Кондиціонери в Україні. Особливості ринку.

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріали

Сучасний ритм життя та розвиток технологій змушує нас більш вимогливо ставитися до власного будинку. У XXI столітті, ми успішно користуємося благами цивілізації, щоб зробити нашу квартиру або будинок затишнішим, зручнішим, чистішим. Побутова техніка вже давно стала невід'ємною частиною нашого життя. Вона готує їжу і зігріває нас, розважає і навчає, але що найголовніше – вона піклується про наше здоров'я. Чисте повітря в будинку – це запорука гарного самопочуття, тому кондиціювання повітря в приміщенні таке важливе і необхідне.

Кондиціонер – це базовий пристрій, який має бути встановлено абсолютно в кожному приміщенні. Квартира або будинок, офіс або магазин, ресторан чи готель – комфортний мікроклімат потрібен у будь-якій сфері людської життєдіяльності.
Часи, коли кондиціонер вважався необов'язковим предметом розкоші, давно позаду. Сьогодні кожен може підібрати собі модель, відповідно до своїх потреб і фінансових можливостей. Ринок кондиціонерів в Україні досить широкий, тому компанія «Альтер Ейр» пропонує розібратися з його особливостями.

Кондиціонери в Україні. Які вони бувають?

Кондиціонери, як правило, прийнято поділяти на кілька основних видів:

за типом установки,

за принципом роботи,

по виробнику;

за ціною.

Ринок України рясніє величезною кількістю брендів, інколи всесвітньо відомих, а деколи абсолютно незнайомих. Далеко не завжди яскрава назва, яке знаходиться на слуху, є гарантією якості кліматичного обладнання. У цій статті ми розповімо про менш очевидномі, але від цього не менш важливі критерії поділу кондиціонерів – за походженням бренду.

Кондиціонери, розроблені для великих торговельних мереж 

Досить часто, гуляючи у великому супермаркеті електроніки, можна наткнутися на техніку від невідомого виробника, яку не зустріти ніде, крім цієї мережі магазинів. Кондиціонери не є винятком. Такі бренди як Delfa, Saturn або Orion виготовляються спеціально для мережевих супермаркетів і продаються вони, відповідно, лише там. Дана техніка дивує своєю ціною, проте, як щодо її якості та надійності?

Кондиціонери для мереж замовляються оптовими компаніями з метою створити найдешевший і бюджетний варіант для покупців. Але, як правило, така техніка не може похвалитися ще чимось, окрім ціни. Простіше кажучи, це "одноразова покупка", яка вийде з ладу там, де якісні кондиціонери продовжать функціонувати. Ще одним істотним мінусом такої техніки є часом занижена потужність пристрою, а також складність сервісу та гарантійного обслуговування. Одним словом, кондиціонери в Україні для великих торговельних мереж – це половинчасте рішення проблеми, яке найчастіше ризикує обернутися великим головним болем.

Кондиціонери від світових брендів

Все має свою ціну, в тому числі і якість. Старе, як світ, прислів'я говорить: «Скупий платить двічі». Це стосується і кондиціонерів. Якщо Ви хочете отримати висококласне, надійне та ефективне обладнання, найкраще звернути свою увагу на перевірені бренди, які є світовими лідерами в цій галузі. До того ж, широкий ціновий діапазон дозволить підібрати відмінну модель за цілком помірні гроші. Ви купуєте елітну техніку від провідних виробників, з мізерним відсотком браку і чудовим сервісом. Не кажучи вже про функціональність, економічность і високі технічні характеристики.

Компанія «Альтер Ейр» є офіційним дистриб'ютором кондиціонерів в Україні від загальновизнаних лідерів світового ринку: Daikin, Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy, Toshiba, Lessar, McQuay, Panasonic, Sakata і багатьох інших виробників. Переваги покупки обладнання в офіційного представника цілком очевидні: це і широкий вибір, і якісне гарантійне та післягарантійне обслуговування та допомога фахівців у підборі оптимального для вас кондиціонера. До того ж «Альтер Ейр» є проектно-монтажною організацією, а це означає, що ми забезпечимо професійну і грамотну установку будь-кліматичної техніки.

OEM бренди. Що це?

OEM (англ. оригінальний виробник обладнання) бренди – це свого роду "темна конячка" українського ринку кондиціонерів. Мало кому відоме значення цього терміну, незважаючи на те, що техніка цього типу давно займає свою досить широку нішу. Насправді, все дуже просто – багато виробників, перебуваючи фактично в одній країні, частково або повністю виготовляють свою продукцію в іншій країні, не на своїх заводах.

На практиці це виглядає так: бренд, який позиціонує себе як східноєвропейський, західноєвропейський або американський збирає своє обладнання на заводах у Китаї. Варто відразу ж зазначити, що це явище досить поширене і не є чимось поганим.

Ballu, Cooper&Hunter, Carrier і багато інших є ОЕМ брендами, що не заважає їм користуватися заслуженою популярністю. Часи, коли словосполучення «китайська техніка» звучало як клеймо, залишилися позаду. Кондиціонери Midea і Gree є яскравим прикладом відмінної якості за доступною ціною від китайського виробника.

Підсумок

Вибір кондиціонера – це трудомісткий процес, до якого варто підходити з усією відповідальністю. Правильно підібране обладнання забезпечить комфортний мікроклімат в приміщенні і прослужить вам вірою і правдою дуже довго. Тому компанія Альтер Ейр настійно рекомендує звертатися до професіоналів своєї справи, які підберуть кондиціонер з урахуванням ваших потреб і особливостей квартири, будинку чи офісу. Наші фахівці також проводять висококласний монтаж будь-якої складності. Купити кондиціонери в Україні за низькою ціною, а також замовити сервіс або монтаж можна в салоні Альтер Ейр.

Відгуки

Спасибо большое за полезную информация! Очень грамотно и понятно написано!

Отличный материал! Как раз выбираю кондиционер и оказывается много информации пропустил! У вас на сайте полно полезной информации)