 • Діаметр підключення
 • Звукоізоляція
 • Споживана потужність
 • Рівень звукового тиску
Maico PushPull
 • 50 м3/год
 • 90 %
 • 200 мм
 • Немає
 • 4,8 Вт
 • 35 дБ(А)
Maico WRG
 • 60 м3/год
 • 70 %
 • 350 мм
 • Є
 • 8 Вт
 • 37 дБ (А)

Підсумок

В цілому припливно-витяжні установки Maico PushPull і Maico WRG – надійне та ефективне обладнання. Вони просто монтуються, легко регулюються і зовсім не видають шуму при роботі. В інтер'єрі кімнати такі прилади виглядають акуратно і не привертають зайвої уваги гостей будинку. Так, дане вентиляційне обладнання – прекрасна альтернатива центральній системі вентиляції за прийнятну ціну.

Хочете стати нашим партнером?

Залиште свої контакти і наш співробітник зв'яжеться з Вами найближчим часом


Відгуки і питання
 • 4 / 5

  Валерий

  Здравствуйте . А сколько стоит монтаж?

 • Команда Альтер Эйр

  Добрый день, Валерий! Чтобы узнать цены на монтаж устройства, оставьте заявку на сайте и наши менеджеры свяжутся с Вами. Также можете обратиться к консультантам по телефону (044)223-7-223