Огляд кондиціонерів і спліт систем: ціни на покупку, характеристики, рекомендації

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріали

  На даний момент досить важко уявити будь-яке приміщення без кондиціонера. Це обумовлено нестабільними кліматичними умовами, забрудненим повітрям і підвищеними вимогами людини до комфорту. Оптимізувати температуру повітря за допомогою природного провітрювання вже практично неможливо, так як відкриваючи вікно ми отримуємо повітря з домішками заводських викидів і вихлопних газів від машин. Тому виробники кондиціонерів активно комплектують обладнання всіма необхідними параметрами, опціями і розширюють функціонал пристроїв. Існує безліч типів кліматичної техніки, які підходять під будь-який тип приміщення.


Види кондиціонерів

  Кондиціонери діляться на кілька видів, які відрізняються між собою типом монтажу, місцем установки і функціональним наповненням. Найпоширенішим видом є настінні кондиціонери. Вони мають компактні габарити і характеризуються легким керуванням. Такий вид обладнання найчастіше зустрічається в житлових і офісних приміщеннях. Крім того, монтувати даний пристрій набагато простіше ніж інші види.



  Якщо дизайнерське рішення не дозволяє вам монтаж настінного кондиціонера, то варто звернути увагу на канальні. Головною перевагою даного обладнання є його конструкція, яка допомагає здійснювати ефективне кондиціонування відразу декількох приміщень.

  Якщо приміщення не передбачає установку настінного кондиціонера або в кімнаті відсутня підвісна стеля, оптимальним стане напольно-стельовий або як його ще називають універсальний кондиціонер. Пристрій може монтуватися як на стелі, так і внизу стіни, здійснюючи при цьому якісну повітряну циркуляцію.

  Для великих громадських приміщень ідеальним варіантом стане касетний кондиціонер. Повітря розподіляється по всьому периметру і обладнання практично непомітно в приміщенні.

  Ще одним рішенням для житлових приміщень є мобільні кондиціонери. Дане обладнання відрізняється невисокою ціною і не потребує складних монтажних робіт. Вибираючи такий кондиціонер, ви можете самостійно поставити його в потрібному місці і активувати роботу.

  Для великих по квадратурі приміщень, таких як галереї, музеї великі історичні споруди прекрасно підійдуть колонні кондиціонери. Вони мають високу потужність і створюють сильні повітряні потоки, тому пристрої рекомендується монтувати далі від знаходження людей.

Наші останні проекти



  Ще одним видом кондиціонерів, які можна встановлювати в будь-якому приміщенні є - підлогові. Дане обладнання характеризується простотою установки і невеликими габаритами. Вибираючи цей пристрій, ви забезпечите себе якісним кондиціонуванням за короткий проміжок часу.

  Якщо в приміщенні немає підвісної стелі і ремонт ви не плануєте ще тривалий час, то врятувати в жарку пору року вас зможуть стельові кондиціонери. Найчастіше вони монтуються на звичайні стелі і стіни і не вимагають особливих умов. Агрегати мають високі показники потужності, тому вони більшою мірою призначені для приміщень з великою квадратурою.

  Зараз більш впевнено на ринок виходять інверторні кондиціонери. Пристрої мають ряд переваг перед неінверторними аналогами, наприклад, висока економічність, мінімальне звуковий тиск і продовжений термін експлуатації.

  Обираючи кліматичне обладнання завжди варто звертати увагу на особливості приміщення, для того щоб техніка працювала довго і ефективно.

обзор кондиционеров и сплит-систем

Як обрати кращий кондиціонер?

  Визначившись з типом кондиціонера, важливо вибрати якісного і надійного виробника. На ринку кліматичної техніки широкий вибір брендів, але дорого не завжди означає якісно. Ось кілька брендів, які займають лідируючі позиції на світовому ринку.
  Компанія Daikin виробляє обладнання преміум класу. Серед кондиціонерів від даного виробника ви можете знайти всі необхідні моделі які підходять для вашого приміщення. Не дивлячись на високі ціни, ви отримуєте якісне і довговічне устаткування. Серед особливостей кондиціонерів Daikin можна виділити наступні:
    • Якість. Продукція від цього бренду відрізняється високою якістю збірки, використовуваних матеріалів і застосуванням інноваційних технологій. Якщо ви купуєте кондиціонер, то не варто переживати про можливі збої і поломки, так як обладнання виконується за всіма параметрами, сертифікатам і вимогам.
    • Широкий функціональний діапазон. Серед обладнання Daikin ви можете знайти, як і стандартні моделі, які просто оптимізують температурні показники, так і моделі, оснащені додатковими функціями і максимально комфортним управлінням.
    • Стильний сучасний дизайн. Ні для кого не секрет, що, вибираючи будь-яку техніку в будинок, ми звертаємо увагу на зовнішній вигляд і уявляємо, як вона буде поєднуватися з нашим інтер'єром. Над зовнішнім виглядом кондиціонерів працювали кращі європейські дизайнери. Тому купуючи обладнання, ви отримуєте ще і повноцінний предмет декору.
    • Мінімальний рівень шуму. Для підтримки комфортних умов важливо звертати увагу не тільки на зовнішній вигляд і ефективність, але і на звукові характеристики. Саме тому виробник забезпечив кондиціонери максимальною шумоізоляцією і зробив роботу пристроїв практично беззвучно.

  Ще одним провідним брендом є компанія Cooper & Hunter. Цінова політика у даного виробника трохи демократичніше ніж у попереднього. При цьому технічні характеристики практично нічим не поступаються. Устаткування виконано в сильному дизайні і поєднується з будь-яким інтер'єром. Cooper & Hunter приділяє більше уваги на виробництві інверторних кондиціонерів, що позитивно впливає на економію енергії. Крім того, пристрої оснащені широким вибором функцій і опцій.

  Описуючи кращих виробників неможливо не згадати бренд Mitsybishi Electric. Це японська компанія, яка регулярно оновлює та вдосконалює своє обладнання. Зовнішній вигляд спліт-систем виділяється своєю простотою і сучасністю, а технічні показники поліпшуються щороку. Застосування новітніх технологій робить кондиціонери багатофункціональними і легкими в управлінні.

  Для бажаючих придбати якісний кондиціонер за доступною ціною, варто звернути увагу на бренд Lessar. Компанія випускає спліт-системи всіх видів, серед яких ви можете знайти оптимальний варіант для себе. Пристрої характеризуються високою якістю збірки і низькими шумовими характеристиками. Стильний дизайн дозволяє монтувати обладнання, яке буде гармонійно поєднуватися з навіть сміливим інтер'єром. А демократична цінова політика дозволяє придбати пристрій кожному бажаючому.

  Компанія Sakata повністю руйнує міф, що китайська техніка є неякісною. Спліт-системи оснащені всіма необхідними опціями для створення максимально комфортних умов і при цьому характеризується відносно невисокою ціною. Пристрої виконані з якісного матеріалу і мають високі показники продуктивності.

  В результаті ми бачимо, що до вибору кондиціонерів варто ставиться серйозно, звертаючи увагу на тип і квадратуру приміщення, на можливий монтаж і зовнішній вигляд. Важливу роль при виборі обладнання відіграє і виробник. Вибираючи якісну і перевірену компанію, ви зможете забезпечити себе і своїх близьких довгостроковою ефективною технікою. Купити необхідний кондиціонер ви можете в інтернет-магазині Альтер Ейр і при цьому отримати консультацію фахівців з правильної експлуатації обладнання.

Відгуки