Корпусні вентилятори: сфера застосування, види, особливості

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріали

Корпусні вентилятори - це обладнання для вентиляції житлових, офісних, комерційних будівель. Найчастіше вони застосовуються для невеликих приміщень (до 30 кв. м. площею), відмінно підходять для вентиляції ванної кімнати чи санвузла.

Ці установки відносяться до класу настінних витяжних вентиляторів, здатних працювати в умовах підвищених температур і надмірної вологості. Завдяки будові їх двигуна, вони здатні обробляти велику кількість поганого повітря в режимі безперервної роботи. За рахунок шумоізоляційного корпусу звукові характеристики цих вентиляторів мінімальні, так що робота цього пристрою не буде відволікати вас від повсякденних справ своїм шумом.

Встановлюються корпусні вентилятори в повітроводи невеликої довжини і викидають відпрацьоване повітря назовні. Монтуючи даний агрегат необхідно враховувати розміри каналу, а також обсяг приміщення і бажану інтенсивність повітрообміну.

Компанія Альтер Ейр представляє Вашій увазі корпусні вентилятори німецького виробника Maico й іспанського бренду Soler&Palau.

Корпусні вентилятори Maico серії ER

Вентилятори Maico ER призначенні для здійснення вентиляції 1 або 2 приміщень і встановлюються в прихованому корпусі. Маючи ІІ клас захисту, вони не тільки довговічні, але і високоефективні: в середньому частота обертання цих вентиляторів досягає 1,5 тис. об/хв. Крім того, вони здатні витримувати відносно високу температуру повітря (до 40 градусів). Також вони энергоекономні і споживають її в мінімальних кількостях. Особлива заслуга розробників вентиляторів Maico ER в тому, що крім відмінних технічних характеристик, ці пристрої мають оригінальний дизайн – механізм вентилятора закритий зовнішньою панеллю, так що Ви не тільки не будете чути, як він працює, але і не будете бачити цей процес.

Корпусный вентилятор Maico серии ER

Корпусные вентиляторы Maico ER-APКорпусні вентилятори Maico ER-AP також є малошумними і призначені для настінного монтажу. За ними не потрібен особливий догляд, так що ніяких додаткових незручностей своєму власникові вони не принесуть. Примітною особливістю корпусних вентиляторів Maico є те, що вони можуть поставлятися як в базовій комплектації, так і оснащуватися додатковими опціями:

  • Перемикачами навантаження
  • Таймерами вимикання
  • Датчиком вологості
  • Фотоэлектронікою та ін.

Який з них вибрати – залежить від Ваших уподобань і побажань. Проте всі ці корпусні вентилятори однаково ефективно здійснюють вентиляцію в приміщенні.

Корпусні вентилятори Soler&Palau HV

Вентилятори Soler&Palau корпусного типу мають квадратну форму і встановлюються в невеликих приміщеннях за допомогою настінного або віконного монтажу. При цьому діаметр отвору, в якому він встановлюється, коливається від 187 до 330 мм. Діапазон робочих температур корпусного вентилятора Soler&Palau HV становить від 0 до +45 градусів. Спереду вентилятор обладнаний жалюзі для запобігання зворотного потрапляння відпрацьованого повітря в приміщення. Придбати корпусний вентилятор Soler&Palau в Києві зі знижкою можна в салоні кліматичної техніки Альтер Ейр. Ми надаємо не тільки стандартне виконання цих вентиляторів, але і специфічні моделі: зі шнуровим вимикачем, пультом радіоуправління і багато іншого.

Вентиляторы Soler&Palau корпусного типа

Висновки

Корпусні вентилятори сьогодні досить популярні на українському ринку. Завдяки оригінальної конструкції і різним варіаціям монтажу, вони дозволяють використовувати їх можливості по максимуму. Звертаючись в компанію Альтер Ейр, Ви отримаєте:

Відгуки