Комфортний мікроклімат з Maico Push Pull 45

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріали

При спорудженні будівлі потрібно починати з планування! Всі, на перший погляд, дрібниці відіграють важливу роль у подальшій експлуатації приміщення. Електропроводка, водопостачання, вентиляція є ключовими факторами комфорту і організації сприятливого мікроклімату. І якщо за електрику і воду ми думаємо відразу, то про вентиляцію приміщення ми згадуємо вже в останню чергу. Будинок побудований, система вентиляції не спланована і згодом починаються додаткові витрати та інші клопоти.
Що таке вентиляція?
Вентиляція - процес видалення забрудненого повітря з приміщення, заміна його зовнішнім. У систему вентиляції входить:
  • Фільтрація повітря;
  • Кондиціювання;
  • Іонізація;
  • Охолодження або підігрів;
  • Зволоження або осушення.
В результаті, якісно спланована система вентиляції забезпечує оптимальний мікроклімат (температура, швидкість руху повітря, відносна вологість, чистота повітря), який сприятливо впливає на життєдіяльність людини.

Припливно-витяжна установка з рекуперацією тепла. Що це?
Найчастіше для забезпечення якісного повітрообміну, оптимальної температури повітря і вологості доводиться встановлювати кілька приладів: кондиціонери, витяжні і припливні вентилятори, системи обігріву та інше. Припливно-витяжна установка з рекуперацією тепла призначена для виконання ряду функцій:
• Переміщення повітря;
• Підготовка та подача очищеного повітря в приміщення;
• Видалення відпрацьованого повітря.
Таким чином за допомогою даної вентиляційної установки можна заощадити на покупці і установці різних пристроїв, регулярному сервісі і покупці додаткових аксесуарів. Крім того, бувають випадки, коли ремонт вже закінчено, повітроводи не розміщені. Або дизайн або конструкція не дозволяють розмістити повітроводи. В такому випадку, щоб знову не довбати стіни і не завдавати шкоди новому інтер'єру і власній нервовій системі, єдиний правильний вихід - установка припливно-витяжної установки з рекуперацією тепла Maico Push Pull.
Припливно-витяжна установка MAICO Push Pull 45 (PP 45). Особливості, характеристики, тип монтажу.Push Pull от Maico

Компанія MAICO продовжує дивувати своїх клієнтів новинками. Замість старої моделі припливно-витяжної системи з рекуперацією тепла PP 60, вийшла оновлена ​​версія - Push Pull 45. Припливно-витяжна установка MAICO PP45 вже активно користується популярністю серед клієнтів, незважаючи на те, що вийшла тільки в 2018 році. І це не дивно, адже основними перевагами даного приладу є невеликі габарити і стильний дизайн, який чудово буде виглядати в будь-якому інтер'єрі. А також, покращений двигун, який робить роботу установки ефективніше. Крім того, корпус покритий шумогасильним покриттям, яке робить роботу практично безшумною.
Push Pull 45 виконаний в різних моделях:
PP 45 K з електричної заслонкою.
PP 45 O з ручною заслонкою.
PP 45 RC з радіоуправлінням і електричною заслонкою.

Прилад вбудовується в отвір або укіс стіни і виробляє повітрообмін між вулицею і приміщенням. Установку сміливо можна назвати енергозберігаючою, оскільки виконана вона за типом А +. Крім того, після виключення заслонка автоматично закривається, і прилад не споживає електроенергію (PP 45 K і PP 45 RC). Для зручності використання PP45 оснащений додатковими аксесуарами, які ви можете придбати самостійно.

Комплектуючі MAICO PP 45.
До складу базової моделі входять:
• Керамічний теплообмінник і вентилятор, які гарантують високу продуктивність і коефіцієнт ефективності рекуперації тепла 83.5%;
• Внутрішня кришка з приводом заслонки;
• Фільтри G2 і G3. G3 встановлюється зовні і очищає повітря від великих часток і іншого негативного впливу зовнішнього середовища, G2 для внутрішньої установки створений з більш щільного матеріалу і фільтрує повітря від пилу та інших дрібних частинок.


Для повноцінної роботи пристрою цих деталей недостатньо, тому потрібні додаткові елементи: пульт управління (RLS 45 K, RLS 45 O) або радіовимикач для моделі PP 45 RC (DS 45 RC); втулка для монтажу (PP 45 RHK); пластмасова кришка (PP 45 AK).
За допомогою приточно-витяжної установки з рекуперацією тепла Push Pull 45 в вашому домі завжди будуть оптимальні умови для підтримки здоров'я і сприятливого стану людини. Придбати дану модель і всі необхідні аксесуари ви можете в компанії Альтер Ейр. За більш детальною інформацією звертайтесь за номером телефону 0800330828.

Відгуки

Отличная и полезная информация. Получается прекрасная альтернатива системе вентиляции. Очень нужное приспособление.

Из статьи узнал, что это довольно мощная и одновременно компактная штука. Подскажите, сколько их нужно штук в доме с площадью 110 квадратов. Спасибо.

Уважаемый Дмитрий, их количество зависит не от общей площади дома, а от количества комнат в нем. Более подробную информацию вы можете получить позвонить на наш телефон или оставив заявку на сайте.