Безшумні вентилятори для ванної кімнати: особливості і рекомендовані моделі

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріали

Роблячи ремонт у ванній кімнаті, користувачі часто повністю герметизують і забивають природну вентиляцію, яка була передбачена при будівництві будинку (а іноді бувають випадки, коли про вентиляцію у ванній кімнаті просто забувають). Внаслідок цього разом з підвищеною вологістю в подібних приміщеннях — утворюється цвіль, грибок, що не тільки негативно впливає на самопочуття людей, а й справляє руйнівну дію на внутрішню обробку приміщення. Рішенням цієї проблеми буде використання примусової витяжної вентиляції в приміщенні ванної кімнати. Для цього існують спеціальні настінні витяжні вентилятори.

При виборі вентилятора для ванної кімнати слід пам'ятати, що кількість видаленого з приміщення повітря не повністю залежить від потужності агрегату: річ у тому, що дана позиція також є залежною від діаметру повітроводу.

Купити безшумний вентилятор для ванної — не таке просте завдання. При виборі пристрою необхідно пам'ятати, що купуючи занадто потужний агрегат, зокрема, якщо його монтаж здійснюється на місце стандартної вентиляційної решітки, ви можете перекрити головний вентиляційний канал і погіршити природну вентиляцію приміщень. Надто малопотужний пристрій не буде працювати ефективно і, по суті, покупка такого вентилятора — гроші на вітер.

На відміну від розрахунку вентиляції інших приміщень, правильна вентиляція ванної в основному розраховується, виходячи з кількості елементів всередині приміщення: ванна, джакузі, санвузол, умивальник. Нормативи плюсуються і в підсумку ми маємо необхідний повітрообмін.

Зараз давайте розглянемо декілька моделей серій, які по праву називаються найбезшумнішими. Їх характеристики та відо обзори ми побачимо нижче.

Elicent Elegance
Maico ECA iproSoler&Palau Silent / Silent Design


В чому особливості безшумних вентиляторів для ванної?

Природно, при виборі вентилятора для ванної кімнати, однією із основних характеристик, на які звертають увагу, крім продуктивності і тиску, є рівень шуму. Часто можна почути таку думку: якщо безшумний вентилятор, значить він малоефективний. Поспішаємо вас переконати в іншому: безшумність — це показник, на який не впливає на показники продуктивності та інтенсивності роботи вентилятора. Цей фактор обумовлений матеріалом, з якого виготовлений вентилятор для ванної на підшипниках, а також шумоізоляційним покриттям, яке використовується в пристрої.

Причиною шуму при роботі вентиляторів в основному виступають шарикопідшипники (а точніше, їх відсутність). Якщо, до того ж, на них відсутня мастильні матеріали, шум буде ще більше. Крім того, звуки виникають від безпосереднього обертання лопатей, і від руху повітря з вентиляційного каналу (особливо при неправильному проектуванні). Саме тому встановлення безшумного вентилятора у ванній кімнаті допоможе уникнути подібних неприємностей, оскільки в таких пристроях ці проблеми вирішені.

Безшумні вентилятори – незамінне рішення для тих будинків, де до величини створюваного звукового тиску при роботі обладнання пред'являються особливі вимоги. Віброгасильні елементи, передбачені в таких вентиляторах, дозволяють знизити рівень шуму до мінімуму. У сучасних моделях витяжних вентиляторів показник шуму в основному не перевищує 30-33 дБа, що практично не чутно для людського вуха, і, відповідно, не дратує користувача.

Вентилятор, смонтирован в ванной комнате

Зниження шуму можна досягти і деякими хитрощами при встановленні вентилятора. Наприклад, якщо пристрій монтується в глибині стіни, а не зовні, то шум при його роботі буде значно меншим. Крім того, якщо корпус закріплений щільно і герметично, тоді при роботі вентилятор виробляє менше вібрацій і, відповідно, менше гуде.

