Канальний кондиціонер з підмішуванням свіжого повітря

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку
Схожі матеріали

Ринок кліматичної техніки переповнений великою кількістю виробників і різновидів кондиціонерів. Для кожного з яких є своя ніша застосування і відповідний бюджет.
Найпоширеніший і доступний за ціною з них — настінний, певною мірою він став асоціюватися з кондиціонерами як такими. Тому бувають випадки, коли йому приписуються властивості інших типів спліт-систем через необізнаність, такі як можливість повноцінної вентиляції приміщення. Справа в тому, що 99% настінних спліт-систем можуть лише здійснювати циркуляцію внутрішнього повітря (виключення складають дуже дорогі багатофункціональні системи від Daikin, Mitsubishi Electric, приклад Ururu Sarara).
Стандартну функцію припливної вентиляції виконуюють канальні кондиціонери, крім цього в них усунені кілька недоліків, властивих іншим спліт-систем, про що ми розповімо далі.
Де використовуються канальні кондиціонери?
Традиційно вважається, що канальний кондиціонер встановлюється у будівлях комерційного призначення, таких як офіси, магазини, спортивні клуби, різного роду салони краси. Це логічне рішення, завдяки тому, що вони встановлюються в підстелевий простір їх можна використовувати у великих приміщеннях розділених лише тонкими перегородками, не турбуючись про місце для встановлення і рівномірний розподіл охолодженої повітряної маси.
Настінна спліт-система створювала б дискомфорт людям, що знаходяться в безпосередній близькості від неї. Саме прихований монтаж в підвісній стелі зробив використання канальних спліт-найпопулярнішим для квартир і котеджів, актуальні дизайнерські рішення далеко не завжди дозволяють вибрати потрібну геометричну форму або відтінок внутрішнього настінного блоку, а спотворювати дороге, ексклюзивне рішення не варіант.
З цього випливає інша перевага — шум від працюючого внутрішнього блоку кондиціонера практично не чутний.
Цікавим буде і те, що замість встановлення двох окремих малопотужних настінних спліт-систем або мульти спліт систем досить поставити один потужний канальний кондиціонер і зробити від нього розведення повітроводів у кімнати. Виходить значна економія на вартості обладнання і місці для монтажу.
Монтаж внутрішнього блоку канального кондиціонера
Як вже говорилося раніше, монтаж канального кондиціонера здійснюється в підвісних стелях, а забір і подача повітря відбувається через вентиляційні канали.
В обслуговуваній кімнаті буде видно тільки вентиляційні решітки або дифузори на стелі, при бажанні можна обрати їх зовнішній вигляд, колір і навіть замовити індивідуальний дизайн.
А ось очищати повітря канальні кондиціонери не вміють. Це ж стосується і настінних і будь-яких інших пристроїв.
Розповсюджені міфи про кондиціонери
Дуже часто виробники кліматичної техніки приписують унікальні властивості тим або іншим функціям своєї техніки, особливо помітні такі гіпертрофовані похвальні оди для виробників бюджетного сегменту (як правило, лідери ринку обмежуються куди більш скромними описами).
Так, більшість повітряних фільтрів, насамперед, захищають теплообмінник внутрішнього блоку від пилу, захист людей, що знаходяться в приміщенні, швидше побічний ефект.
Другий момент, люди часто забувають про те, що фільтри потрібно регулярно чистити і змінювати, чим зводять нанівець навіть той ефект який є спочатку.
При встановленні канальної спліт-системи ви дійсно можете поліпшити якість повітря, для цього потрібно встановити канальні повітряні фільтри в димарі і проводити їх регулярну заміну.
Ще одним поширеним маркетинговим ходом є вбудований іонізатор повітря в кондиціонері, реальна ефективність цього пристрою незначна (за фактом там ставиться маленький іонізатор, який не здатний ефективно обробити такий великий об'єм повітря). Якщо вас цікавить іонізація повітря, то краще придбати окремий «очищувач повітря», де даний пристрій буде працювати повноцінно.
Кондиціонери з підмішуванням свіжого повітря Daikin FBQ
Повертаючись до теми використання канального кондиціонера для припливної вентиляції розглянемо спліт-системи Daikin FBQ. Чому саме ця модель?
- Можливість підмішування до 20% свіжого повітря від загального обсягу.
- Клас енергоефективності А++, завдяки інверторному управлінню і вентилятору з двигунами постійного струму.
- Найтихіший з канальних кондиціонерів на ринку — показник 25 дБа залишається недосяжним навіть для більшої половини звичайних настінних витяжних вентиляторів!
- Дренажний насос в комплекті.
- Якщо ви збираєтеся використовувати функцію припливної вентиляції взимку, то є можливість встановити канальні нагрівачі повітря від Daikin повністю сумісні з управлінням кондиціонера.
- Крім того, можна здійснювати клімат-контроль не тільки за допомогою пульта, але і з диспетчерського пульта централізованого управління.
- Канальні кондиціонериDaikin FBQ можуть використовуватися як в побутових, так і в комерційних будівлях, цьому сприяє широкий модельний ряд, що дозволяє вибрати канальний кондиціонер точно під вимоги замовника.
Підсумок
Підводячи підсумок, можна заявляти, що канальні кондиціонери володіють більшою універсальністю і гнучкістю у використанні, ніж класичні настінні спліт-системи.
Використовуючи їх ви отримуєте можливість контролювати відразу кілька параметрів:
- температуру,
- вологість,
- обсяг повітрообміну.
З усіх питань звертайтеся до фахівців Альтер Ейр.
Відгуки
Отличная информационная статья. Очень полезно и при этом кратко!
- Женя, 07.09.2018 17:00 Відповісти
- Корисно? Так 0 | Ні0
Спасибо за информацию. Ранее даже и не слышала о таком оборудовании.