Недоліки ультразвукових зволожувачів

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріали

Сьогодні питання зволоження повітря у приміщенні є дуже важливим для здоров'я людини. Постійний вплив сухого повітря шкодить шкірі, знижує імунітет, а особливо погано вона впливає на уразливий дитячий організм. Тому варто звернути увагу на такі пристрої, як зволожувачі повітря. За допомогою цих кліматичних агрегатів можна досягти оптимального рівня відносної вологості повітря (40-60%), що дозволить людині, яка знаходиться в приміщенні, почувати себе дуже комфортно.

Серед зволожувачів повітря, представлених на вітчизняному ринку, одним з популярних типів є ультразвукові. Принцип дії цих зволожувачів базується на тому, що вода з резервуару випаровується під дією ультразвукових хвиль, перетворюючись на найдрібніші частинки. Ультразвукові зволожувачі енергоекономні, тихі і компактні, а також ефективно зволожують кімнатне повітря.

Недоліки ультразвукових зволожувачів

Ультразвукові зволожувачі практично нешкідливі (як приклад, лікарі застосовують ультразвук для стеження за розвитком дитини ще до народження). Єдиним шкідливим моментом може бути той випадок, коли в приміщенні, де встановлений зволожувач, погана система опалення. Справа в тому, що ультразвуковий зволожувач видає в повітря вологу у вигляді аерозолю (мікроскопічних крапель). Для ефективного зволоження повітря, ці краплі повинні випаруватися (для цього і необхідна температура повітря 22 - 24°С) і перебувати в повітрі у вигляді водяної пари. Якщо краплі вологи не встигають випаруватися, то вона осідає на меблях і інших поверхнях.

В окремих випадках, при певних захворюваннях і протипоказаннях лікарів, такі зволожувачі застосовувати не рекомендується. Також при низькій якості води (наявність домішок, жорстка вода, яка заливається в зволожувач), можлива поява білого нальоту на поверхні меблів.

Переваги та особливості використання ультразвукових зволожувачів

Ультразвукові зволожувачі– відмінний вибір для побутових та адміністративних приміщень.

Одною з головних їхніх переваг є їх висока ефективність при доступній ціні. Продуктивність таких пристроїв дозволяє в лічені хвилини встановити в кімнаті заданий рівень відносної вологості, при цьому витрачаючи мінімальну кількість електроенергії.

ультразвуковой увлажнитель воздуха Boneco 7135 обладает встроенным гигростатом, датчиком температуры и уровня воды в резервуаре, а так же микропроцессорным контроллером, который объединяет все эти системы в единое целое Ультразвуковой увлажнитель воздуха Boneco 7135 от швейцарской компании Plaston AG это действительно новое слово в бытовой климатической технике

Крім того, ультразвукові зволожувачі не вимагають особливого догляду, Вам потрібно буде лише з певною періодичністю (раз на півроку) міняти фільтри даного агрегату. Так як і будь-який електронний пристрій, ультразвукові зволожувачі необхідно грамотно експлуатувати. Ось декілька порад:

  • Розміщувати зволожувач краще біля опалювального приладу, але максимально віддалено від місця знаходження людини (стіл, ліжко); слідкуйте, щоб нічого не загороджувало вільний вихід і поширення водяного пилу;
  • Заливати воду краще зі свердловини або застосовувати звичайний побутовий фільтр для води;
  • Вчасно міняйте наповнювачі і фільтри.

Компанія Альтер Ейр рекомендує ультразвукові зволожувачі провідних світових брендів – Boneco, Air-O-Swiss, Ballu, Neoclima.

Ультразвуковые увлажнители воздуха Air-O-Swiss U7142 имеют достаточно широкий спектр применения

Звернувшись за консультацією щодо ультразвукових зволожувачів в салон кліматичної техніки Альтер Ейр, ви отримаєте грамотну консультацію спеціаліста та можливість замовити пристрій за вигідною ціною. Також ми доставимо товар в будь-який регіон України, в найкоротші терміни.

Відгуки