У Вас дим з каміну, що робити?

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріали

Компанія Альтер Ейр здійснює продаж всіх видів кліматичної техніки. Наш асортимент дуже широкий і напевно зможе задовольнити потреби навіть самого найвимогливішого покупця.

Поняття комфортного клімату в приміщенні – це не тільки приплив свіжого повітря. Воно включає в себе набагато більше різних чинників, які впливають на те, щоб людина, яка знаходиться в приміщенні, відчувала себе затишно і дихала вільно.

Сьогодні все більша кількість людей встановлює у своїх будинках каміни. Цей елемент інтер'єру не тільки приносить естетичне задоволення, але і вимагає правильної організації його роботи.

Часто можна зіткнутися з надмірною кількістю диму, що йде з каміна. У даному випадку необхідно штучно підсилювати його витяжку.

Навіщо потрібен камінний вентилятор?

Камінний вентилятор – просто незамінна складова частина каміну.

Фахівці даної галузі давно зробили висновок, що встановлення камінного вентилятора дозволяє не тільки видалити надлишковий дим, але і значно збільшити ефективність каміну, якщо з його допомогою опалюється будинок.

Хороша витяжка з каміну дозволяє поліпшити горіння в самому каміні.

Компанія Альтер Ейр вже більше 8-ми років реалізує камінні вентилятори. Наші монтажні бригади мають багатющий досвід в монтажі таких вентиляторів. Якісний камінний вентилятор вбереже ваш будинок від потрапляння в нього диму, який виходить від палаючого каміна.

Який камінний вентилятор вибрати?

Фахівці компанії Альтер Ейр рекомендують звернути увагу на високоякісні камінні вентилятори Vortice Tiracamino и Elicent Tirafumo. Ці камінні вентилятори вже не перший рік ефективно працюють на багатьох об'єктах по всій країні і ніколи не підводять своїх господарів.

Обидві компанії виготовляють свою продукцію в Італії, що є запорукою їх якості та відповідності європейським стандартам. На усі камінні вентилятори надається гарантія.

Vortice TIRACAMINO

Завдяки продуманій конструкції, ці агрегати можуть видаляти значну кількість гарячого повітря. Діапазон температур, при яких експлуатація даних агрегатів ефективна, знаходиться в межах від -25 до +200°С. Видалення повітря максимальної температури +200 градусів можливо здійснювати безперервно до 5 годин.

Крышные вентиляторы Vortice Tiracamino (Вортиче Тиракамино)

Elicent TIRAFUMO

Вентилятор спроектований так, щоб працювати довгий час, температура переміщуваного повітря може досягати 200 ºС. Може використовуватися як звичайний витяжний вентилятор при вимкненому каміні. Відмінний дизайн, високі показники продуктивності, захист від впливу корозії.

Підіб'ємо підсумки:

  1. Камінний вентилятор – незамінна частина каміну у вашому домі, від якої залежить, наскільки ефективно він буде працювати.
  2. Вибір камінного вентилятора – складний процес, яким не варто займатися самостійно без певного набору знань і досвіду. Краще довірити цю справу професіоналам в конкретній сфері.
  3. Команда Альтер Ейр має багаторічний досвід проектування, реалізації та встановлення вентиляційного обладнання різних типів складності. Ми зможемо якісно і в найкоротші терміни підібрати вам оптимальний камінний вентилятор з кращими на ринку цінами і з гарантованою знижкою.

Щоб отримати більш детальну інформацію про камінні вентилятори або придбати одну з описаних моделей за найвигіднішою ціною, звертайтеся в магазин Альтер Ейр.

Відгуки

Добрый день. Обязательно ли устанавливать вентилятор если собираешься устанавливать камин?

Добрый день, Сергей! Установка каминного вентилятора поможет избежать избыточного количества дыма в помещения во время сгорания твердого топлива. Это устройство способно сохранить благоприятный микроклимат и уютную атмосферу в помещении без каких-либо усилий.