Канальні зволожувачі повітря: сфера астосування і кращі моделі

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріали

Зволоження повітря – один з основних параметрів комфортного клімату в приміщенні. Все більше і більше людей починають турбуватися про правильний кліматі в офісі, квартирі, будинку, на виробництві. Важливо стежити за оптимальним рівнем вологості, який слід підтримувати в приміщенні. Найчастіше, навіть у побутових цілях, встановлюються комплексні кліматичні системи. Такі системи відповідають за приплив чистого повітря, фільтрацію, підігрів повітря, рекуперацію, осушення та відповідно зволоження.

На наступному малюнку наочно представлено залежність загального самопочуття людини від вологості в приміщенні:

График зависимости состояния человека от влажности воздуха

Компанія Альтер Ейр здійснює проектування, реалізацію та монтаж обладнання для зволоження повітря не тільки побутового, але й напівпромислового і промислового типів. У цій статті хочемо звернути вашу увагу на канальні зволожувачі повітря.

Канальні зволожувачі повітря – це особливий вид обладнання, який дозволяє інтегрувати процес зволоження безпосередньо в систему вентиляції, що забезпечує комплексне регулювання клімату в будь-якому приміщенні.

Де використовуються канальні зволожувачі?

Давно відомо, що рівень вологості істотно впливає на людське здоров'я, крім цього, все більше виробництв для забезпечення високого рівня якості продукції потребують регулювання рівня вологості.

Канальні зволожувачі повітря використовується найчастіше в приміщеннях великого об'єму. Наприклад, у великих конференц-залах, виробництвах, адміністративних будівлях, складах, теплицях, лабораторіях і т. п.

Каталог канальних взоложувачів

Кращі канальні зволожувачі

Фахівці компанії Альтер Ейр рекомендують звернути увагу на обладнання компанії Walter Maier ((Швейцарія) на даний момент продукція Walter Meier продається під назвою бренду Condair). Висока якість і перевірена роками надійність дозволяють стверджувати, що дане обладнання є оптимальним для встановлення на промислових об'єктах.

Condair UCV 52


Увлажнитель воздуха Walter Meier UCV 52

Condair AC1-80

Увлажнитель воздуха Walter Meier AC1-80

Звернувшись в нашу компанію, ви можете бути впевнені, що наші фахівці порадять оптимальний агрегат для вас. Досвідчений інженерний відділ Альтер Ейр надає послуги проектування ефективних систем зволоження, що відповідають найвищим вимогам для того, щоб ви відчували себе комфортно.

Підсумки

Підводячи підсумки статті, хотілося б акцентувати увагу на наступних аспектах, що стосуються канальних зволожувачів повітря:

  1. Зволоження повітря – невід'ємна частина здорового мікроклімату в приміщенні (як на побутовому, так і в промисловому). 
  2. Канальні зволожувачі повітря прекрасно підходять для вирішення проблеми зволоження у великих приміщеннях.
  3. Альтер Ейр рекомендує використовувати зволожувачі швейцарської марки Walter Maier (Condair), враховуючи їх високу якість, надійність і довгий термін служби.
  4. Компанія Альтер Ейр пропонує вам послуги з проектування систем зволоження, так як це питання краще довірити професіоналам і бути впевненим, що система зволоження буде працювати "як годинник".

Щоб отримати детальнішу інформацію про канальні зволожувачі повітря або придбати одну з описаних моделей за найвигіднішою ціною, звертайтеся в магазин Альтер Ейр.

Відгуки