Віконні кондиціонери: переваги та недоліки

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку
Схожі матеріали

Коли виникає питання покупки кондиціонера, пересічна людина постає перед складним вибором.
Яким повинен бути кондиціонер? Які функції виконувати? Охолоджувати або ще й обігрівати? Бути мобільним або стаціонарним? Моноблоком або спліт-ситемою?
Отже, давайте спробуємо розібратися в перевагах і недоліках даного типу кондиціонера. Для початку визначимо, що ж із себе представляє віконний кондиціонер.
Насамперед, це - моноблок, що вмонтовується у вікно або стіну, що поєднує в собі компресор, конденсатор і випарник.
Переваги віконного кондиціонера
Однією з головних переваг віконного кондиціонера є невисока ціна, що робить його доступним практично для будь-якого споживача. Також людей приваблює його високофункціональність, максимально можливий ККД, ефект припливної вентиляції, висока холодопродуктивність (від 1.5 до 6 кВт). Він може стати незамінним у невеликій квартирі або офісному приміщенні.При монтажі, спеціалісти враховують всі нюанси, перш за все не допустять перекосу і виникнення щілин. Під час подальшої експлутації ви можете самостійно чистити фільтри, протирати жалюзі, як із зовнішнього, так і з внутрішнього боку, тим самим забезпечуючи собі абсолютний контроль за чистотою повітря у вашому приміщенні. Відсутність в магістралі рознімних з'єднань не допустить витоку фреону і забезпечить тривалий термін експлуатації. Як ви зрозуміли, переваг багато, але варто зазначити і недоліки.

Недоліки віконного кондиціонера
Одним з найголовніших недоліків віконного кондиціонера є досить високий рівень шуму. Коли кондиціонер вмонтований у віконний блок - це скорочує площу віконного отвору і зменшує рівень освітленості в приміщенні. Якщо з першим недоліком вже навчилися боротися такі виробники, як Panasonic, LG і Midea, створивши особливий режим і знизивши рівень робочого шуму до 41 дБ, то з другим недоліком поки що ніхто не впорався.
У підсумку можна сказати наступне: прогрес не стоїть на місці! Віконні кондиціонери постійно модифікуються і вдосконалюються, займаючи стабільну нішу на ринку кліматичної техніки економ-класу.