Електрофурнітура Jung - розетки і вимикачі преміум-класу для вашого будинку

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріали

Компанія Альтер Ейр з кожним роком розвивається. Це призводить до того, що ми освоюємо нові ринки. Планували освоїти сферу альтернативної енергетики, з чим им наша компанія успішно впоралася. Наступний етап розвитку не забарився. Віднедавна наша компанія займається продажем розеток і вимикачів світла, виробником якої є компанія Jung. Електрична фурнітура Jung це продукція, яка відповідає найвищим стандартам якості.

Історія компанії Jung

Компанія Jung вже більше 100 років випускає електрофурнітуру. За цей час вона встигла здобути світове визнання. Популярність серед покупців вдалося завоювати не лише завдяки величезному досвіду, розробка нових продуктів одне з пріоритетних завдань компанії.

Штаб-квартира компанії знаходиться в місті Шальксмюле, там знаходиться тестова лабораторія, виробництва, конструкторський відділ. Компанія Jung з усією строгістю й відповідальностю підходить до виробництва і проектування електричної фурнітури. Не можна сказати, що Jung - представники середнього або нижнього цінового сегменту, але з упевненістю варто зазвначити, що техніка Jung, коштує своїх грошей.

Асортимент продукції Jung дуже широкий: від звичайних розеток, вимикачів і домофонів до пультів управління системами "розумний дім".

Компания Jung производит розетки, выключатели, домофоны, различные приборы для управления техникой, включая системы "умный дом".

Величезну увагу варто приділити зовнішньому вигляду всієї продукції Jung, на них працюють кращі дизайнери світу, з широкого асортименту, можна вибрати фурнітуру для будь-якого інтер'єру. Компанія Jung, це сімейне виробництво, яким керує вже третє покоління родини засновників.

Ассортимент компании Jung достаточно широк и включает в себя розетки, выключатели, диммеры, системы управления техникой, домофонные системы и многое другое.

Асортимент вимикачів і розеток Jung в Альтер Ейр

Ми є одними з небагатьох ексклюзивних представників торгової марки Jung в Україні. Це означає, що купуючи продукцію у нас, ви будете точно впевнені, що вона сертифікована в Україні і має гарантію. Вимикачі і розетки Jung не одноразово отримували нагороди і визнання на міжнародних виставках електрообладнання. Вони виготовляються в Німеччині на власному заводі компанії Jung, що гарантує вам бездоганну якість всієї продукції.

Домофонные системы Jung оснащены камерами и цветными дисплеями, что делает их эксплуатацию удобной и легкой.

В нашому асортименті є розетки, вимикачі, регулятори різного дизайну і кольору. Що дозволить максимально точно підібрати фурнітуру, яка буде відповідати вашому інтер'єру.

Электрофурнитура Jung характеризуется уникальным, тщательно продуманным дизайном и настоящим немецким качеством.

Вашій увазі пропонується великий спектр обладнання: від звичайних розеток, вимикачів до систем управління кліматом і жалюзі. Тепер для підбору якісної електрофурнітури не потрібно довго ходити по різних магазинах.

Электрофурнитура компании Jung – это немецкое качество и надежность по доступной цене. Выключатели Jung характеризуются элегантным дизайном и высоким уровнем защиты, гарантируя безопасность вашего дома.

Стильная электрофурнитура для любого интрьера Розетки Jung выполнены из прочных и устойчивых материалов

Висновки

Продукція компанії Jung є культовою, це техніка найвищого рівня. Насамперед, така техніка націлена на людей, які хочуть, щоб в їхньому будинку було все ідеально. Такі вимикачі, розетки не просто виконують свою функцію, вони наповнюють ваш інтер'єр стильними деталями. Серед асортименту продукції варто виділити системи управління розумним будинком.

Основні переваги продукції Jung:

  • Висока якість;
  • Неповторний зовнішній вигляд;
  • Новітні технології;
  • Німецька надійність і точність виконання.

Відгуки