Очищувачі повітря від тютюнового диму: побутові та промислові моделі

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріали

Про шкоду куріння сказано багато і багато написано на спеціалізованих ресурсах. В Україні останнім часом було прийнято низку законів про заборону куріння в громадських місцях. Були встановлені жорсткі обмеження, які практично позбавили курців місць, де можна вільно покурити.
Єдиним місцем, де не поширюються заборони на куріння залишається квартира. Але і тут все не так просто. Некуряща людина дуже швидко розпізнає сигаретний запах, навіть якщо приміщення після цього провітрювали.
Які ж залишаються тоді варіанти: позбутися шкідливої ​​звички або купувати очищувачі повітря.

Чи можуть очищувачі повітря видаляти запах тютюнового диму?

Так, деякі можуть. При цьому існує два види очищення повітря від запаху тютюнового диму.

  1. Перший спосіб — використання очищувачів повітря зі спеціальним HEPA-фільтром. Дані фільтри мають клас ультратонкого очищення повітря. Багаторазове проходження повітря через цей фільтр дозволяє видалити до 80% неприємних запахів, в тому числі і тютюновий дим. Недоліком такого виду очищення повітря є те, що всі HEPA – і дезодоруючі фільтри є одноразовими і швидко забиваються. При інтенсивному використанні (наприклад, в курильних кімнатах) підлягають заміні протягом двох-трьох місяців.
  2. Другий вид очищення повітря — електростатичне очищення. Дану опцію мають тільки очищувачі-іонізатори, у яких повітря проходить через позитивно заряджені електроди і частинки тютюнового диму й осідають на спеціальній поверхні фільтра. Як правило, електростатичний метод очищення більш ефективний і потужний, а термін служби фільтрів очищувачів повітря більш довговічний.

Які побутові очищувачі повітря можуть видаляти тютюновий дим з приміщення?

Серед побутових пристроів для квартири і будинку салон кліматичної техніки Альтер Ейр рекомендує використовувати очищувачі повітря DaikinPanasonic і Air-o-Swiss.

Очисники-іонізатори повітря Daikin

Очисники-іонізатори повітря Daikin MCK75JVM-K завдяки високоефективній роботі і можливості дистанційного управління прекрасно підходять як очищувачі повітря для дитячих кімнат. Вони абсолютно безпечні, а ефективність видалення диму в подібних пристроях досягає 90 %.

Рекомендуемое оборудование раздела

Очисники Panasonic

Побутова та кліматична техніка японської компанії Панасонік широко відома і популярна в Україні. Очищувачі та мийки повітря не стали винятком із правил - стильний дизайн, тиха робота, висока якість очищення повітря в будинку і надійність, ось що ви отримаєте купивши таке обладнання. На окреме слово заслуговують очищувачі повітря для будинку Panasonic F-VXF, вони самостійно вибирають режим роботи залежно від ступеня забрудненості повітря і оснащені системою фільтрів, які проводять якісну очистку повітря. Серія включає в себе три очищувача повітря Panasonic F-VXF35, Panasonic F-VXF50 і Panasonic F-VXF70 для обслуговування приміщень від 26 до 52 квадратних метрів площею. Їх дизайн розроблений таким чином, що б вони вписувалися в інтер'єр самих різних приміщень, не акцентуючи на собі увагу і гармонійно доповнюючи іншу побутову техніку.

Очищувачі-зволожувачі повітря Air-o-Swiss

Серед очищувачів Air-o-Swiss ми рекомендуємо використовувати очищувач-зволожувач повітря Air-o-Swiss 2055D. Цей пристрій не тільки усуває пил і неприємні запахи з приміщення, але і підвищує рівень вологості, повністю контролюючи сприятливий мікроклімат у приміщенні. Цей пристрій працює як мийка повітря, всередині корпусу знаходиться ємність з водою і частково занурений в нього барабан з декількох пластин. Таким чином, пластини барабана при обертанні постійно змочуються і омиваються від пилу, одночасно з цим барабан обдувається вентилятором, захоплюючим повітря з приміщення. Така конструкція простіша, ніж системи з багатошаровими фільтрами, що дозволяє зволожувати і при необхідності ароматизувати повітря, і знаходиться в доступному ціновому діапазоні.

