Кондиціонери Daikin: історія створення та революційні рішення

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріали

Японська компанія Daikin (Дайкин) по праву вважається родоначальником виробництва кліматичного устаткування для кондиціювання повітря. Високий престиж даної компанії в Україні і в усьому світі пояснюється не тільки високою якістю виробленої продукції, але і постійним удосконаленням її модельного ряду і функціональних можливостей. Для успішного просування товару на ринку мало того, щоб продукт був якісним. Для цього необхідно заробити репутацію, з року в рік підтверджуючи якість наданих-+ послуг і виробленого товару.
У сфері кліматичної техніки компанія Daikin є одним з таких "китів", які давно вже зафіксували за собою місце серед еліти і не один раз підтвердила його.
Пропонуємо короткий екскурс в історію створення і стрімкого розвитку світового лідера кондиціонування.

Історія створення компанії Daikin

Створена в 1972 році, компанія Daikin давно придбала свій статус "кращого з кращих" і не збирається його кому-небудь віддавати.

Чого вартаа тільки воістину революційна система "Скай Ейр", що виділяє менше вуглекислого газу за допомогою відновлення тепла.

А модель DaikinFTXG отримала всесвітнє визнання завдяки незвичайному дизайну – товщина внутрішнього блоку складає всього 15 сантиметрів!

Революційні рішення в області кондиціонування

Чудовими прикладами служать кондиціонери з революційними рішеннями DAIKIN FTXN25K і DAIKIN FTXR28E.

Так, DAIKIN FTXR28E є першим у світі (!) кондиціонером, який здатний підтримувати абсолютно всі параметри мікроклімату, необхідні для створення комфортних умов.

Він "уміє" осушувати і зволожувати повітря, забезпечувати приплив свіжого повітря і може регулювати температуру. Крім того, повітря, потрапляючи у внутрішній блок, багаторазово очищається, проходячи крізь фільтри. Зволоження повітря відбувається без застосування додаткових ємностей з водою, а осушення – без пониження загальної температури в приміщенні.

Кондиціонери DAIKIN FTXN25K по праву вважаються кращими в світі в своєму ціновому сегменті. Завдяки низькошумному виконанню і високій економії енергії, вони ідеально підходять для використання в спальні.

Кондиционер DAIKIN FTXN25K в интрьере

Чому именено Daikin?

Серед всієї продукції компанії Daikin, кондиціонери стоять ніби окремо. І справа навіть не в тому, що кондиціонери користуються великим попитом, ніж інші продукти кліматичних систем. Просто компанія Daikin підняла якість і функціонал кондиціонерів на якісно новий рівень.

КондиціонериDaikin є законодавцем моди і ставлять високу планку для товарів компаній-конкурентів.

Настінні кондиціонериDaikin є еталоном якості за прийнятну ціну, а трирічна гарантія забезпечує спокій користувачам за якість кондиціонерів.

Характерною рисою всіх кондиціонерів Daikin є низький рівень шуму і висока продуктивність, незалежно від типу двигуна – інверторний чи не інверторний.

Технічні характеристики кондиціонерівDaikin просто вражають – повністю самостійна робота з автоматичним вибором режиму дозволяє не турбуватися за роботу кондиціонера, а функція підвищеної потужності, яка присутня у всіх агрегатах, забезпечує створення сприятливого мікроклімату в приміщенні у найкоротші терміни.

Модельний ряд настінних спліт-систем Daikin

Модельний ряд кондиціонерів Daikin вражає своєю різноманітністю і задовольнить смаки всіх споживачів, незалежно від необхідної потреби.

Кондиціонери Daikin FTX 20 і FTYN 20

КондиціонериDaikin FTX 20 і Daikin FTYN 20містять у собі повний функціонал настінних кондиціонерів Дайкін. Це:

  • висока продуктивність,
  • робота в тихому режимі,
  • швидке створення мікроклімату в приміщенні.

Корпус кондиціонерів чудово впишеться в будь-який інтер'єр і легко знімається для очищення.

Істотною перевагою кондиціонерів Daikin FTX і Daikin FTYN є відносно невисока ціна – дана серія відноситься до економ-класу. Ціна кондиціонерів залежить від обраної потужності.

Інверторні кондиціонери Daikin FTXG

Інверторні кондиціонериDaikinFTXG здійснили революцію в дизайні кондиціонерів. Компанія Daikin довела, що високу продуктивність і функціонал можна помістити в компактному корпусі, який буде не тільки чудово вписуватися в інтер'єр приміщення, але і прикрашати його. Товщина внутрішнього блоку кондиціонерів Daikin FTXG складає всього 15 сантиметрів. Дана модель у 2003 році була відзначена премією «За кращий дизайн».

Крім дизайну, кондиціонери Daikin FTXG вражають інтелектуальним управлінням – в режимі «Комфорт» потік повітря розподіляється так, щоб не потрапляти на присутніх і не створювати протягів, а самодіагностика дозволяє користувачеві дізнатися можливі причини несправностей, хоча таких в кондиціонерах фірми Daikin практично ніколи не буває.

Кондиціонери фірми Daikin серії FTXS є, по суті, "золотою серединою" серед всього модельного ряду кондиціонерів Daikin. Прекрасне поєднання ціна/якість принесло безліч позитивних відгуків кондиціонерам Daikin.

Компактні розміри, низький рівень енергоспоживання, висока якість збірки, а також безліч інших корисних функцій зробило кондиціонер Daikin FTXS одним з найпопулярніших агрегатів свого класу.

Встановлення кондиціонерів Daikin

Монтаж кондиціонерів Daikin вимагає використання спеціальних інструментів і наявності певних навичок. Якість монтажу кондиціонерів безпосередньо впливає на довговічність і надійність їх роботи. Тому компанія Альтер Ейр займається не тільки продажем обладнання, але і здійснює монтаж кондиціонерів Daikin у Києві, за який також несе гарантійні зобов'язання.

Купити кондиціонери Daikin в Києві ви можете, звернувшись у нашу компанію. Альтер Ейр також продає кондиціонери Daikin по Україні – куплений товар відправимо в будь-яку точку за допомогою використання сервісів доставки та перевезення.

Альтер Ейр – офіційний дилер Daikin

Компанія Альтер Ейр є офіційним сертифікованим дилером кондиціонерів Daikin Україна. Ми гарантуємо, що у ваші руки потрапить дійсно якісний продукт від провідного світового виробника, а монтаж обладнання буде проведений на найвищому рівні.

Відгуки

О кондиционерах Daikin знаю не по наслышке так как у меня самого стоит оборудование серии Emura. Замечательное оборудование! За статью отдельное спасибо! Много интересного узнал!