Кухонні вентилятори: як реалізувати витяжку на кухні

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріали

Кухня – одне з найулюбленіших місць перебування у будинку.

І добра традиція збиратися всією сім'єю за столом – невід'ємна частина повсякденного життя більшості українців.
Але, в той же час, кухня може бути і не зовсім комфортною через деяких неприємні фактори. Насамперед, до них можна віднести неправильну систему вентиляції в цьому приміщенні.

Внаслідок цього на кухні буде важке повітря, брак свіжості, неприємні запахи і т. п. І банальне провітрювання не завжди може вирішити ці проблеми.

Дана стаття присвячена тому, як організувати вентиляцію на кухні і які витяжні вентилятори найкраще підійдуть для створення затишку і комфорту в цьому приміщенні.

Кухонні витяжки монтуються в систему повітропроводів, яка видаляє повітря з приміщень кухні. Залежно від розмірів агрегату, обраної потужності і типу, кухонні вентилятори бувають промислові й побутові. Основною умовою і найголовнішою властивістю кухонних вентиляторів є можливість переміщати повітря значної температури. Також приміщення кухні характеризуються високим вмістом жиру в повітрі. Звичайний вентилятор не може впоратися з такою умовою, оскільки жир накопичується на лопатках і в повітроводах, що в подальшому значно зменшує споживання енергії і призводить до виходу вентилятора з ладу.

Канальні вентилятори для витяжки відпрацьованого повітря із кухні

Кухню прийнято вважати умовно брудним приміщенням, оскільки там акумулюються шкідливості від приготування їжі: надлишкове тепло і волога, суміш різних запахів і концентрації шкідливих речовин. Тому у приміщенні кухні потрібно організовувати такі типи витяжної вентиляції: витяжний зонт над варильною поверхнею, тобто видалення повітря безпосередньо біля джерела забруднення повітря (плити), та вилучення повітря з верхньої зони для забору повітря, яке насичене дрібними шкідливостями.

Для збільшення ефективності роботи кухонного вентилятора, бажано встановлювати над робочою поверхнею спеціальний кухонний зонт, так як від його розмірів безпосередньо залежить продуктивність роботи витяжних вентиляторів, а також довжина повітроводів, в які проводиться викид повітря. Так, зонт забирає близько 60 % забрудненого повітря, а додаткова витяжна вентиляція забирає залишки.

Але для ефективної вентиляції кухні як зонтом, так і додатковими витяжними вентиляторами потрібно забезпечити необхідний приплив повітря для забезпечення балансу. Тобто, скільки забрали відпрацьованого повітря - стільки потрібно поадти і чистого.

НЕОБХІДНА КОНСУЛЬТАЦІЯ СПЕЦІАЛІСТА? ТИСНІТЬ НА КНОПКУ

Кухонні вентилятори

На кухні в досить великих кількостях накопичується вологе тепле повітря, забруднене жирами при приготуванні їжі. Над робочою поверхнею плити необхідно встановлювати витяжні кухонні вентилятори, за допомогою яких забирається погане повітря і видаляється з приміщення. Це дозволить вам без всяких додаткових зусиль і пристосувань позбутися від задушливих запахів або гару.

Для того, щоб зміцнити всю конструкцію, промислові витяжні кухонні вентилятори виготовлені з листової сталі.

Побутові вентилятори можуть виготовлятися з високоякісного пластику. Обов'язковою умовою всіх кухонних вентиляторів є використання захисних решіток, які запобігають потраплянню всередину агрегатів різних сторонніх предметів.

Побутові кухонні вентилятори можуть легко розбиратися і митися навіть у звичайній посудомийній машині. Лопаті кухонних вентиляторів мають спеціальну форму і покриття, яке мінімізує жирові скупчення на них. Саме тому в кухонних витяжних вентиляторах передбачена можливість видаляти повітря великим вмістом вологості і з домішками жиру.

Сьогодні існує безліч видів і брендів кухонних вентиляторів. Компанія Альтер Ейр рекомендує звернути вашу увагу на такі бренди, як: Soler&Palau і Systemair. Для того, щоб уникнути згубного впливу підвищеної вологості з домішкпми жиру, в кухонних вентиляторах встановлюються захисні решітки-фільтри, як, наприклад, в Soler & Palau серії К або ж, як в Systemair KBT, двигуни повинні бути захищені від перегріву, а для простоти обслуговування, агрегати оснащуються сервісними дверцятами.

Настінні вентилятори

Ці вентилятори також широко використовуються для загальної вентиляції кухні. Вони прекрасно справляються із завданням видалити выдпрацьоване повітря завдяки високій продуктивності. Крім того, вони можуть бути представлені як у стандартному виконанні, так і в дизайнерській серії, так що ви можете бути впевнені, що вентилятор гармонійно впишеться в інтер'єр. Великою перевагою настінного вентилятора серії Silent є їх абсолютно безшумна робота, що дозволяє не відволікати вас від звичних справ настирливим шумом.
Наша компанія пропонує вам настінні вентилятори таких світових виробників: ElicentMaicoSoler&PalauSystemairVortice.Купити канальні вентилятори в Києві та Україні за доступною ціною можна на сайті компанії Альтер Ейр. Дзвоніть:<span class=

Канальні вентилятори

Канальний вентилятор для кухні може використовуватися як для загальної вентиляції кухні, так і для видалення повітря над робочою поверхнею. Але у другому випадку їх можна використовувати тільки після установки жировловлювачів.

Потужні канальні вентилятори для кухні чудово підходять для ефективного видалення непотрібного повітря з кухні. Особливої уваги заслуговують вентилятори для круглих повітроводів, зокрема – Soler&Palau серії TD SilentЦе також безшумні вентилятори, які можуть працювати тривалий час не вимикаючись і з мінімальними енерговитратами.

Канальний вентилятор в кухонну витяжку монтується, якщо він здатен переміщувати повітря високих температур. Він встановлюється в окремий повітряний канал. Також канальний вентилятор для кухонної витяжки повинен бути стійким до вологого середовища. Щоб механізм обладнання не вийшов з ладу при попаданні води або дрібних частинок, пристрій виготовляють з високим ступенем захисту IP Канальний вентилятор на кухню - хороший вибір. Його краще використовувати як додатковий побутовий витяжний пристрій на ряду з витяжним зонтом.

Підіб'ємо підсумки:

  1. Вентиляція кухні є невід'ємною частиною комфортного і затишного мікроклімату в цьому приміщенні.
  2. Для забезпечення свіжого повітря на кухні, компанія Альтер Ейр рекомендує використовувати кухонні, настінні і канальні витяжні вентилятори.
  3. За професійною консультацією ви можете звертатися в офіс нашої компанії і фахівці обов'язково нададуть вичерпну інформацію про системи вентиляції для кухні.
  4. Звернувшись в компанію Альтер Ейр, ви можете купити кухонний витяжний вентилятор як для побутових, так і для комерційних цілей за вигідною ціною. Також наші фахівці допоможуть розрахувати необхідну потужність кухонного вентилятора.

Щоб дізнатися ще більше про описаних вентиляторах або придбати одну з моделей за вигідною ціною звертайтеся в компанію Альтер Ейр.

Відгуки

Спасибо за интересную информацию! Всегда думала, что вытяжка на кухне - это стандарт над плитой. Занимает много места и очень неудобно. Оказывается столько вариантов существует.

У вас отличные статьи. Всегда просматриваю ваш сайт перед тем как выбрать какое-либо климатическое оборудование.