Чому потрібно звертатися в спеціалізовані компанії для замовлення товарів і послуг, пов'язаних з проектуванням та монтажем кліматичних та інших систем?

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріали

Потрібно розуміти, що будь-який інженерний проект, повинен реалізовуватися якісно і виключно фахівцями. Від цього залежить здоров'я і безпека всіх мешканців будинку, працівників офісу і підприємства, в якому передбачається встановлення систем опалення, водопостачання, кондиціонування, вентиляції.

Індивідуальний підхід

Припустимо, що ви вирішили придбати якусь кліматичну техніку в супермаркеті з універсальним асортиментом товарів. На що ви там можете розраховувати? Консультант надасть мінімум інформації про товар, найчастіше це технічні характеристики, і, як максимум, запитає який обсяг приміщення, в якому передбачається встановлення пристрою. При цьому, агрегат не буде спеціально підібраний під архітектуру і дизайн інтер'єру вашого будинку, не будуть враховуватися обов'язкові параметри, такі як кількість проживаючих людей і призначення приміщення, виходячи з яких планується встановлення будь-якого кліматичного обладнання. Швидше за все, запропонують купити товар, який треба швидше реалізувати, мотивуючись тим, що він, нібито, найпопулярніший серед аналогів. Також, компанії даного типу не пропонують послуги монтажу і сервісу. Тому, якщо товар і буде придбано, то доведеться докладати додаткові зусилля, щоб встановити його гідним чином.
 
Індивідуальний підхід до кожного клієнта – це перша і одна з головних причин, чому варто звертатися в спеціалізовану компанію для замовлення послуг.
 
Спочатку ми визначаємо і вивчаємо потреби і бажання замовника, виходячи з яких, показуємо правильні підходи до вирішення поставлених завдань і пропонуємо такі інженерні системи, які будуть ідеально підходити для конкретного будинку, квартири, офісу або підприємства.
 
В цей комплексний і раціональний підхід входить постановка конкретної правильної концепції. Вона розробляється з урахуванням таких факторів, як призначення приміщення і кількість осіб, які там будуть жити чи працювати. Відповідно, інженерний проект буде найоптимальнішим і відповідатиме всім вимогам клієнта.
 
Разработка концепции компанией Alter A
 
Залежно від концепту відбувається підбір відповідного обладнання. Це можуть бути як бюджетні варіанти, так і системи преміум-класу. Але, в будь-якому випадку, це буде обладнання високої якості і, як правило, від відомих виробників, визнаних на світовому ринку. Ефективність (СОР) пристроїв повинна бути дуже високою, а відсоток продуктивності (ККД) – перевищувати значення аналогічних агрегатів. Дуже важливо, що встановлення інженерних систем різного призначення відбувається таким чином, щоб ні в якому разі не порушувати архітектуру будівлі, а навпаки доповнювати його і гармонійно поєднуватися з інтер'єром приміщення. Компанія Аlter Air надає різний спектр послуг: від водопостачання, водоочистки, опалення, кондиціонування і вентиляції до альтернативної енергетики. Таким чином, будинок буде функціонувати як єдина цілісна кліматична система.

Проектування

Якщо ви хочете якісно і грамотно реалізувати будь-яку інженерну систему, потрібно розуміти, що ефективність її роботи безпосередньо залежить від правильного проектування, без якого не обійтися. Чому? Приміром, хочете придбати систему вентиляції, але де її встановити, яким чином і що для цього треба не знаєте. Цього не розповідають і, тим більше, не пояснюють у магазинах, тому що такі рішення приймаються, виходячи з розробленого проекту, де на кресленнях все детально розписано і розраховано кожен міліметр. Щоб уникнути проблем з установкою і забезпечити ефективну роботу будь-якої системи опалення, кондиціонування або вентиляція, завжди треба звертатися до професіонала.
Проектування включає в себе побудову креслень і розробку інженерних проектів, адаптованих під дизайнерське рішення для конкретного приміщення. Ідеальний результат досягається тоді, коли дизайнер-архітектор безпосередньо співпрацює з інженерами. Такий тандем забезпечить чудове рішення і поєднання всіх функціональних систем будинку.

Монтаж

Неякісно змонтована установка веде за собою цілий ряд проблем:
  • знижується ефективність пристрою;
  • подають показники продуктивності;
  • можливі часті поломки, а це вже додаткові витрати на ремонт;
  • порушення дизайну інтер'єру;
  • небезпека під час експлуатації обладнання.
Тому, щоб уникнути подібного роду неприємностей треба, щоб встановленням обладнання займалися виключно фахівці. Адже, від якості монтажу залежить робота установки в цілому.
 
монтаж
 
Монтажні роботи. Після грамотної постановки концепції, розробки проекту відповідно до архітектури будівлі і бажаним дизайном інтер'єру, підбору якісного обладнання варто приділити увагу монтажним робам. Встановленням систем, як і попередніми видами діяльності, повинні займатися тільки професіонали. Компанія Alter Air для здійснення монтажних робіт використовує лише високоякісну оцинковану сталь. Завдяки цьому обладнання відрізняється високою міцністю і довговічністю. Від якості виконання монтажних робіт залежить кінцевий результат. Саме тому, в салоні кліматичної техніки Alter Air працюють тільки досвідчені фахівці, роботою яких задоволений кожен клієнт, який до нас звертається.

Гарантія

Продав – доставив – інше нас не стосується – це стандартна схема роботи та обов'язків, за якою працюють багато широкопрофільних магазинів. Їхнє завдання – продати товар, а як він буде працювати, через деякий час вийде їз ладу, наскільки він якісний – їх не цікавить. Як кажуть, бачили очі, що вибирали...
 
Гарантійне та післягарантійне зобов'язання. Це важливий пункт серед послуг, які надає компанія Alter Air, тому що ми завжди відповідаємо за якість встановлених систем, монтаж та роботу обладнання, яке клієнт у нас купує. Тому готові підтримувати реалізований об'єкт (проект) на високому рівні, здійснюючи ремонт обладнання та інші сервісні роботи, які будуть необхідні в процесі експлуатації обладнання.
Гарантия
 
Також, компанія надає послуги інженерного консалтингу і займається перевіркою вже існуючих проектів, з метою максимального задоволення потреб клієнта в комфорті.
 
Кінцевий 100 % результат складається з:
  • 35% - концепція
  • 35% - проектування
  • 20% - монтаж
  • 10% - гарантійне і післягарантійне обслуговування.
Як видно з вищенаведеного відсоткового співвідношення, виконання будь-якого роду завдань відіграє велику роль у реалізації кожного окремо взятого проекту.
 
Переваги спеціалізованих компаній
Виходячи з перерахованих переваг спеціалізованих компаній, ясно, що звернення до структури такого роду буде правильним рішенням, яке забезпечить бажаний результат.

Відгуки