Як вибрати очищувач повітря

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріали

У нашому житті значиму роль відіграє повітря, яким ми дихаємо. Велика кількість бактерій, пилу, мікроорганізмів щодня потрапляють в легені, тим самим погіршуючи наше здоров'я. Результатом цього може стати зниження імунітету, збільшення алергічних реакцій, а також загальна слабкість організму, особливо у «вразливі» пори року – весною та восени.

У таких випадках необхідно подбати про методи очищення повітря від шкідливих речовин у ньому. Для цього існують спеціальні пристрої – очищувачі повітря.

Принцип роботи приладу

Очищувачі повітря – спеціальні пристрої, призначені для видалення мікрочастинок пилу, бактерій і неприємних запахів.

Принцип роботи даних пристроїв досить простий – повітря всмоктується в агрегат з усіх боків, проходить через фільтр і очищеним потрапляє до приміщення.

Сучасні очищувачі повітря оснащені декількома фільтрами різного типу, тому досягають максимального рівня очищення.

Фільтри – найважливіший компонент даних пристроїв: деякі з них необхідно чистити, а більшість – регулярно міняти для якісної роботи. Наочно процедуру очищення повітря можна подивитися на малюнку.

Принцип работы очистителя воздуха

Поради щодо вибору повітроочищувача

Не секрет, що існує велика кількість повітроочищувачів, які відрізняються за типом і кількістю фільтруючих елементів.

Залежно від середовища застосування і цілей, які ставляться перед цим устаткуванням, існує декілька класифікацій:

Очищувачі повітря від пилу і мікроорганізмів

Якщо основна мета використання даного пристрою – видалення пилу, то необхідно вибирати очищувачі повітря з наявністю спеціального HEPA-фільтру, а також пристрої, які мають електростатичний фільтруючий елемент. Як правило, цих двох компонентів повністю вистачає для забезпечення комфортного мікроклімату в приміщенні і видалення навіть найдрібніших частинок пилу, мікроорганізмів, грибків.

Кращим вибором буде очищувач-іонізатор повітря Boneco P2261. Завдяки спеціальній функції, даний пристрій насичує повітря іонами, які підвищують продуктивність роботи людини та покращують його самопочуття. Наявність вугільного фільтра дозволяє усувати навіть запах сигаретного диму з приміщення.

Воздухоочиститель Boneco P2261

Очисники повітря для алергетиків

При виборі приладу такої категорії необхідно враховувати, що люди, які страждають алергією, більш сприйнятливі до наявності пилу та мікроорганізмів у повітрі. Тому в очищувачі повітря цієї категорії, крім фільтрів надтонкого очищення, необхідно передбачити наявність вугільного фільтру, а також функцію зволоження повітря.

Найбільш підходящий кандидат, на думку фахівців Альтер Ейр – зволожувач-очищувач повітря Daikin MCK75JVM-K, який вирізняється високою продуктивністю роботи і здатний якісно очищати повітря навіть у великих за площею приміщеннях.

Каталог очисників повітря

Очищувачі повітря для дитячої кімнати

Дітям необхідні особливі умови для повноцінного і здорового розвитку. Тому в дитячій кімнаті рекомендується використовувати мийки повітря, а також повноцінні кліматичні комплекси, які не тільки будуть видаляти пил і мікроорганізми з приміщення, але і усувати неприємні запахи та якісно зволожувати повітря в приміщенні. Для таких цілей ідеально підійдуть пристрої компанії Air-o-Swiss – кліматичний комплекс Air-O-Swiss 2071,

 Применятся Air-O-Swiss 2071 могут для увлажнения воздуха в домах, квартирах, лечебных заведениях и офисах

а також мийка повітря Air-O-Swiss 2055D. Вони забезпечать здорове і чисте повітря в кімнаті вашого чада.

 очиститель увлажнитель воздуха Air-o-Swiss 2055D

Очищувачі повітря для великих приміщень. Промислові очищувачі повітря

У великих приміщеннях, громадських місцях потужності побутового очисника не вистачить для якісного очищення повітря. Особливо це стосується залів для паління і кальянних. У такому випадку рекомендується використовувати промислові очищувачі повітря. Для таких цілей ми рекомендуємо використовувати обладнання компанії Аеролайф, яке відрізняється високою якістю роботи і продуктивністю.
Очистители воздуха Аэролайф – бытовое оборудование, которое применяется для очистки воздуха от пыли и микроаллергенов

Висновки

При виборі очищувача повітря необхідно враховувати цілі, для яких він буде використовуватися, в залежності від цього можна виділити кілька груп пристроїв, які відрізняються за своїм функціоналом і ціною. Перед вибором пристрою необхідно відповісти на такі питання:

В якому приміщенні буде використовуватися очисник повітря, які функції він повинен виконувати, який бюджет?
1. Бюджетний варіант для невеликої квартири - це мийки повітря, вони не мають багаторівневу фільтрацію, не можуть видаляти віруси і мікроби, але їх більш ніж достатньо для того, аби позбутися від пилу.
2. Класом вище йдуть спеціальні пристрої для очищення повітря, в них є антибактеріальні фільтри, фільтри, що поглинають дрібнодисперсні частинки, вбудований іонізатор повітря, дезодоруючі елементи. Якщо у вас в родині є алергік або ж ви живете в центрі мегаполліса - позитивний ефект від такої покупки відчутний відразу.
3. Для комерційних об'єктів - ресторанів, клубів, конференц-залів, перераховані вище пристрої не підійдуть. Потрібно потужне обладнання рівня канальних очищувачів повітря Аеролайф
4. Для медичних закладів випускається спеціальне обладнання з системою знезараження повітря, наприклад Аеролайф С-45. Природно, що сенсу ставити в квартирі або ресторані очищувач повітря для операційних, інфекційних відділень і стоматологічних кабінетів немає.

Відгуки