Побутові кондиціонери - як вибрати?

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріали

Кондиціонер – незамінна кліматична техніка в будь-якому будинку. Він дарує нам холод в літню спеку і зігріває в зимовий період. Практично всі покупці вважають, що немає нічого простішого, ніж вибрати побутовий кондиціонер. Але приймаючи рішення про його купівлю, людина часто зыштовхуэться з великою кількістю спірних питань.

Щоб не помилитися у виборі і врахувати всі нюанси, необхідна допомога фахівця. На які характеристики варто звертати увагу в першу чергу, за якими критеріями вибирати кондиціонер і якого типу, розповімо далі.

Як вибрати кондиціонер для дому?

Кондиціонери, які застосовуються для установки в квартирах і приватних будинках, мають ряд характеристик, на які слід звернути увагу при купівлі.

По-перше, одним з найважливіших аспектів є потужність кондиціонера. Цей фактор впливає на те, наскільки швидко і ефективно Ваш кондиціонер буде охолоджувати або обігрівати повітря. Цей параметр пов'язаний і з площею приміщення: чим вона більша, тим потужніший кондиціонер необхідно встановити.

Також варто звернути увагу на те, чи має кондиціонер інверторну систему управління. Ця функція передбачає, що при досягненні встановленої температури компресор кондиціонера не вимикається, а переходить у менш інтенсивний режим. За рахунок цього заощаджуються енергоресурси на роботу пристрою, а також продовжується термін його служби.

Крім потужності, на вибір кондиціонера впливає і кількість людей, які постійно знаходяться в приміщенні, а також побутової техніки, яка працює. Залежно від цих показників, а також площі приміщення, підбирається відповідний тип і модель кондиціонера.

Крім того, варто вибирати найбільш якісні і перевірені бренди кондиціонерів. Від цього залежить, наскільки продуктивно кондиціонер буде виконувати свої функції, а також як довго буде працювати без поломок.

Сьогодні ринок пропонує великий вибір різних видів кондиціонерів – настінних, канальних , касетних, підстелевих, підлогових, мобільних, колонних та ін. Кожна з цих груп має свої переваги та особливості.

Які побутові кондиціонери рекомендує Альтер Ейр?

Маючи багаторічний досвід в сфері кондиціонування, компанія Альтер Ейр може рекомендувати ті чи інші види кондиціонерів для дому та квартири.

Одними з найпоширеніших є настінні спліт-системи. Вони компактні, легко монтуються на стіні і мають доступну вартість. Охолоджувати й обігрівати повітря з використанням настінних кондиціонерів – відмінне рішення для невеликих і середніх за площею приміщень. Альтер Ейр пропонує широкий асортимент таких пристроїв різної цінової категорії на будь-який смак. Серед рекомендованих брендів кондиціонерів варто виділити Daikin, Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy, Toshiba, Lessar, McQuay, Panasonic, Sakata та ін.

Канальні кондиціонери – відмінна альтернатива настінних спліт-систем. Їх актуально встановлювати в тих приміщеннях, де передбачена підвісна стеля. При цьому механізм кондиціонера буде повністю захований, а видно лише жалюзі внутрішнього блоку. Канальні кондиціонери відрізняються високою потужністю, а деякі моделі можуть використовуватися для кондиціонування декількох приміщень. Також даний тип обладнання може працювати з підмішуванням свіжого повітря з вулиці, що забезпечує додаткові переваги.

Стелеві кондиціонери є чудовим рішенням для побутових приміщень. Такі пристрої зможуть повністю взяти під контроль регулювання температури у Вашому домі. Встановлюючи стельовий кондиціонер, ви робите крок назустріч комфорту і свіжому повітрю. Такі агрегати монтуються безпосередньо в зоні під стелею (з чого і випливає їхня назва) і рівномірно розподіляють холодне або тепле повітря по всьому периметру кімнати. Привабливий зовнішній вигляд і компактні розміри дозволяють їм гармонійно поєднуватися з будь-яким інтер'єром.

Потолочный кондиционер в магазине

З питань вибору побутових кондиціонерів звертайтеся до фахівців Альтер Ейр за контактними номерами телефонів. Купуючи обладнання у нас, ви отримуєте якісний товар, гарантію, а також суттєву знижку. Крім того, ми доставимо і встановимо кондиціонер в найкоротші терміни.

Відгуки

Здесь более общая информация о типах кондиционеров, но выбираем мы конкретные модели. Где можно почитать такую информацию? Спасибо.

Если вас интересует серия или производитель, информацию можно почитать в подложках внизу страницы. такая информация есть почти на всех разделах товаров. Если вас интересует конкретная модель, вы можете открыть любую карточку и почитать подробную информацию о ней.