Альтернативна енергетика для дому: джерела, призначення, експлуатація

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріали

Альтернативна енергетика – це галузь світової енергосистеми, що займається розробкою, розвитком і застосуванням у житті систем, які мають можливість видобувати нафту з «невичерпних» джерел. Сьогодні науці відомі два таких джерела – це сонячне випромінювання і внутрішня енергія Землі. Обидва ці джерела можна і потрібно використовувати в повсякденному житті. Кількість енергії, яку посилає на землю поверхня Сонця більша ніж потужність, що споживається населенням планети, у багато разів.
 
Якщо всього 1 % площі землі покрити сонячними елементами з ККД всього 10%, то цього б вистачило для забезпечення енергією всього людства.
Геотермальна енергія має великий потенціал і своє застосування в повсякденному житті людини.


Є ще один незаперечний плюс в «зеленій» енергетиці – це абсолютна екологічність. Жоден з апаратів, що застосовуються в цій системі, не виділяє таку кількість шкідливих речовин, як теплові або атомні підприємства, не кажучи вже про масштабність аварій на сонячних і традиційних електростанціях.
 
Правильний підхід до енергоекономії та енергонезалежності повинен починатися не з установки на об'єкті енергогенеруючих потужностей, а з правильного підходу до використання енергії. Необхідно до мінімуму знизити витрати електроенергії на освітлення, встановити все обладнання в будинку класу не нижче А+, утеплювати приміщення, встановити низькотемпературну систему опалення. Побудова системи з великою генерацією, можливо, і не суперечить законам фізики, але не має економічної обґрунтованості.
 
Поле солнечный панелей

Як використовувати сонячну енергію в побуті?

Дуже просто: за допомогою спеціальних перетворюючих приладів енергія елементарно перетворюється в електричну або теплову залежно від потреб кожного окремого об'єкта.
Вітрова енергетика також відноситься до альтернативних способів видобутку енергії і пов'язана вона з сонячною активністю побічно. Сонце, освітлюючи поверхню землі, нерівномірно нагріває окремі її ділянки. Внаслідок, створюються області з різними тиском і виникає перетікання повітряних мас – вітер.

Сонячні системи можуть розроблятися на базі полікристалічних і монокристалічних фотомодулів.

Перший тип використовується інженерами нашої компанії для проектування систем з цілорічним використанням:

  • автономних об'єктах;
  • об'єктах з частим зникненням мережі;
  • об'єктах без вітроенергетичних установок.

Монокристалічні фотомодулі використовуються при розробці:

  • комерційних станцій, які «зливають» всю вироблену електроенергію в міську мережу;
  • сезонних об'єктів, таких як дачі, автокемпінги та інші.

Вітрогенератори

Вітрогенератори використовуються в якості основного джерела енергії в зимовий період часу і мають доцільність встановлення у випадках монтажу на повністю автономний об'єкт (або при бажанні замовника знизити споживання будинком міської енергії до нуля) і тільки після аналізу вітропотенціалу протягом одного року в кожному конкретному випадку.
 Каталог вітрогенераторів

Сонячна енергія для електрики

Сонячне випромінювання може бути перетворене в електричну енергію за допомогою фотогальванічного модуля.

По системі утилізації електроенергії системи бувають декількох типів:

  1. Мережева система являє собою комплект обладнання (поле сонячних батарей + мережевий інвертор), який здатний перетворювати сонячну енергію від сонячних батарей в мережевий стандарт (220 або 380 В; 50 Гц) і передавати її у зовнішню мережу. Для застосування даного типу систем необхідно мати підключення до міської мережі та оформити «зелений» тариф.
  2. Система призначена для економії і резервування мережі. В комплект входить поле фотомодулів, банка акумуляторів (АКБ), контролер заряду АКБ, інвертор з функцією резервування. Система застосовується як в будинках, що прагнуть до мінімального споживання, так і на автономних об'єктах.
  3. Гібридна система. Даний варіант побудови системи ідентичний попередньому, за винятком функцій інвертора. Необхідне застосування гібридного перетворювача, який здатний і економити, і резервувати, і продавати надлишки у мережу. Дану систему можна побудувати з певним пріоритетом на користь конкретної функції.

Вітрова енергія для електрики

Вітрова енергія може бути застосована як доповнення до будь-якої з сонячних систем або як невід'ємна частина автономної системи. Якщо використовується разом з мережевою сонячною системою, тоді необхідна установка додаткового мережевого інвертора для вітряка, а в разі використання в парі з акумуляторною системою – контролер заряду акумулятора для вітряка.

Ветрогенераторы как источники энергии

Сонячна енергія для тепла

Енергія сонячного випромінювання може бути ефективно перетворена в теплову, за допомогою геліоколектора. Згенерована енергія може бути використана як на гаряче водопостачання (ГВП), так і на опалення. Принцип дії вакуумного колектора доступно викладений в цьому відео.

Геотермальна енергетика в побуті

Цей вид енергетики має своє окреме місце у сфері поновлюваних джерел енергії. Його відмінність полягає в тому, що джерелом енергії в даному випадку є внутрішня температура землі. Тепловий насос використовує енергію з навколишнього середовища (грунт, грунтові й підземні води) і через теплоносій опалює приміщення. Теплосзбірник виконується у вигляді глибинних зондів, які занурюються в грунт на ділянці. Тепловий насос типу «повітря-повітря», використовує в якості джерела теплоти зовнішнє повітря. Тепло, виділене в процесі забору повітря зовні, перетворює в високопотенційну енергію і спрямовує в систему опалення. Недолік такого варіанту перед геотермальним – це його погодозалежність (погано працює при температурі зовнішнього повітря нижче -15°С), а перевага – доступна ціна.
 

Відгуки