Вбудовувані у підлогу конвектори KAMPMANN: особливості та характеристики

Автор запису
24 лют 2016
7 хв читання
0 коментарів
0 / 5
Внутрішньопідлогові конвектори Kampmann в інтер'єрі

Вбудовувані в підлогу конвектори – це опалювальні прилади, що монтуються в конструкцію підлоги. Перевагою внутріпольних конвекторів безперечно є те, що вони не займають простору приміщення, непомітні і тому добре вписуються в будь-який дизайн.

Вбудовувані в підлогу конвектори KAMPMANN – це обладнання, яке є результатом розробок власного науково-дослідного центру KAMPMANN в Німеччині. Вони являють зосередження технологічних нововведень з урахуванням реальних побажань клієнтів.

Модельный ряд конвекторів KAMPMANN

 1. Katherm NK – це вбудовувані в підлогу конвектори природної конвекції, стандартна ширина каналу.
 2. Katherm NX – вбудовувані в підлогу конвектори природної конвекції, з малою шириною каналу.
 3. Katherm HK – підлогові конвектори, призначені для нагрівання чи охолодження повітря. Обладнані ЄС-двигуном.
 4. Katherm QK – вбудовувані в підлогу конвектори з енергоефективним діаметральним ЄС-вентилятором. Стандартна ширина каналу.
 5. Katherm QX – компактний діаметральний ЄС-двигун. Вузькі опалювальні канальні системи.
 6. Katherm QL – вбудовувані в підлогу конвектори з примусовою конвекцією. Система насосної вентиляції в поєднанні з функцією обігріву надійно екранує фасади великої поверхні і забезпечує комфортний мікроклімат у приміщенні.
 7. Katherm QE – примусова конвекція з діаметральним вентилятором і електричним теплообмінником. Katherm QE – це ідеальне рішення, якщо застосування конвектора з тепловим водяним насосом не передбачено або неможливо.
 8. Katherm NE – це природна конвекція з електричним теплообмінником. Katherm NE – конвектори висотою 120 мм, повністю готові для монтажу в підлогу, ідеальні для вбудовування перед великими, що доходять до підлоги, вікнами.

Для всіх вбудовуваних у підлогу конвекторів опалення фірми KAMPMANN виміри і визначення значень теплової продуктивності були виконані згідно з європейськими нормами E DIN EN 16430 "Обігрівачі, конвектори і приховані конвектори, оснащені повітродувками", частина 1: "Технічні специфікації та вимоги" та частина 2: "Методи випробувань та оцінка теплової продуктивності". Це гарантує відповідність розрахункових характеристик реальним характеристикам при експлуатації, що вельми важливо для даного типу обладнання.

Технічні особливості конвекторів KAMPMANN

Вбудовувані в підлогу конвектори KAMPMANN – це обладнання, максимально адаптоване до запитів споживачів. Стандартна довжина конвекторів – від 1000 мм до 3200 мм з кроком 200 мм. Можливе виготовлення спеціальної довжини.

Виконання решітки можливо як рулонного, так і прямого типу. Стандартний колір – анодований алюміній натурального кольору.

Підберемо, змонтуємо конвектори Kampmann

За бажанням можливі також наступні виконання:

 • анодований алюміній "під латунь",
 • анодований алюміній "під бронзу",
 • чорний анодований алюміній,
 • алюміній з покриттям "бронзированный",
 • алюміній з покриттям базальтового кольору,
 • нержавіюча сталь,
 • нержавіюча сталь полірована,
 • латунь натурального кольору CuZn 44,
 • латунь CuZn 44 полірована із захистом від окислення.

Для приміщень складної форми або з особливостями дизайну існують продумані рішення для з'єднання конвекторів між собою у вигляді будь-яких геометричних форм, а також з кутовими виконаннями і вигнутими формами, колонними скосами або ухилами.

Конвектори Kampmann в різному виконанні

Поставка та монтаж

Конвектори Katherm в стандартному виконанні мають максимально стислі терміни поставки з заводу.

Швидкий монтаж опалення забезпечується завдяки монтажному приладдю, якими комплектується кожен конвектор, і надійній системі регулювання висоти. Для водяних конвекторів – з'єднання з евроконусом. Оригінальна система автоматики дозволяє як місцеве, так і центральне управління одним конвектором або групою.

Вбудовувані у підлогу конвектори KAMPMANN призначені дляорганізації повного температурного комфорту перед суцільними скляними фасадами та панорамним засклінням приміщень різного призначення. Застосовуються як для повного опалення приміщень, так і для екранування залишкового тепла/холоду.

Компанія Альтер Ейр – ваш партнер з постачання вбудовуваних у підлогу конвекторів KAMPMANN Katherm. Наші фахівці проконсультують вас по проєктуванню і монтажу, а також допоможуть вибрати і купити вбудовуваний в підлогу конвектор.

Хочете стати нашим партнером?

Залиште свої контакти і наш співробітник зв'яжеться з Вами найближчим часом


Відгуки і питання
Відгуки відсутні