Осушувачі повітря Dantherm: сфера застосування, види та особливості

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріали

Середовище застосування осушувачів повітря

Заснована в 1958 році компанія Dantherm займається розробкою, виробництвом і продажем енергоефективного обладнання для забезпечення комфортного мікроклімату в будівлях усіх типів, телекомунікаційній галузі і навіть військових підрозділах. Дантерм спеціалізується на осушувачах повітря і вентиляційних агрегатах з рекуперацією тепла. У даному матеріалі ми розглянемо пристрої для ліквідації надлишкової вологи в приміщеннях різного типу і призначення.

Установки для осушення і підтримки оптимальної вологості повітря для приміщень басейнів в приватних будинках і котеджах можуть бути:

 • канальними,
 • настінними,
 • мобільними.

Середовище застосування осушувачів повітря

Осушувачі повітря покликані забезпечити комфортний рівень вологості в приміщеннях. Дані пристрої працюють за методом конденсації водяних парів, коли температура повітря стає нижче заданої точки роси. Такий принцип ефективніший сорбційного з економічної точки зору, якщо показники температури та вологості повітря досить високі. Сфера використання даних пристроїв — як промислові будівлі, так і приміщення побутового чи комерційного призначення. Конденсаційні осушувачі повітря рекомендовано застосовувати на виробництвах, де обробляється і зберігається дерево, паперові вироби, проводяться косметичні ремонтні роботи, а також в залах, музеях, пральнях і особливо плавальних басейнах. Тепер більш детально ознайомимо вас з типами осушувачів повітря Дантерм і їх характерними особливостями.

Види осушувачів Dantherm

Компанія Dantherm виготовляє осушувачі повітря п'яти різних типів, які відрізняються не тільки потужністю, але і середовищем використання, варіантом монтажу і функціональністю.

Осушувачі повітря для басейнів

Найпоширеніші пристрої — осушувачі повітря басейнів Dantherm серії CDP.

Дані пристрої застосовуються для видалення надлишкової вологи в приміщеннях басейнів приватних будинків і котеджів, готелів, громадських спорткомплексів, а також СПА і саун. Вони відрізняються високою продуктивністю роботи та залежно від модифікації, їх монтаж осушувача повітря може бути:

 • настінним (CDP 35, CDP 45, CDP 65),
 • підлоговим,
 • прихованим,
 • канальним (CDP 75, CDP 125, CDP 165).

Це високоякісні енергоефективні пристрої, які здатні не тільки видаляти вологу з приміщення, але й обігрівати його, подаючи тепле повітря, що заощадить ваші витрати на опалення. Епоксидне покриття випарника і конденсатора захищає їх від впливу вологи і високих температур, що робить ці осушувачі незамінним обладнанням в басейнах і саунах. Пристрої Дантерм прості в управлінні, виконані в стильному мінімалістичному дизайні і практично безшумні.

Настінні осушувачі кріпляться за допомогою кронштейнів на стіну або встановлюються на підлогу на спеціальні ніжки. Канальне обладнання повинно знаходитися в спеціальному технічному приміщенні, суміжному з залом басейну.

Каталог осушувачів

Побутові осушувачі

Побутові осушувачі Dantherm серії CDF використовуються для осушення будинків, котеджів, а також складів і інших приміщень побутового та комерційного призначення: архівах, роздягальнях, музеях і церквах. Стаціонарні пристрої захищають обладнання, меблі та оздоблення стін від негативного, а іноді й руйнівного впливу вологи.

Серія настінних осушувачів повітря CDF включає декілька моделей, які відрізняються розмірами і продуктивністю:

Осушители воздуха для домашних бассейнов Dantherm серии CDF 35

Відмінною особливістю даних агрегатів є дуже тиха робота, а також привабливий дизайн і зручність управління. Осушувачі повітря серії CDF здатні ефективно працювати навіть при низькій температурі повітря – до 3°С. Це надійне і довговічне обладнання, завдяки високим стандартам їх виробництва. Сталевий корпус, захист випарника і конденсатора від обмерзання і корозії, вбудований гігростат і водяний калорифер для підігріву осушеного повітря роблять це пристрій оптимальним варіантом для установки в різних побутових приміщеннях.

