Застосування настінних осушувачів повітря в басейнах

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріали

При проектуванні системи осушення повітря в басейнах увага приділяється площі дзеркала води в басейні, кількості людей в приміщенні, необхідній температурі повітря і води. Найкраще з підтримкою необхідного мікроклімату в приміщенні басейну справляються кліматичні системи, які поєднують у собі функції осушення, вентиляції і кондиціонування.

Істотним недоліком даного рішення, яке відлякує багатьох клієнтів, є вартість цих кліматичних установок.

Що тут говорити, якщо використання канальних осушувачів повітря істотно б'є по кишенях більшості людей, які наважилися здійснити проект з підтримки необхідної вологості в приміщенні басейну.

Крім того, часто стоїть питання в обслуговуванні й енергоспоживанні установки: для нагріву повітря необхідно використовувати спеціальні ТЕНи, які споживають значну кількість енергії.

Настінні осушувачі повітря як альтернатива канальним

Існує й альтернативний варіант. Він більш простий і бюджетний: це використання настінних осушувачів повітря спільно з системою вентиляції. Таке рішення буде найбільш оптимальним для невеликих по площі приватних басейнів.

Насамперед, необхідно забезпечити припливно-витяжну вентиляцію приміщень: вентиляція частково буде забирати вологу, і насичувати приміщення басейну свіжим повітрям. Розрахунок системи вентиляції басейнів слід здійснювати, виходячи з кількості людей, які постійно будуть знаходитися в приміщенні: необхідна норма повинна складати близько 100 кубометрів повітря в годину на людину.

Для забезпечення вентиляції приміщень рекомендується використовувати припливно-витяжні установки з рекуперацією тепла. Правильно підібрана установка не тільки забезпечить необхідний повітрообмін, але і за рахунок рекуперації буде підігрівати або охолоджувати повітря, коли це необхідно, без додаткових енерговитрат.

Приточно-вытяжные установки для вентиляции бассейна

Вибір настінних осушувачів повітря також невипадковий. Дані пристрої є найдешевшими з осушувачів і при цьому характеризуються значною продуктивністю. Крім того, безліч додаткових аксесуарів, як, наприклад, вбудоване або віддалене підключення гігростату, дозволяють комфортно і легко здійснювати управління осушувачем. Серед настінних осушувачів повітря компанія Альтер Ейр рекомендує використовувати настінні осушувачі стисненого повітря Calorex і Dantherm.

Осушители воздуха для бассейнов Calorex

Дані пристрої відрізняються високою продуктивністю і надійністю складання, а також простотою монтажу та експлуатації. Для нормального функціонування необхідно, щоб проектуванням та монтажем систем вентиляції і осушення басейнів займалися професіонали. Компанія Альтер Ейр вже сім років існує на ринку кліматичної техніки, і зарекомендувала себе як надійний партнер.

Відгуки