Кондиціонування квартир, будинків й офісів в літній період

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріали

Створення комфортних умов роботи і відпочинку є головним завданням систем кондиціонування. У літню спеку це завдання стає особливо актуальним. В офісних приміщеннях найчастіше застосовуються мультизональні системи. Їх особливістю є те, що вони включають в себе один зовнішній блок і декілька внутрішніх. Для кондиціонування приватних будинків та квартир, в основному, використовують спліт-системи, що складаються з одного внутрішнього і одного зовнішнього блоку.

Приймаючи рішення про вибір системи кондиціонування для певного приміщення, Альтер Ейр рекомендує спочатку отримати грамотну консультацію фахівця, яка допоможе уникнути зайвих фінансових витрат і помилок при виборі обладнання.

Салон кліматичної техніки Альтер Ейр не просто реалізує системи кондиціонування. Наші інженери нададуть вам якісний проект, згідно з яким ми обґрунтуємо з економічної точки зору і підберемо оптимальний варіант обладнання для кондиціонування вашого приміщення.

В яких приміщеннях потрібен процес кондиціонування повітря?

Кондиціонування – це важливий процес, який створює оптимальні умови мікроклімату в будь-якому приміщенні. Особливо актуально кондиціювання повітря в приміщеннях:

  • які повністю герметичні, для забезпечення оптимальних кліматичних умов;
  • з метою підтримки та створення відповідних умов відповідно до технологічних вимог;
  • для припливу очищеного зовнішнього повітря;
  • для забезпечення комфортних кліматичних умов у приміщеннях адміністративного або житлового призначення.

Автоматичні системи кондиціонування повітря використовуються для підтримки в приміщенні певних кліматичних умов, таких як відносна вологість, швидкість потоку повітря, температура, ступінь очищення повітря, які дозволяють забезпечити оптимальні умови для роботи і відпочинку.

Кондиціювання повітря здійснюється комплексом технічних засобів, за допомогою яких можливе переміщення та розподіл повітря в приміщенні, постачання теплом або холодом, виконання дистанційного контролю пристроєм й управління.

Технічні засоби систем кондиціонування повітря повністю або частково входять до апаратів, названих кондиціонерами, а також вузли, що носять назву місцевих підігрівачів, зволожувачів, змішувачів і доводчиків.

Системи кондиціонування можуть працювати тільки на зовнішньому повітрі або з постійним або змінним об'ємом рециркуляції внутрішнього повітря.

Які системи кондиціонування застосовуються в квартирах, будинках, офісах?

Найпоширенішими для встановлення в таких типах приміщень є спліт-системи настінного, канального, касетного, стелевого, колонного типів.

Cплит-системы настенного, канального, кассетного, потолочного, колонного типов для домов, квартир и офисов

  • Канальні и касетні кондиціонери призначені для прихованої установки і найчастіше використовуються в офісних приміщеннях. Вони відмінно ховаються в зону підвісної стелю і не крадуть простір приміщення. Крім того, вони характеризуются високою потужністю, тому можуть обслуговувати великий простір.
    Купуючи такий пристрій (Daikin FDXS25F/RXS25L (низьконапірний), Daikin FBQ50C (середньонапірні), Daikin FCQHG71F/RZQG71L8V1) для свого будинку або офісу, ви назавжди забудете про тісноту й спекотне повітря.
  • Настінні кондиціонери за рахунок своєї компактності і невеликого розміру можуть бути встановлені практично в будь-якому приміщенні, навіть малогабаритному. Вони відрізняються дуже великим асортиментом і діапазоном потужностей. У зв'язку з цим покупець має можливість вибрати підходящу модель для свого приміщення. Популярні моделі брендів: Cooper&Hunter, Mitsubishi Electric, Panasonic, Daikin, Lessar.
  • Колонный кондиционера для домаКолонні кондиціонери – ще одна альтернатива для офісу. Такі агрегати ставляться на підлогу (в основному, в кутку приміщення) і рівномірно кондиціонують повітря по всьому периметру. Тепле повітря акуратно забирається через нижні решітки кондиціонера, а охолоджений подається в кімнату через верхні жалюзі. Представлені в моделеях компаній Mitsubishi Electric, Daikin, Gree, Lessar.

Використання кондиціонера влітку для охолодження повітря в будинку, квартирі або офісі – правильне рішення для створення комфортабельних умов перебування людей. Сьогодні існує велика кількість типів і видів даних пристроїв, тому ви зможете легко підібрати потрібну Вам модель, звернувшись до фахівців Альтер Ейр.

Відгуки

Спасибо за такую интересную статью. Очень познавательно и доступно.

Вот отдельная благодарность за доступность в написании. Мне как девушке далекой от инженерии достаточно тяжело углубляться в точные термины. А на вашем сайте все расписано и понятно даже детям. Очень интересно всегда читать!