Бойлери Drazice серії OKCE

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріали


Водонагрівачі
– це одні з найбільш поширених кліматичних обладнань для нагріву води, які стали незамінною технікою практично у кожному будинку або підприємстві.

Одними з найбільш запитуваних були та залишаються електричні накопичувальні бойлери, вони максимально зручні у побутовому застосуванні, практичні, а головне енергоекономічні.

Компанія Drazice – це європейський виробник, який завоював свою популярність у покупців багатьох країн. Чеський бренд більше 60-ти років представляє свою продукцію на ринку кліматичного теплового обладнання, має не тільки багаторічну довіру своїх клієнтів, але і бездоганні матеріали виготовлення, а також технічні показники бойлерів. Все обладнання сертифіковане, кожна позиція проходить тривале детальне тестування, тому можливість отримання бракованої продукції при покупці мінімізовано.OKCE
є однією з найпопулярніших серій водонагрівачів Drazice. Дані бойлери зроблені у поєднанні з сучасним дизайном, виконані у лаконічному білому кольорі. Техніка має циліндричну форму, установка вироблятися в вертикальному положенні за допомогою спеціальних кріплень, візуально непомітних.

Говорячи про технічну сторону бойлерів Drazice серії OKCE, то тут варто відзначити, що матеріалом для виготовлення баків найчастіше представлена ​​високоміцна сталь з емальованим покриттям, також техніка має захист від корозії. Найчастіше для нагріву води використовується «сухий» керамічний ТЕН, оскільки його робота в порівнянні з «мокрими» ТЕНами більш тривала. Щоб ви змогли заощадити на електриці, а вода довгий час залишалась гарячою, передбачено поліуретанову ізоляцію.


Бойлери Drazice OKCE представлені у різних об'ємах – від 50 до 200 літрів. в залежності від побажань клієнта. Оскільки найчастіше водонагрівачі розміщують у ванних кімнатах, передбачений спеціальний захист IP44/IP45, а також захист від виникнення накипу всередині бака.

Залежно від модифікації бойлерів OKCE Drazice управління обладнанням проводитися за допомогою прихованого або зовнішнього механічного регулятора температур, найчастіше розміщеного в нижній частині водонагрівачів. Ви з легкістю зможете встановлювати необхідну температуру для нагрівання.

Розглянемо декілька моделей водонагрівачів серії OKCE, представлених в Альтер Ейр:

Характеристики

Drazice OKCE 50

Drazice OKCE 125 (4 кВт)

Drazice OKCE 200 (4 кВт)

Об'єм

50

125

200

Вага

30

46

66

Розміри

561х524х524

1050х524 

1290х58

Клас захисту

IP45

IP 45

IP44

Бак розрахований на

1-2 чел.

2-3 чел.

4-5 чел.

Теплоізоляція

42 мм.

42 мм.

42 мм.

Потужність

2000

4000

4000 Вт

 

Водонагрівачі Drazice OKCE стануть ідеальним рішенням для швидкого та якісного нагріву води як для побутових, так і комерційних приміщень.

Оскільки Альтер Ейр – це офіційний дилер компанії Drazice ви можете бути впевнені, що обладнання дійсно пройшло всі необхідні перевірки та випробування. Якщо вас зацікавила дана пропозиція, пропонуємо перейти на повний список водонагрівачів bojlery-drazice-OKCE, там ви зможете знайти необхідне обладнання для вашого будинку. Якщо вам необхідна професійна консультація або підбір бойлера, тоді звертайтеся до наших менеджерів за номером 0-800-33-08-28. Вони з радістю вам допоможуть та дадуть відповідь на всі поставлені запитання.

Відгуки