Таким чином, купуючи очисник повітря, ви можете назавжди забути про неприємні запахи в приміщенні і забезпечити комфорт своїх близьких. Що стосується якості, то швейцарський бренд не поступається своїм більш дорогим японським побратимам, маючи багато позитивних відгуків від клієнтів.

 очиститель увлажнитель воздуха Air-o-Swiss 2055D

Промислові очищувачі повітря від тютюнового диму

У приміщеннях, призначених для куріння, ефективним засобом усунення тютюнового диму і запаху є потужні промислові очищувачі повітря. За допомогою таких пристроїв можна створити сприятливі кліматичні умови для тих людей, які знаходяться у приміщенні для паління.

Використовуючи очищувачі повітря від тютюнового диму, можна запобігти утворенню стійкого запаху сигарет, оскільки вони миттєво вловлюють його і назавжди видаляють з кімнати. Також залишається захищеною і оздоблення приміщення, так як зокрема шпалери і предмети інтр'ру можуть накопичувати тютюновий запах, навіть якщо у приміщенні вже давно ніхто не курив.

Очищувачі повітря Аеролайф

Особливої уваги заслуговують промислові очищувачі повітря Аеролайф. Даний виробник сконцентрував основні зусилля на розробці і виробництві устаткування промислового класу - для ресторанів, виробничих приміщень і лікарень. Присутні в їх асортименті очищувачі і для невеликих приміщень - «Аеролайф С». Дана серія використовується в квартирах, приватних будинках, а також прийомних приватних клінік та стоматологічних кабінетів. Особливістю цих очищувачів повітря є їх здатність видаляти не тільки пил і дим, а й знезаражувати повітря, що особливо важливо.
Канальні очищувачі повітря використовуються, якщо потрібно очищення повітря для клубу, ресторану, більярдної або будь-якого закладу великої площі, з високою концентрацією відвідувачів. Встановлюють ці агрегати в зоні стелі підшивання, аналогічно системам вентиляції на базі припливно-витяжних установок. Така конструкція дозволяє не псувати інтер'єр і при цьому ефективно очищати повітря.
Все обладнання компанії Аеролайф виготовлено з якісних матеріалів і відрізняється високою продуктивністю.

Підіб'ємо підсумки

Отже, якщо вам потрібно очищувач повітря для квартири або котеджу наші фахівці з легкістю допоможуть вам у виборі оптимальної моделі - за ціною, технічними можливостями і зовнішнім виглядом. Перед цим ви можете почитати корисний матеріал на нашому сайті - як вибрати очищувач повітря для певного типу і розміру приміщення. Ви можете купити очищувачі повітря від тютюнового диму за низькою ціною і не турбуватися про здоров'я близьких вам людей, адже ми пропонуємо продукцію брендів в різних цінових сегментах.

Якщо ж мова йде про рішення для вашого бізнесу, інженерний відділ Альтер Ейр, виходячи з ваших вимог і специфіки об'єкта, підготує для вас комерційну пропозицію. У разі якщо воно вас задовольнить - приступить до написання проектної документації. Оскільки наша компанія має в своєму розпорядженні монтажні бригади, об'єкт може бути реалізований в найкоротші терміни без підключення сторонніх компаній. Це гарантує для вас якісну реалізацію системи очищення повітря в стислі терміни, а для нас - можливість дати офіційну гарантію якості на весь комплекс виконаних робіт.

Відгуки

а на какую площадь комнаты рассчитан бытовой очиститель?

Здраствуйте, Евгений! В зависимости от характеристик очистителя, он может быть рассчитан на разные площади помещения.

Добрый день! Все вышеописанные очистители для личного применения курцами. А есть ли опыт установки очистителей от соседей курцов, чтоб табачный дым не проникал в квартиру? Если есть, то насколько еффективно его применение? Спасибо.

Здравствуйте, Геннадий! Если Вас беспокоит табачный дым от соседей, то лучше всего позаботиться о системе вентиляции. Наиболее эффективный вариант - приточно-вытяжная установка. Если табачный дым проникает в помещение через вентканал, рекомендуется использовать вентиляционное оборудование с обратным клапаном. Что касается вышеописанных очистителей воздуха, то лучший вариант для защиты помещения от дыма соседей - Daikin MCK75JVM-K. Также, у нас в каталоге вы можете найти воздухоочиститель Daikin Depuro, который специально предназначен для использования в комнатах для курения.