Кондиціонери Daikin Emura - комфорт класу "Люкс"

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріали

У всіх галузях виробництва, є речі, дизайну яких приділяється особлива увага.

Світ кліматичної техніки, не виняток, люди завжди хочуть мати речі, які крім функціональної складової, мають приємний зовнішній вигляд.

Кондиціонери – це та кліматична техніка, дизайну якої, не завжди приділялося достатньо уваги.

І тільки найпрогресивныша компанія взялась виправити ситуацію.

Компанія Daikin – виробляє кліматичну техніку найвищого рівня, її продукція не тільки надійна, ефективна, функціональна, але і дуже прогресивна в дизайні.

Компанія Альтер Ейр, представляє вам інверторний кондиціонер, класу "Люкс" Daikin Emura. Звичайно, складно передати всі можливості, приємний зовнішній вигляд спліт-системи, не бачачи її наживо. Але ми все ж спробуємо. Daikin Emura має цілий ряд переваг, такий кондиціонер призначений для справжніх цінителів якості, сучасності, виняткового дизайну.

Daikin Emura – кондиціонер з інверторним управлінням

У сучасному світі, дуже багато уваги приділяється технологіям і особливе місце займають ті, які заощаджують енергію. Система інверторного управління кондиціонером, дозволяє економити до 30-40% енергії. Нова модель компанії Daikin Emura має найвищий клас енергоефективності А +++ це максимальний показник у всьому світі.

Принцип роботи досить простий, хоча для його реалізації були необхідні роки роботи інженерів. Інверторна система, керує компресором так, що він не вимикається, однак набравши задану температуру, він переходить в економний режим. У свою чергу, компресор звичайного кондиціонера, постійно вмикається і вимикається, що і є причиною високих витрат енергії.

Самый экономичный настенный инверторный кондиционер

Це ще й дуже тихий кондиціонер, шумові характеристики вражають – всього 19 дб (А), в режимі «Тиша» й зовсім опускаються до 3 дБ (А).

Діапазон робочих температур в кондиціонерах Daikin Emura дуже широкий від -10 ° С до + 46 ° С.

Цей настінний кондиціонер може входити до складу мультіспліт системи, яка передбачає встановлення одного потужного зовнішнього блоку і до 5-ти внутрішніх.

Daikin Emura включають і в мультизональні VRV-системи кондиціонування, у яких до зовнішнього блоку можливо подключення до 9-ти внутрішніх блоків різної продуктивності й розміру.

Daikin анімований посібник з експлуатації FTXG-LW/S

Дані спліт-системи оснащені функцією самодіагностики вона попереджає про збої в роботі системи або відхилення від запрограмованого режиму (що практично немовжливо у даному пристрої). А функція автоматичного перезапуску дуже корисна при відключенні електроенергії, вона запускає роботу агрегату в тому ж режимі, який був до виключення.

У супер-інноваційних кондиціонерах є дуже зручна і знайома нам всім функція таймера. Кондиціонер Дайкін Емура оснащений двома:

  • 1 – добовий – дозволяє запланувати включення кондиціонера в будь-яку хвилину протягом наступних 24 годин;
  • 2 – тижневий – за вашим бажанням запускає агрегат в режимі обігріву або охолодження в будь-який день тижня.

Серед важливих переваг кондиціонерів Daikin Emura виділимо наступні.

Режим ECONOзабезпечує енергозбереження, знижуючи енергоспоживання. Якщо в будинку одночасно працює багато техніки, з високим енергоспоживанням, щоб не перевантажувати мережу переведіть кондиціонер в режим ECONO.

Вентилятор в кондиціонері може виконувати функцію вентиляції, створюючи повітрообмін, переміщаючи повітря, не нагріваючи і не охолоджуючи його.

Дизайн Daikin Emura

Дизайну внутрішнього блоку Daikin Emura було приділено багато уваги. У 2010 році, Daikin Emura, була відзначена престижною премією "iF Product Design Award".

