Акумулятори для будинків та квартир

Фільтр
-
Силовий акумулятор EnerSys Hawker XFC
Индивидуальный расчет стоимости
LogicPower LPM-MG 12 - 40 AH
ціна 2322грн
SYSTEMS SUNLIGHT S.A. 2 OPZS 100
ціна 119грн
LogicPower LP-MG 12 - 7 AH
ціна 417грн
Силовий акумулятор SYSTEMS SUNLIGHT S.A. PzS
ціна 55грн
Силовий акумулятор EnerSys Hawker Perfect plus PzS
Индивидуальный расчет стоимости

Акумулятори та їх призначення

При згадці слова «акумулятор» більшість людей згадують про автомобілі, смартфонах і ноутбуках. Точніше про те, що саме батарея забезпечує автономну роботу цього обладнання. Ми ж розглянемо акумулятори для ДБЖ, використовувані для резервування живлення в різних системах, починаючи від простих ИБП для комп'ютера або опалювального котла і закінчуючи системами, які забезпечують електроенергією весь будинок або підприємство (наприклад, ДБЖ для роботи серверної, лікарні йди простого аварійного освітлення на підприємстві ).

До акумуляторним батареям і блокам для систем резервного електропостачання пред'являються досить високі вимоги, адже від їх справності залежить робота життєво важливих служб і високопріоритетних комерційних процесів - в лікарнях це операційні та палати інтенсивної терапії, в харчовому виробництві - холодильні камери, серверні банківських установ і провайдерів інтернет послуг. У побутовій сфері якість його функціонування АКБ не менш важлива, наприклад, для роботи системи опалення. Особливо це стосується котелень з твердопаливними котлами.

Види акумуляторів

  • PzS - відкриті з рідким електролітом, перевага яких - витривалість під час роботи в «рваних» циклах. Виходячи з цього, вони використовуються в системах альтернативної енергетики, а не для побутових резервних джерел живлення. Такі акумулятори вимагають постійного обслуговування і при своїй роботі виділяють вибухонебезпечний газ.
  • PzV - тягової гелевий акумулятор, який є перезаряджається. Наповнювач це акумуляторної батареї повністю безпечний, ризику витоку кислоти немає. Часто зустрічається в різній складській техніці, наприклад, в електронавантажувачах.
  • GEL - не обслуговуються акумулятор 12в з герметизованим корпусом, який стійкий до глибоких розрядів. Він часто використовуються для ИБП і навіть після механічних пошкоджень корпусу буде працювати якийсь час. Часто використовується в автомобілях і невеликих системах безперебійного живлення (приватних будинків).
  • OPzS - малообслуговувані свинцево-кислотний акумулятор 12v, який має прозорий корпус і трубчасті електроди. Використовуються вони для резервного живлення на електростанціях, великих телекомунікаційних вузлах, диспетчерських аеропортах, залізничних станціях і ЦОД. Ці акумулятори в разі несправності набагато простіше відремонтувати, ніж герметичні.
  • OPzV - акумулятор 12 вольт, призначені для промислових об'єктів. Вони відрізняються наявністю микропористого наповнювача в якості сепаратора електроліту і спеціальних пробок, що підтримують надлишковий тиск. Це дозволяє знизити втрати рідини за рахунок рекомбінації газів.
  • AGM акумулятор - свинцево-кислотний тип акумуляторної батареї, яка не потребує обслуговування і стійкий до динамічних навантажень (використовується навіть в реактивних літаках). До переваг можна віднести також герметичність корпусу, швидку зарядку, можливість працювати при температурах -30 ° C. Такі пристрої застосовуються в системах ДБЖ, автомобілях, устаткуванні для зв'язку, системах сигналізації та ін.

Тип

Переваги

Недоліки

PzS

 

1) Витривалість в режимі роботи в «рваних» циклах.

2) Відносна стійкість до низьких температур.

1) Вимагають постійного обслуговування (долив електроліту).

2) Під час роботи виділяють вибухонебезпечний газ (вимоги до вентиляції акумуляторної з метою пожежної безпеки).

PzV

1) Часткова герметизація.

2) Гелеподібний електроліт з можливістю його доливання елеобразную електроліт з можливістю його доливання.

3) Знижена втрата вологи.

 

1) В силу своєї конструкції маю частину недоліків GEL і PzS акумуляторів.

GEL

1) Дуже низька схильність до сульфатації і корозії пластин.

2) Підвищена стійкість до глибоких короткочасним розрядами.

3) Робота в буферному режимі (в парі з ДБЖ).

4) Практично не виділяють водень під час роботи.

5) Стійкість до вібрацій.

1) Не можуть працювати в циклічному режимі тривалий час.

2) Погана ремонтопридатність.

OPzS

1) Зручні в обслуговуванні і легко ремонтуються.

2) Як правило мають прозорі корпусу, що дозволяє візуально визначати рівень електроліту і його стан.

3) Підвищена кількість робочих циклів, може використовуватися як силовий акумулятор.

 

1) Конструкція не герметична. Виділяють при роботі газ, що висуває вимоги до вентиляції акумуляторної з метою пожежної безпеки.

OPzV

 

1) Тривале збереження вихідних робочих характеристик електроліту за рахунок рекомебінаціі виділяються при електролізі газів.

2) Кращі з представлених на ринку екзмеплярів можуть працювати до 20 років.

1) Конструкція все ж не герметична, а значить потрібно обслуговування

AGM

 

1) Герметизація корпусу.

2) Можливість роботи при температурах до -30 градусів.

3) Стійкість до вібрацій.

1) Не можуть працювати в циклічному режимі тривалий час.

2) Чутливі до перезаряду і розряду.

3) Висока вартість.

 


Кожен з наведених типів АКБ були винайдені для вирішення певних задач. Наприклад, гелевий АКБ відмінно працює з ДБЖ і при правильному підборі навіть недорогий акумулятор зможе пропрацювати близько 10 років. Тому, потрібно звертати увагу на особливості типу застосовуваного АКБ.

Обслуговування акумуляторів

Щоб система з акумуляторами працювала ефективно і без збоїв, потрібно забезпечити акумулятора своєчасне сервісне обслуговування і у нас в компанії можна замовити цю послугу. Ми перевіримо стан електродів і електроліту, оцінимо технічну можливість відновлення їх робочих якостей. Наші фахівці працюють по ефективній методиці, яка демонструє позитивні результати і дозволяє обійтися без заменть батарей, продовживши життєвий цикл наявного обладнання. Як фахівці, ми рекомендуємо проводити сервіс АКБ мінімум раз на два роки, за умови, що обладнання ідеально працює, якщо немає - частіше. Після сервісу ми надаємо клієнтові повну інформацію про стан всіх акумуляторних батарей до і після обслуговування.

Ми займаємося реалізацією АКБ комплексно в рамках рішень з альтернативної енергетики та систем опалення. Це стосується як систем, реалізованих нами, так і реконструкції наявних у клієнтів. Обслуговування всієї системи в комплексі дозволяє домогтися кращих показників в плані продуктивності і довговічності. Якісні акумулятори (Київ) - запорука злагодженої роботи системи опалення або енергопостачання.