Крім того, на безшумність вентилятора також впливає його конструкція: як правило, витяжні вентилятори відцентрового типу, наприклад, Maico ER 60 або Vortice Quadro Micro 100 I, значно тихіші в роботі, ніж осьові аналоги, навіть незважаючи на цифри, зазначені виробником у значенні "Рівень шуму".

Найпоширенішими для ванних кімнат та санвузлів є безшумні вентилятори брендів Soler&Palau, Maico, Elicent.

Elicent серії Elegance

Elicent серії Elegance – дані витяжні вентилятори не тільки будуть працювати беззвучно, але й порадують приємним дизайном. Завдяки гладкій зовнішньої панелі, двигун вентилятора надійно схований і не видний користувачеві. Повітря забирається збоку і викидається на вулицю або в повітровід невеликої довжини.

Велика кількість аксесуарів дозволяє зробити управління вентилятором більш комфортним: це може бути вбудований таймер, датчики руху і вологості.

Витяжні вентилятори Elicent Elegance відмінно підійдуть для приміщень з високою концентрацією вологи, зокрема – ванних кімнат і санвузлів. Вони не піддаються їх пагубному впливу прямих водних бризок, тому вам не варто переживати з приводу потрапляння води на вентилятор. Детальну характеристику даних вентиляторів дивіться в статті: "Вентилятор Elicent Elegance - пропозиція, від якої неможливо відмовитися".

Огляд тихих вентиляторів для ванної кімнати Elicent Elegance:

                                           

Soler&Palau серії Silent

Soler&Palau серії Silent – вентилятори визнані найтихішими у світі. Даний факт був підтверджений не тільки технічними фахівцями, але і мільйонами задоволених покупців.

Вентилятори Soler&Palau Silent можуть бути як у стандартній лінійці, так і дизайнерській. Головною відмінністю між ними є наявність передньої панелі, колір якої ви можете підбирати на свій розсуд. Дані пристрої обладнані зворотними клапанами, що запобігають потраплянню повітря в приміщення при вимкненому агрегаті.

Двигун з кульковими підшипниками може працювати тривалий час без обслуговування. Спеціальні сайлент-блоки запобігають виникненню вібрації при роботі, що також значно зменшує рівень шуму. Детальну інформацію про вентилятори даної серії ви можете почитати в статті "Вентилятори Silent - гордість компанії Soler&Palau".

Безшумні вентилятори Maico

Німецькі вентилятори Maico хоч і відрізняються досить високою ціною, але перевершують аналоги за показниками якості. Безумовно, вентилятори Maico — найкращі в світі витяжні пристрої.

Огляд вентилятора Maico ECA Ipro: особливості, характеристики, модифікації

                                               


Для запобігання попаданню води, всі вентилятори Maico для ванних кімнат мають високий клас захисту від утворення конденсату.

Для зручності користування, безшумні вентилятори для ванних кімнат марки Maico можна приєднувати до вимикача світла.

Крім того, вони також мають привабливий зовнішній вигляд і точно підійдуть навіть для найвишуканішого інтер'єру ванної кімнати.

Монтаж настінних вентиляторів потрібно здійснювати у верхній частині ванної кімнати, подалі від можливого джерела припливу повітря і з тим розрахунком, щоб запобігти потраплянню водних бризок.

Типова схема підключення безшумного вентилятора у ванній кімнаті через один вимикач зі світлом:

Схема подключения вентилятора для ванной

Купити безшумний вентилятор для ванної кімнатчи санвузла в Києві за вигідною ціною можете, звернувшись в компанію Альтер Ейр. Ми гарантуємо, що купуючи техніку у нас, ви отримаєте дійсно високоякісний товар, а різноманітність інженерних рішень дозволить знайти індивідуальне рішення для кожного клієнта.

Відгуки

Отличная статья, спасибо! Всё подробно изложено и на очень понятном языке.

Интересный материал. Хотелось бы узнать есть ли в вентиляторах Elicent Elegance обратный клапан ?

Добрый вечер, Светлана. Да, в вентиляторах Elicent Elegance есть обратный клапан.