А її ще більш вдосконалена модель нагороджена премією премії Red Dot Design в 2014 році. Також за чудовий дизайн отримали нагороди German Design Award Special mention 2015 («Особлива згадка»), Focus Open 2014 Silver, Good Design Award 2014 и iF Design award 2015.ТАКІ нагороди доводять, що роботу над зовнішнім виглядом компанії Daikin Emura, визнав весь світ. Виробники поліпшили не тільки зовнішній вигляд кондиціонера, а й технічні характеристики пристрою. Внутрішній блок Daikin Emura, випускається у двох колірних варіантах, кристально білий і розкішний сріблясто-антрацитовий.

На нашому каналі в Youtube можна подивитися відеоогляд кондиціонерів Daikin Emura від інженера Андрія Бутмерчука:

Увага до деталей

Основним пріоритетом у роботі над кондиціонером Емура Дайкін, була увага до деталей це стає зрозуміло з першого погляду на кондиціонер. На корпусі кондиціонера розташований світлодіод, колір підсвічування якого означає вибраний вами режим роботи.

  1. Червоний світлодіод означає режим обігріву.
  2. Синій — охолодження.
  3. Зелений — поглинання вологи.
  4. Помаранчевий — режим таймера.

Сенсор Intelligent Eye

Як вже говорилося вище, кондиціонер Daikin Emura оснащений за останнім словом техніки. Інноваційні технології були застосовані у виробництві даного кондиціонера, розповісти про всіх не вистачить і 100 сторінок. Але хотілося б звернути увагу на окремі функції і технології, які дійсно гідні вашої уваги. Intelligent Eye така функція, яка виражає бажання виробника піклуватися про вас. Intelligent Eye дозволяє істотно економити енергію і забути про постійному контролі роботи кондиціонера. Цей датчик реагує на рух у приміщенні, якщо він відсутній, то через 20 хвилин кондиціонер перейде в економний режим, а коли до приміщення знову зайдуть люди кондиціонер знову буде працювати в нормальному режимі. Зверніть увагу, що датчик присутності також реагує на місцезнаходження людей в приміщенні та піклуючись про комфорт і здоров'я людини, спрямовує потік повітря туди, де в конкретну мить нікого немає.

Поверхня пульта, покрита антибактеріальним покриттям

Увагу розробників було приділено не тільки внутрішньому і зовнішньому блоку, але і пульту управління. Про надзвичайну зручність гаджета і говорити не доводиться, але ось така приємна дрібниця, як антибактеріальне покриття самого пульта, показує, що кондиціонер Daikin Emura – дійсно кращий з кращих у всьому світі.

Онлайн управління кондиціонером: за допомогою контроллера Daikin KKRP01A: ви можете підключити його до ноутбука, ПК, смартфона, планшета і керувати ним дистанційно, перебуваючи на будь-якій відстані від будинку.

Ви можете підключити кондиціонер до ноутбука, ПК, смартфона, планшета і керувати ним дистанційно, перебуваючи на будь-якій відстані від будинку.

Очищення повітря Daikin Emura

Кондиціонер Daikin Emura, володіє цілим рядом фільтрів і функцією іонізації повітря, що дозволяє вважати спліт-систему повноцінним очисником повітря, так як вона може видаляти з нього багато шкідливих для людського здоров'я з'єднань. У кондиціонері є фотокаталітичний титаново-апатитовий фільтр, який здатний вловити навіть мікроскопічний пил. Дезодоруючий фільтр поглинає шкідливі для людського організму, бактерії, алергени і віруси. Ця функція фільтрації очищає повітря і від неприємних запахів, наприклад, від тварин або тютюнового диму.

Висновок

Daikin Emura – це дійсно кращий побутовий кондиціонер у світі, який надає своєму користувачеві комфорт класу "Люкс". Про ціну такого агрегату говорити не доводиться, так як це Rolls-Royce в світі кліматичної техніки. Продивитись Daikin Emura ціна можно за посиланням FTXJ-MW.

Відгуки

Собственно говоря, купила себе этот кондиционер после прочтения данной статьи. Единственный замеченный минус, о котором могу сказать, так это стоимость. Но все преимущества, характеристика и настоящее качество оправдывают сумму. Спасибо за статью и предоставление качественного товара и услуг.