Віконні вентилятори: де їх використовують і як вибрати

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріали

Віконні вентилятори – це категорія побутових витяжних вентиляторів, які відрізняються способом монтажу: вони встановлюються в спеціально підготовлений отвір у вікна кімнати.
Застосовуються такі агрегати для вентиляції найчастіше побутових приміщень, де немає можливості встановити інший тип вентилятора (настінний, канальний і т. д.).

Віконні вентилятори, як і випливає з їхньої назви, встановлюються зовсім не в стіні чи стелі, а в шибки, рідше в дуже тонкі стінні перегородки з гіпсокартону.

Призначення і конструкція віконних вентиляторів

Причин для такого типу монтажу може бути багато, перелічимо найпоширеніші з них:

  • підвальне приміщення, де тільки верхня його частина виходить на вулицю окремими вікнами;
  • торгове приміщення на першому поверсі старого житлового будинку, де немає можливості встановити канальну вентиляцію і фасад являє собою скляну вітрину;
  • подвійна вітрина магазину з підсвічуванням, більша частина якої закрита, але вимагає при цьому вентиляції через перегрів повітря всередині;
  • великі приміщення розмежовані гіпсокартонними стінками.

Рекомендации по установке оконного вентилятора
Найчастіше віконні вентилятори використовують в приміщеннях побутового призначення або для «виробничих» кімнат малого бізнесу (пральня, невелике офісне приміщення на «нульовому» поверсі).
Кріплення такого вентилятора і корпус адаптовані, виходячи з умов монтажу - вузол двигуна і крильчатки здебільшого перенесено в корпус, а конструкція максимально полегшена. Враховуючи те, наскільки великі проблеми повітрообміну в приміщенні, де їх ставлять, в багатьох моделях передбачена можливість реверсної роботи для поєднання витяжної і припливної вентиляції в одному пристрої.

Каталог осьових вентиляторів
Далі ми б хотіли розглянути серії віконних вентиляторів, які ми продаємо, відзначаючи при цьому, що компанія Альтер Ейр продає лише ту техніку, в якості якої впевнена на всі 100%. Це, насамперед, бренди Maico, Soler&Palau і Vortice, які складають основну частку продажів устаткування цього типу.

Віконні вентилятори Maico

Найдорожче і найнадійніше обладнання з Німеччини, там розміщений повний цикл виробництва і головний офіс компанії.

Вентилятори серії Maico EV – це ударостійкий пластик, тихі в роботі електродвигуни з кульковими металокерамічними підшипниками, крильчатка оптимальної аеродинамічної форми (для новіших моделей з пластмаси, для старіших з алюмінію), заслінки/решітки захищають від механічних пошкоджень, задування холодного повітря і вбудований термічний захист від перевантаження.

  • Maico EV стандартне виконання
  • Maico EVR реверсивний вентилятор
  • Maico EVH з шнуровим вимикачем
  • Maico EVN з автоматично регульованою заслінкою

Вентилятор оконный Maico EV, EVR, EVH 31

З багаторічного досвіду роботи вентиляторів від цього виробника по продуктивності і надійності немає рівних на ринку.
Вентилятори виготовляються для отворів повітроводів діаметром 150, 225, 315 мм і можуть ставитися до скла або перегородки від 3 до 30 мм.

Віконні вентилятори Soler&Palau

Іспанські вентилятори Soler&Palau серії HCM-N – відомі своїм стильним дизайном і тихою роботою, такакож вони істотно дешевші за продукцію Maico. Дана серія комплектується пластиковими зворотним клапаном, він не заважає роботі вентилятора, а після його відключення унеможливлює попадання холодного вуличного повітря в кімнату.

Испанские вентиляторы Soler&Palau серии HCM-N
Як для естетичних цілей, так і для захисту від попадання сміття лицьова панель корпусу виконана з ґратами.
Ця серія представлена в декількох типорозмірах - діаметр отвору від 185 до 270 мм, при можливості встановлення його у склі товщиною до 6 мм

Установка оконных вентиляторов

Серия вентиляторов Vortice Punto MВіконні вентилятори Vortice

Серед віконних вентиляторів італійського бренду Vortice слід зазначити серію Punto M, виробник надає широкий вибір функцій - реверсивний режим, датчик вологості, руху, таймер, автоматичне жалюзі, шнурової вимикач, тихий у роботі двошвидкісний двигун.
Корпуси вентиляторів виконані з ударостійкого ABS пластику, крильчатка також стійка до динамічних навантажень і перепадів температури, а передня панель з захисною решіткою легкознімна (на засувках), що дає користувачеві можливість почистити вентилятор в будь-який зручний час без складних маніпуляцій та інструментів.

Висновки

Бувають ситуації, коли без віконних вентиляторів просто неможливо обійтися через особливості приміщення і від якості їх роботи повністю залежить комфорт і безпека.
Що стосується вибору, то наші менеджери завжди готові допомогти підібрати оптимальний варіант і запропонувати кращу ціну не тільки в Києві, але й по всій Україні.
Серед представленого в салоні кліматичної техніки "Альтер Ейр" обладнання можна підібрати вентилятор практично під будь-які вимоги та бюджет, не побоюючись проблем з якістю та гарантією. Адже ми продаємо виключно якісне європейське обладнання.

Відгуки