Кондиціонери Mitsubishi: відмінність Mitsubishi Electric від Mitsubishi Heavy

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріали

При виборі кондиціонера багато користувачі вибирають бренд Mitsubishi – японська якість і функціонал, а також впізнаваність бренду роблять свою справу.

Але коли справа доходить безпосередньо до покупки кондиціонера, покупець заходить в глухий кут, оскільки на ринку існує два бренду Mitsubishi MitsubishiElectric і MitsubishiHeavy, які значно відрізняються.

За допомогою користувачі звертаються в мережу інтернет і читають різні огляди, в яких порівнюють ці два бренди. Головним недоліком таких порівнянь є їх мала об'єктивність, оскільки більшість статей надає перевагу тому чи іншому бренду, утискаючи конкурента. Самі компанії-виробники також проводять порівняння, але, оскільки вони належать до однієї так званої "родини Mitsubishi", то порівняння зводяться до огляду тієї чи іншої моделі без написання певних висновків і обмежуючись лише порівнянням технічних характеристик.

Ми постараємося бути об'єктивними і дати ширшу характеристику.

Так в чому ж відмінність кондиціонерів Mitsubishi Electric від Mitsubishi Heavy?

Насамперед, потрібно відзначити, що це абсолютно різні компанії, які утворилися після Другої світової війни шляхом розпаду гіганта Mitsubishi на безліч вузькопрофільних компаній. Але, в той же час, дані компанії входять в одну систему Mitsubishi, тому, не заважають один одному в реалізації власної продукції. Тим більше в Японії кондиціонери Mitsubishi продаються під одним брендом.

Проблема виникла, коли обидві компанії вийшли на міжнародний ринок і почали користуватися величезним попитом. Виникла необхідність чіткого розрізнення цих двох брендів.

Насамперед, варто відкинути всі аргументи критиків, з приводу істотної відмінності якості кондиціонерів даних брендів. Часто можна почути думку, що кондиціонери Mitsubishi Heavy є дешевшими у зв'язку з низькою якістю збірки. Наводяться цілком обґрунтовані приклади, коли кондиціонери виходили з ладу, і неможливо було провести нормальне їх обслуговування.

Але, слід зауважити, що дана проблема викликана відсутністю офіційного представництва Mitsubishi Heavy Industries в Україні, внаслідок чого кондиціонери даного бренду можуть реалізуватися через "сірі" точки, кустарно. Природно, в руки споживачів часто потрапляв неякісний товар.

Кондиціонери Mitsubishi Electric

Основна відмінність кондиціонерів Mitsubishi Electric (Міцубіші Електрик) і Mitsubishi Heavy (Міцубісі Хеві) криється в різній цільовій спрямованості компаній.

Кондиционеры Mitsubishi Electric

Mitsubishi Electric випускає кондиціонери преміум-класу і на перше місце ставить екологічність, технологічність та функціональність своєї продукції. Кожен кондиціонер Mitsubishi Electric проходить випробування, що значно мінімізує можливість появи браку. Крім того, у кондиціонерах Mitsubishi Electric реалізовано більшу кількість функцій і представлено більше різновидів.

Чого варті унікальні по своїй природі теплові насоси Zubadan, які можуть працювати навіть при температурі -30 градусів Цельсія.

Міцубісі Електрик випустила найтихіший у світі кондиціонер Mitsubishi Electric серії MSZ-GE – рівень шуму складає всього 19 дБ(А).

Кондиціонери Mitsubishi Heavy

Mitsubishi Heavy Industries випускає бюджетні моделі кондиціонерів, ціна яких нижча, ніж у кондиціонерів Mitsubishi Electric. Але ця різниця реалізується не за рахунок зниження якості, а, насамперед, за рахунок використання дешевших матеріалів для збірки, спрощення конструкції, стандартніший зовнішній вигляд і незначна кількість функцій.

Людям, які вважають, що кондиціонериMitsubishiHeavy мають низьку якість, слід знати, що саме кондиціонерам Міцубісі Хеві належить світовий рекорд по тривалості безперервної роботи – близько 2,5 року.

Кондиционеры Mitsubishi Heavy

Побутові кондиціонери Mitsubishi Heavy випускаються в Таїланді та Китаї, а напівпромислові і системи VRF – тільки в Японії. Тому, вибираючи VRF систему або напівпромилову, багато людей надають перевагу саме Mitsubishi Heavy.

З іншого боку, компанія Mitsubishi Electric має більший асортимент продукції, в тому числі і в сфері напівпромислових кондиціонерів. І, коли необхідне нестандартне рішення, то кондиціонериMitsubishiElectric мають істотну перевагу перед своїм братом-конкурентом.

Бытовые кондиционеры Mitsubishi Heavy

Висновок

У висновку варто зазначити, що вибір кондиціонера залежить від середовища використання і бажаного ефекту. Хочете привабливий дизайн, функціональність і низький рівень шуму – беріть Mitsubishi Electric. Якщо вам потрібен кондиціонер в його класичному виконанні і мінімального функціоналу буде достатньо, тоді ваш вибір – Mitsubishi Heavy.

Компанія Альтер Ейр є офіційним дилером кондиціонерів Mitsubishi Electric та Mitsubishi Heavy в Україні. Купуючи техніку у нас, ви можете бути впевнені, що у ваші руки потрапить дійсно якісний продукт. Також ми здійснюємо установку кондиціонерів Mitsubishi в Києві.

Вдалого вибору!

Відгуки

Интернесно было бы почитать сравнительную характеристику двух конкрентых моделей одной ценовой категории,например. И чтобы профессионал прокоментировал....

Долго выбирала кондиционер и не могла определиться. Попала на вашу статью и, честно говоря, заинтересовалась. Спасибо за информативный материал!