Витяжка на кухню - чисте повітря і смачна їжа

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріали

Кухня - місце де ми проводимо більшість свого часу. Це може бути приготування обіду, спілкування з друзями за чашкою чаю, сімейна вечеря. У цій кімнаті завжди тепло і затишно. Але від побутових проблем нікуди не дітися.
Від приготування їжі з'являється характерний запах, кіптява і повітря стає нестерпно важким. Стандартні кухонні витяжки та побутові витяжні вентилятори не в силах повноцінно справлятися з витягом з приміщення забрудненого повітря. У такій ситуації, перебувати на кухні просто нестерпно, і ця кімната втрачає свою магію теплоти і затишку.

Що робити, якщо на кухні неможливо перебувати?
Для уникнення подібних ситуацій компанія Альтер Ейр пропонує подбати про ефективної системи витяжної вентиляції ще на етапі проектування приміщення. Варто розробити план повітропроводів і підібрати якісне обладнання для вашої кухні. Для того, щоб під час приготування смачної вечері вас не турбував дим, кіптява, запах їжі та інші супроводжуючі кулінарію моменти, варто вибирати спеціальні кухонні вентилятори. Дані пристрої з високою потужністю повноцінно справляються з потоком відпрацьованого повітря.
Якщо ви не знаєте, як вибрати подібний вентилятор, то і тут Альтер Ейр прийде вам на допомогу. Існує кілька брендів, які славляться високою якістю і довгостроковістю своїх продуктів:
  • Soler&Palau;
  • Maico;
  • Systemair;
  • Lessar.Для кухні в квартирі або приватному будинку ідеально підходять кухонні вентилятори фірми

Soler&Palau серії CK
Дана серія дуже популярна у використанні, так як має кілька варіантів продукції (CK-25N, CK-40F, CK-60F), які дозволять вам забути про проблеми повітрообміну на кухні. Так як під час приготування температура повітря вище за рахунок роботи плити та інших приладів, деякі пристрої не можуть повноцінно працювати. Вентилятори Soler&Palau серії CK здатні ефективно функціонувати в умови високих температурних показників. Вбудований жиросбірник допомагає усувати повітря з домішками жиру і гару. Тут з'являється інший аспект - засмічення пристрої! Дана серія захищена спеціальною системою фільтрів, що дозволяє уникнути забруднення обладнання. Більш того, ви можете самостійно регулювати швидкість обертання вентилятора і управляти інтенсивністю повітрообміну.


Кухні в ресторані і кафе! Що робити якщо звичайна витяжка не справляється?
Як часто приходячи в ресторан або кафе ми чуємо запах іди і гару. Від такої «зустрічі» відразу псується враження про заклад. Це свідчить про те, що система вентиляції в приміщенні погано спланована або елементарно кухонні витяжки не справляються з сильним потоком забрудненого повітря.
Компанія Альтер Ейр рекомендує підходити до проблеми вентиляції в приміщенні відповідально, так це впливає як на здоров'я співробітників, так і на престиж і репутацію закладу. Ось кілька варіантів, які можна використовувати на комерційних і промислових кухнях.Systemair KBT і KBR
Відразу варто звернути увагу на те, що компанія Systemair вважається лідером з виробництва кухонних вентиляторів, а це вже говорить про високу якість і ефективність обладнання. Незважаючи на високі показники роботи, співвідношення ціни і якості цілком об'єктивно. Виготовлено пристрій з нержавіючої сталі, що досить практично для промислових кухонь. Якщо говорити про рівень шуму, то корпус покритий шумогасильні шаром мінеральної вати, це дозволить створити всі необхідні умови для комфортної діяльності персоналу та відвідувачів. Можливість роботи в безперервному режимі при високій температурі повітря скоріше не особливість, а необхідність будь-якого кухонного вентилятора.


Maico EKR
Компанія MAICO на ринку кліматичної техніки вже не одне десятиліття і прекрасно справляється з виробництвом якісної продукції. Серія кухонних витяжок EKR вважається технікою преміум класу і відповідно вартість вище ніж у аналогічної продукції. На це є ряд причин - висока якість комплектуючих, дуже тиха робота, вбудований захист від імпульсних перенапруг. MAICO - обладнання, яке якісно прослужить довгі роки.


Lessar LV-FKE
Якщо ж ви не можете собі дозволити обладнання від німецького або чеського виробника, не варто впадати у відчай і купувати дешевий неякісний товар. Литовська компанія Lessar зарекомендувала себе на ринку кліматичної техніки, як виробник хорошого обладнання за доступною ціною. Цей телефон відповідає за всім необхідним вимогам і сертифікатам.


Підводячи підсумки, ми бачимо, що якісна і ефективна вентиляція на кухні - застава не тільки смачно приготовленої їжі, але і здоров'я!

Відгуки

А если площадь кухни большая, а готовлю всегда на пару и запахов практически нет - нужно брать вентилятор из расчета на площадь или на мощность?

Ольга, вытяжка на кухне нужна не только для устранения запахов от приготовления пищи, но и для создания благоприятного микроклимата, а также чтобы в воздухе было необходимое количество кислорода, которое необходимо для здоровья человека. Поэтому вентилятор желательно выбирать, именно, ориентируясь на объем вашей кухни.

Спасибо за статью. Иногда очень тяжело выбрать определенную модель, а здесь можно и характеристики почитать и даже описание бренда.