Фільтр

Акумулятори для будинків та квартир

-
Силовий акумулятор EnerSys Hawker XFC
Индивидуальный расчет стоимости
Силовий акумулятор SYSTEMS SUNLIGHT S.A. PzS
ціна 55грн
SYSTEMS SUNLIGHT S.A. 2 OPZS 100
ціна 119грн
Силовий акумулятор EnerSys Hawker Perfect plus PzS
Индивидуальный расчет стоимости
LogicPower LP-MG 12 - 7 AH
ціна 448грн
LogicPower LPM-MG 12 - 40 AH
ціна 2492грн

Акумулятори та їх призначення

При згадці слова «акумулятор» більшість людей згадують про автомобілі, смартфонах і ноутбуках. Точніше про те, що саме батарея забезпечує автономну роботу цього обладнання. Ми ж розглянемо акумулятори для ДБЖ, використовувані для резервування живлення в різних системах, починаючи від простих ИБП для комп'ютера або опалювального котла і закінчуючи системами, які забезпечують електроенергією весь будинок або підприємство (наприклад, ДБЖ для роботи серверної, лікарні йди простого аварійного освітлення на підприємстві ).

До акумуляторним батареям і блокам для систем резервного електропостачання пред'являються досить високі вимоги, адже від їх справності залежить робота життєво важливих служб і високопріоритетних комерційних процесів - в лікарнях це операційні та палати інтенсивної терапії, в харчовому виробництві - холодильні камери, серверні банківських установ і провайдерів інтернет послуг. У побутовій сфері якість його функціонування АКБ не менш важлива, наприклад, для роботи системи опалення. Особливо це стосується котелень з твердопаливними котлами.

Види акумуляторів

  • PzS - відкриті з рідким електролітом, перевага яких - витривалість під час роботи в «рваних» циклах. Виходячи з цього, вони використовуються в системах альтернативної енергетики, а не для побутових резервних джерел живлення. Такі акумулятори вимагають постійного обслуговування і при своїй роботі виділяють вибухонебезпечний газ.
  • PzV - тягової гелевий акумулятор, який є перезаряджається. Наповнювач це акумуляторної батареї повністю безпечний, ризику витоку кислоти немає. Часто зустрічається в різній складській техніці, наприклад, в електронавантажувачах.
  • GEL - не обслуговуються акумулятор 12в з герметизованим корпусом, який стійкий до глибоких розрядів. Він часто використовуються для ИБП і навіть після механічних пошкоджень корпусу буде працювати якийсь час. Часто використовується в автомобілях і невеликих системах безперебійного живлення (приватних будинків).
  • OPzS - малообслуговувані свинцево-кислотний акумулятор 12v, який має прозорий корпус і трубчасті електроди. Використовуються вони для резервного живлення на електростанціях, великих телекомунікаційних вузлах, диспетчерських аеропортах, залізничних станціях і ЦОД. Ці акумулятори в разі несправності набагато простіше відремонтувати, ніж герметичні.
  • OPzV - акумулятор 12 вольт, призначені для промислових об'єктів. Вони відрізняються наявністю микропористого наповнювача в якості сепаратора електроліту і спеціальних пробок, що підтримують надлишковий тиск. Це дозволяє знизити втрати рідини за рахунок рекомбінації газів.
  • AGM акумулятор - свинцево-кислотний тип акумуляторної батареї, яка не потребує обслуговування і стійкий до динамічних навантажень (використовується навіть в реактивних літаках). До переваг можна віднести також герметичність корпусу, швидку зарядку, можливість працювати при температурах -30 ° C. Такі пристрої застосовуються в системах ДБЖ, автомобілях, устаткуванні для зв'язку, системах сигналізації та ін.

Тип

Переваги

Недоліки

PzS

 

1) Витривалість в режимі роботи в «рваних» циклах.

2) Відносна стійкість до низьких температур.

1) Вимагають постійного обслуговування (долив електроліту).

2) Під час роботи виділяють вибухонебезпечний газ (вимоги до вентиляції акумуляторної з метою пожежної безпеки).

PzV

1) Часткова герметизація.

2) Гелеподібний електроліт з можливістю його доливання елеобразную електроліт з можливістю його доливання.

3) Знижена втрата вологи.

 

1) В силу своєї конструкції маю частину недоліків GEL і PzS акумуляторів.

GEL

1) Дуже низька схильність до сульфатації і корозії пластин.

2) Підвищена стійкість до глибоких короткочасним розрядами.

3) Робота в буферному режимі (в парі з ДБЖ).

4) Практично не виділяють водень під час роботи.

5) Стійкість до вібрацій.

1) Не можуть працювати в циклічному режимі тривалий час.

2) Погана ремонтопридатність.

OPzS

1) Зручні в обслуговуванні і легко ремонтуються.

2) Як правило мають прозорі корпусу, що дозволяє візуально визначати рівень електроліту і його стан.

3) Підвищена кількість робочих циклів, може використовуватися як силовий акумулятор.

 

1) Конструкція не герметична. Виділяють при роботі газ, що висуває вимоги до вентиляції акумуляторної з метою пожежної безпеки.

OPzV

 

1) Тривале збереження вихідних робочих характеристик електроліту за рахунок рекомебінаціі виділяються при електролізі газів.

2) Кращі з представлених на ринку екзмеплярів можуть працювати до 20 років.

1) Конструкція все ж не герметична, а значить потрібно обслуговування

AGM

 

1) Герметизація корпусу.

2) Можливість роботи при температурах до -30 градусів.

3) Стійкість до вібрацій.

1) Не можуть працювати в циклічному режимі тривалий час.

2) Чутливі до перезаряду і розряду.

3) Висока вартість.

 


Кожен з наведених типів АКБ були винайдені для вирішення певних задач. Наприклад, гелевий АКБ відмінно працює з ДБЖ і при правильному підборі навіть недорогий акумулятор зможе пропрацювати близько 10 років. Тому, потрібно звертати увагу на особливості типу застосовуваного АКБ.

Обслуговування акумуляторів

Щоб система з акумуляторами працювала ефективно і без збоїв, потрібно забезпечити акумулятора своєчасне сервісне обслуговування і у нас в компанії можна замовити цю послугу. Ми перевіримо стан електродів і електроліту, оцінимо технічну можливість відновлення їх робочих якостей. Наші фахівці працюють по ефективній методиці, яка демонструє позитивні результати і дозволяє обійтися без заменть батарей, продовживши життєвий цикл наявного обладнання. Як фахівці, ми рекомендуємо проводити сервіс АКБ мінімум раз на два роки, за умови, що обладнання ідеально працює, якщо немає - частіше. Після сервісу ми надаємо клієнтові повну інформацію про стан всіх акумуляторних батарей до і після обслуговування.

Ми займаємося реалізацією АКБ комплексно в рамках рішень з альтернативної енергетики та систем опалення. Це стосується як систем, реалізованих нами, так і реконструкції наявних у клієнтів. Обслуговування всієї системи в комплексі дозволяє домогтися кращих показників в плані продуктивності і довговічності. Якісні акумулятори (Київ) - запорука злагодженої роботи системи опалення або енергопостачання.