Drazice OKC VS OKCE VS OKHE – що обрати?

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріали


Компанія
Drazice це чеський бренд водонагрівачів для побутових та комерційних потреб. Дражице понад 60 років перебуває на ринку кліматичного обладнання, за цей час компанія пройшла довгий шлях, завоювавши довіру у постачальників багатьох країн.

Функціонал, потужність, енергоефективність, а також доступна ціна це те, що хвилює кожну людину при придбанні обладнання. Drazice не тільки враховує та розуміє, на що спрямований покупець, але й втілює це в життя.

Електричні водонагрівачі відмінне рішення як для домашнього, так і комерційного використання. Різні модифікації, форма, технічні особливості, а також дизайн бойлерів має широкий спектр, тому кожен покупець здатний знайти обладнання під власні запити.
Переважно для виготовлення ємностей бойлерів
Drazice використовують сталь з емальованим покриттям. Крім того, передбачена поліуретанова теплоізоляція, завдяки якій вода максимально довгий час залишається гарячою.

Залежно від потреб та кількості споживання води ви можете вибрати бак з об'ємом від 50 до 300 літрів. Більшість бойлерів Drazice для нагріву води використовую «сухий» ТЕН, оскільки при роботі він не контактує з водою, що позитивно позначається як на тривалості його роботи, так і ефективності.

Форма водонагрівачів в залежності від обраної модифікації може бути: прямокутною, круглою або циліндричною. Монтаж техніки буває вертикальним та горизонтальним, переважно встановлюється настінно (іноді підлогово), за допомогою невеликих кріплень. Також відмінною рисою бойлерів Drazice є те, що за весь час існування виробник не змінював відстань між кріпильними гвинтами. Тому при заміні техніки на новішу модель у вас не виникне додаткових труднощів з установкою.


Управління бойлерами механічне, регулятор температур може бути зовнішнім відкритим або прихованим. Ви з легкістю зможете встановити необхідний температурний режим.

Нагрівачі для води від Drazice стали відомі у багатьох країнах світу, в тому числі і в Україні. Адже їх якість відповідає всім технічним стандартам.

Водонагрівачі від Drazice мають чудові технічні показники:

  • Клас захисту IP44/45 тощо дозволяє розміщувати обладнання над ванною.
  • Мінімізація теплових втрат.
  • Захист від перегріву.
  • Захист від замерзання.
  • Контроль нагріву води.
  • Нагрівання води у температурному діапазоні від 5 до 77 С.

ХОЧЕТЕ КУПИТИ ВОДОНАГРІВАЧ DRAZICE? КЛІКАЙТЕ!

 

Пропонуємо, ознайомиться з трьома серіями водонагрівачів Drazice: OKHE, OKC, OKCE:

  • Серія бойлерів OKHE  виконана у нестандартній прямокутній формі, для управління температурними режимами використовується термостат. У моделях OKHE Smart передбачена можливість дистанційного керування, а також робота в різних режимах: (MANUAL, MANUAL HDO, OPTIMUM, PROG, SMART, ANTI FREEZE. Drazice OKHE в залежності від модифікації можуть мати потужність 2200/4000 кВт. Нагрівання води проводитися за допомогою керамічного ТЕНа, передбачена теплоізоляція. Установка техніки настінна (вертикальна). Доступний обсяг бака 80 160 літрів.

  • Бойлери Drazice OKC можуть бути представлені як з нагрівальним елементом, так і без нього. Залежно від модифікації техніка може бути забезпечена: зовнішнім відкритим або прихованим регулятором температур, термометром, магнієвим анодом, запобіжним термостатом, потужністю від 2 до 6 Вт, різної площі теплообмінника тощо. Встановлення водонагрівачів Drazice OKC може бути настінним або підлоговим, розміщується у вертикальному положенні.

  • Водонагрівачі Drazice OKCE  як і в OKC, не всі бойлери даної серії поставляються з ТЕНом. Більшість модифікацій забезпечені теплоізоляцією, захистом від корозії і перегріву, термостатом для управління, магнієвим анодом, що позитивно позначається на тривалій роботі техніки. Залежно від моделі бойлери Drazice OKCE можуть відрізнятися потужністю від 2 до 6 Вт, та об'ємом ємності баку від 50 до 250 літрів.

Для більш детального порівняння, розглянемо декілька моделей бойлерів від Drazice серій OKHE, OKC та OKCE:

Характеристики

OKCE 125S/2,2kW model 2016

OKC125 теплообм. 0,7м2 model 2016

OKHE 125 Smart

Об'єм

125 л.

125 л.

125 л.

Вага

46 кг.

58 кг.

46 кг.

Потужність

4000 Вт

2000 Вт

2200 Вт

Розміри

1046х621 мм.

1135х585х585 мм.

1050х520х550 мм.

Робочий тиск

6 Бар

6 Бар

6 Бар

Площа теплообмінника

0,7 м²

 

Клас захисту

IP 44


IP 45

IP44

Спосіб установки

Настінний

Настінний

Настінний

Тип управління

Механічний

Механічний

Механічний/дистанційнийЩоб подивитися весь асортимент водонагрівачів Drazice серії OKHE, OKC та OKCE, переходьте за посиланням alterair.drazice-okc-okce-okhe.

Бойлери Drazice купити можна як на сайті Альтер Ейр, додавши товар у кошик, так і зателефонувавши за номером 0-800-33-08-28. Якщо у вас залишилися питання, потрібна консультація або допомога у підборі техніки, пропонуємо зв'язатися з нашими менеджерами. Команда Альтер Ейр завжди готова вам допомогти!

Відгуки