Встановлювати осушувачі повітря Dantherm серії CDF можна на підлогу або прикріпити кронштейнами на стіну.

Промислові портативні й побутові мобільні осушувачі повітря

Дещо схожими, але іншими є мобільні осушувачі повітря Dantherm, які умовно можна розділити на дві групи:

 • побутові мобільні осушувачі Dantherm CD;
 • промислові портативні осушувачі повітря Dantherm CDT.

Бытовые осушители Dantherm CD и промышленные Dantherm CDT

Мобільні осушувачі не вимагають монтажу і можуть застосовуватися для підтримки необхідної вологості в різних кімнатах.

Відмінністю перших від других є середовище використання Dantherm CD осушують повітря в будинках, квартирах, вони ідеально підійдуть для сушіння білизни, тоді як Dantherm CDT використовуються в основному для осушення будівельних ділянок, вони мають велику потужність і пристосовані до роботи в екстримальних умовах.

Мобільні осушувачі не вимагають монтажу і можуть застосовуватися для підтримки необхідної вологості в різних кімнатах. Внаслідок конденсації вода зливається в каналізацію або наповнює водозбірний бачок, при наповненні якого пристрій автоматично припиняє роботу. Оскільки Dantherm CD застосовуються в домашніх пральнях і ванних кімнатах, то вони не тільки осушують повітря, а й очищають його від шкідливих алергенів, чим запобігають возникненню цвілі і грибків.

З допомогою потужних осушувачів Dantherm CDT спеціальні служби просушують будівлі після ремонту або затоплення. Високопродуктивні пристрої в залежності від потреби можуть комплектуватися повітроводами або насосом для відведення конденсату в касеті. Також дане устаткування просте і зручне в експлуатації: ручки можна регулювати і щільно закріплювати в обраній позиції, а великі колеса з гумовим покриттям сприяють легкому переміщенню осушувача сходами і ділянками, залитими водою.

Адсорбційні осушувачі

Адсорбційні осушувачі Dantherm AD використовуються для осушення при низьких зовнішніх температурах повітря.

Адсорбционные осушители Dantherm AD 120/240

Промислові осушувачі

Промислові осушувачі Dantherm CDS мають високу потужність і використовуються для осушення великих за площею приміщень.

Крім основних функцій, всі осушувачі стисненого повітря Dantherm можуть оснащуватися додатковими пристроями  гігростатом, для підтримки необхідного рівня вологості у приміщенні, термостатом і повітронагрівачем для регулювання температури.

Осушувач повітря Dantherm CDS може працювати в 4-х різних режимах:

 • Осушення повітря;
 • Вентиляція без осушення;
 • Осушення з нагріванням повітря за допомогою електрокалорифера;
 • Вентиляція з нагріванням повітря при наявності електрокалорифера.

Робочий діапазон температур – від 5°С до 35°С, коли показник опускається або піднімається вище норми, то вбудований контролер подає сигнал для припинення роботи пристрою.

Відповідно, ціна осушувача залежить від обраного типу пристрою, потужності і середовища використання, а також наявності додаткових пристроїв.

Купити осушувачі повітря Dantherm ви можете, звернувшись в салон кліматичної техніки Альтер Ейр.

Наші інженери відповідально підійдуть до підбору потрібного пристрою, зроблять необхідні розрахунки і порадять найбільш оптимальний варіант обладнання. Якщо вас цікавить не одинична покупка, а облаштування повноцінної системи вентиляції і осушення повітря в приміщенні басейну, то наші фахівці грамотно її спроектують і правильно змонтують, враховуючи ваші побажання і тип приміщення.

Відгуки