Сприятливий мікроклімат з Mitsubishi Electric

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріали

Кондиціонер! Що це таке?

  Кліматична техніка стала необхідним атрибутом у кожному приміщенні, оскільки організувати сприятливий мікроклімат за допомогою природного провітрювання неможливо. Через високі температурні показники літнім періодом, підвищеної загазованості повітря від автомобілів, заводських викидів у атмосферу і шуму великого міста, відкрите вікно не приносить належної користі. Тому для створення оптимальних кліматичних умов у приміщенні, використовують кондиціонери.
  Основне призначення даного пристрою - це охолодження повітря в спекотну пору року. Зараз кондиціонери виконують різні функції, які приводять у норму не тільки температурні показники, а й відносну вологість, здійснюють ефективний повітрообмін, контролюють швидкість руху повітря і вміст у ньому твердих частинок. Тому до вибору подібної техніки потрібно підходити з належною увагою.
 
Новинка від Mitsubishi Electric

  Компанія Mitsubishi заснована в 1921 році в Японії. Як не дивно, але спочатку основним продуктом виробництва були мотори для судів. І тільки у 1960 році на світ з'явилася перша побутова техніка Mitsubishi Electric. Компанія стрімко зайняла лідируючі позиції на світовому ринку. І це не дивно, так як вони приділяють особливу увагу кожному аспекту виробництва, починаючи від естетичного виду обладнання, закінчуючи його функціональними показниками.

 

  Нещодавно компанія випустила нову лінійку кондиціонерів "LN" - Преміум інвертор, в якій зібрані всі кращі характеристики кліматичної техніки. В першу чергу, варто звернути увагу на дизайн. Існує чотири колірні рішення:
  • Натуральний білий;
  • Перламутровий білий;
  • Чорний онікс;
  • Рубіново червоний.
  Таким чином, ви можете вибрати відповідний колір для свого інтер'єру. Зовнішній вигляд обладнання не відрізняється зайвою ексцентричністю. Внутрішній блок досить простий: прямі лінії, прості форми, сувора геометрія і невеликі габарити. Такий дизайн техніки ніколи не вийде з моди і буде окрасою як в маленькій затишній квартирі, так і в строгому офісі.
  Але дизайн не є основною перевагою даного модельного ряду. На особливу увагу заслуговує функціональне наповнення. Виробники намагалися поєднати в одному кондиціонері функції, які часто виконує кілька продуктів кліматичної техніки.
  Моделі оснащені датчиком «3D I-SEE», який створює тривимірну температурну картину приміщення, таким чином він визначає наявність і кількість людей у кімнаті. Після цього у бік людини спрямовуються або відводяться повітряні потоки. Якщо у приміщенні нікого немає більше ніж 60 хвилин, автоматично спрацьовує черговий економічний режим. Ця функція допоможе значно зменшити використання електроенергії.
  Так само варто сказати і про систему знезараження і фільтрації повітря «Plasma Barrier Coating». З такою функцією ви можете бути впевнені, що будете дихати кришталево чистим повітрям. У лабораторіях проводилися спеціальні дослідження, результати яких показали, що під час роботи кондиціонер усуває сигаретний дим, пил, вовну тварин і навіть бактерії вірусу грипу на 99%.
  У деяких моделях виконання зовнішнього блоку - ZUBODAN. Це означає, що кондиціонер може працювати не тільки влітку, а й в зимовий період в режимі обігріву. Устаткування працює при температурі до -25 градусів, не втрачаючи ефективності. Таким чином ви можете прогріти ті кімнати, де тепла від централізованого опалення не вистачає.
  Вбудований wi-fi модуль призначений для максимально комфортного і легкого управління пристроєм. Тепер можна регулювати роботу кондиціонера за допомогою смартфона або планшета. Компанія Mitsubishi Electric розробила додаток, який передбачає і дистанційне керування. Ви можете підготувати найоптимальніші температурні показники навіть не перебуваючи у приміщенні.
  Крім перерахованих вище функцій, серія "LN" - Преміум інвертор володіє такими перевагами:
  • Таймер;
  • Нічний режим;
  • Можливість підключення до мульти-спліт систем;
  • Гібридним покриттям від бруду і пилу;
  • Складна система жалюзі.

І в завершенні ...

  Компанія Mitsubishi Electric подбала про те, щоб у вашому будинку, квартирі або офісі був сприятливий мікроклімат цілий рік. Ці кондиціонери будуть не тільки прикрасою приміщення, а й виконувати широкий спектр функцій. Детальну консультацію з підбору обладнання ви можете отримати в компанії Альтер Ейр зателефонувавши за телефоном 0800330828 або на сайті https://alterair.ua/.

Відгуки

Спасибо автору, очень познавательная статья. Обычно, когда появляется новинка, очень трудно найти о ней информацию. А здесь все описано и серии и характеристики. Можно сразу и сравнить. Пишите таких статей по-больше.

Все детально описали, теперь все понятно, только жаль, что такие таблицы нельзя сравнить с другими характеристиками кондиционеров.

Добрый день, Анна. На нашем сайте есть возможность сравнить характеристики товара, в этом вам поможет иконка весов в правом верхнем углу.

Очень стильный дизайн. По сути об этой серии узнала из вашего материала. Очень интересно было, спасибо. Отличный вариант для спальни!