Акумулятори для будинків та квартир

Фільтр
-
Силовий акумулятор EnerSys Hawker XFC
Индивидуальный расчет стоимости
Силовий акумулятор EnerSys Hawker Perfect plus PzS
Индивидуальный расчет стоимости
Силовий акумулятор SYSTEMS SUNLIGHT S.A. PzS
ціна 55грн
LogicPower LP-MG 12 - 7 AH
ціна 426грн
LogicPower LPM-MG 12 - 40 AH
ціна 2371грн
SYSTEMS SUNLIGHT S.A. 2 OPZS 100
ціна 119грн

Секретний розділ зі знижками

Види акумуляторних батарей і їх призначення

До акумуляторних батарей і блоків для систем резервного електропостачання пред'являються досить високі вимоги, адже від їх справності залежить робота життєво важливих служб і високопріоритетних комерційних процесів — в лікарнях це операційні та палати інтенсивної терапії, в харчовому виробництві — холодильні камери, серверні банківських установ і провайдерів інтернет-послуг. У побутовій сфері справна робота ДБЖ не менш важлива, наприклад, для роботи системи опалення, особливо це стосується котелень з твердопаливними котлами.

Ми будемо розглядати свинцово-кислотні акумулятори, які строго відповідають вимогам сучасних джерел безперебійного живлення по надійності, ємності, стійкості до глибокого розряду, пожежної безпеки. Основну увагу сконцентруємо на двох типах рішень — тягові акумулятори (PzS, PzV, OPzS, OPzV) і акумуляторні батареї для ДБЖ (AGM та GEL).

PzS

– відкриті акумулятори з рідким електролітом, відносяться до першого покоління, вимагають постійного обслуговування, виділяють при своїй роботі вибухонебезпечний газ. Компанія Альтер Ейр не рекомендує їх використовувати для побутових резервних джерел живлення, але впроваджує таке обладнання в рішення по альтернативній енергетиці, що пов'язано з їх витривалістю в режимі роботи в «рваних» циклах.

PzV

– більш сучасний варіант акумуляторів, частково герметизований і може використовувати гелеподібний електроліт. Незважаючи на використання сепаратора електроліту, на верхній кришці є пробка для доступу до активної маси. Наприклад, в акумуляторних батареях виробництва SYSTEMS SUNLIGHT S.A. є спеціальна барботажна система для запобігання розшарування електроліту, а в акб від Hawker можуть встановлюватися спеціальні системи для автоматичного доливу води і перемішування електроліту.

GEL

— необслуговувані акумулятори електроліт в яких сепарирован в кремниевом микропористом гелі, який заповнює всі порожнини корпусу, корпус у свою чергу герметизований. З переваг слід відзначити меншу схильність до сульфатації і корозії пластин, підвищеної стійкості до глибоких короткочасним розрядами. Навіть у разі пошкодження корпусу акумулятор якийсь час залишиться в робочому стані (що більш актуально для різних транспортних засобів). Завдяки герметичності корпусу і наявності мікротріщин/мікропор відбувається рекомбінація газів в електроліті. Ці акумулятори належать до другого покоління і часто використовуються для джерел безперебійного живлення. Альтер Ейр пропонує гелеві і мультигелеві акумулятори українського виробника LogicPower, висока якість батарей і доступна ціна роблять їх вибір кращим для безперебійного живлення приватних будинків і котеджів.

OPzS

– наливні малообслуговувані (із рідким електролітом) свинцево-кислотні батареї з трубчастими електродами, прозорими корпусами (в розглянутих нижче рішеннях з прозорого SAN пластику). Саме такі акумулятори використовуються для резервного живлення на електростанціях, великих телекомунікаційних вузлах, диспетчерських аеропортах, залізничних станціях і ЦОД. Не можна сказати, що сам по собі принцип роботи таких акумуляторів революційний, адже вони відносяться до першого покоління, а отже вимагають вентиляції приміщення і доливання дистильованої води в електроліт в процесі експлуатації. Однак, їх ціна в перерахунку на ємність робить їх більш актуальними при використанні на великих об'єктах. Крім того, такі акумулятори, на відміну від герметичних акб, набагато легше відремонтувати в разі виникнення серйозних проблем. З акумуляторів такого типу ми пропонуємо клієнтам продукцію компанії SYSTEMS SUNLIGHT S. A., інженери компанії внесли ряд конструктивних поліпшень — позитивні пластини з сплаву, селену та сурми і негативні зі сплаву непоновлення свинцю (чистого) з селеном.

OPzV

– рішення промислового класу, аналогічні за призначенням OpzS. Ключова відмінність - наявність мікропористого наповнювача в якості сепаратора електроліту і спеціальних пробок, які підтримують надмірний тиск, що дозволяє знизити втрату рідини за рахунок рекомбінації газів.

AGM

– акумуляторні батареї третього покоління з сепаратором із скловолокна. До їх переваг можна віднести герметичність корпусу, швидку зарядку, високу норму розряду і можливість працювати при температурах до -30 градусів за Цельсієм. Ми пропонуємо використовувати акумуляторні батареї Hawker від швейцарської компанії EnerSys.