Підключення вентиляторів Maico

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріали

Компанія Maico виготовляє вентилятори в широкому серійному ряді.

Залежно від модифікації H, VZ або VZC пристрої мають різні варіанти підключення.

Давайте розглянемо їх детальніше.

Підключення вентиляторів Maico ER 60 VZ, Maico ER 100 VZ з таймером

Стандартне підключення

Вмикається освітлення в приміщенні.
Через 50 секунд вмикається вентилятор.
Після вимкнення освітлення вентилятор працює ще 6 хвилин.

Варіант підключення

При одночасному натисканні вимикача S1 і S2 вмикається освітлення приміщення, вентилятор же починає роботу через 50 секунд. Після вимикання вимикача S1 вентилятор працює ще  6 хвилин. Незалежно від ввімкнення освітлення у приміщенні вентилятор може бути вимкнений додатковим вимикачем S2.
 

Maico ER 60 VZCMaico ER 100 VZC

Вмикається освітлення у приміщенні. Вентилятор починає працювати через 0 – 150 секунд, залежно від виставленого раніше часу уповільнення ввімкнення. Після вимикання освітлення вентилятор працює ще 1,5 – 24 хвилини, залежно від виставленого раніше часу вибігу.

ER 100 VZ з підключенням основного і другого приміщення

Вентилятор починає працювати через 50 секунд після ввімкнення освітлення у приміщенні. Після вимкнення останнього діючого вимикача вентилятор працює ще 6 хвилин.
Стандартное подключения и вариант подключения вентилятора Maico ER VZ, ER 100 VZ  Подключение вентилятора Maico ER VZ, ER 100 VZ

Maico ER 60 H, Maico ER100 H

Електрична вентиляція за допомогою Maico ER 60 HMaico ER 100 H працює у двох режимах, залежно від рівня відносної вологості у приміщенні. Він самостійно вмикається на повну потужність при підвищеному рівні відносної вологості у приміщенні і переключається на базове навантаження при зниженні рівня відносної вологості.
Включається вентилятор при 60%, 70%, 80% або 90%-му рівні відносної вологості. При зниженні рівня відносної вологості до пункту вимикання (на 10% нижче пункту ввімкнення) вентилятор переходить в режим базового навантаження.
 

Вентилятор бытовой Maico ER 100 H с датчиком влажности

Стандартне підключення: безперервна робота при базовому навантаженні

Вентилятор завжди працює на базовому навантаженні. При підвищенні рівня відносної вологості вище пункту ввімкнення, вентилятор самостійно вмикається на повну потужність.
 Стандартное подключение вентилятора Maico ER 60 H, ER 100 H

Варіант підключення 1: безперервна робота при базовому навантаженні з вибігу

Вентилятор завжди працює на базовому навантаженні. Датчик вологості активний, див. стандартну схему. Додатково за допомогою вимикача S1 вручну можна ввімкнути/вимкнути вентилятор на повну потужність. Після вимкнення вентилятора вимикачем S1 він ще працює на повній потужності 6 хвилин. Після цього активується датчик вологості.
Каталог вентиляторів Maico
  • При підвищенні рівня відносної вологості в приміщенні вище пункту включення вентилятор самостійно вмикається і працює на повній потужності поки рівень відносної вологості в приміщенні не знижується до пункту виключення. Після цього вентилятор автоматично переходить на базове навантаження.
  • Якщо рівень відносної вологості в приміщенні нижче пункту ввімкнення, вентилятор відразу переходить на базове навантаження.

2 Вариант подключения вентилятора Maico ER 60 H, ER 100 H

Варіант підключення 2: ручне ввімкнення базового навантаження

З допомогою вимикача S1 вручну увімкнути/вимкнути вентилятор на базове навантаження. Датчик вологості активний, див. стандартну схему.
При вимиканні вимикача S1 вентилятор:
  • При підвищенні рівня відносної вологості в приміщенні вище пункту ввімкнення самостійно вмикається і працює на повній потужності допоки рівень відносної вологості в приміщенні не знижується до пункту вимкнення. Потім вентилятор вимикається автоматично.
  • Якщо рівень відносної вологості в приміщенні нижче пункту ввімкнення, вентилятор відразу вимикається.
Важливо: при вимкненому вимикачі S1 вентилятор може вмикатися самостійно при спрацьовуванні датчика вологості.
3 Вариант подключения вентилятора Maico ER 60 H, ER 100 H

Варіант підключення 3: ручне включення на повну потужність з вибігу.

З допомогою вимикача S1 вручну увімкнути/вимкнути вентилятор на повну потужність. Після вимкнення вентилятора вимикач S1 він ще працює на повній потужності 6 хвилин. Після цього активується датчик вологості.
  • При підвищенні рівня відносної вологості в приміщенні вище пункту включення самостійно включається на повну потужність і працює на повній потужності поки рівень відносної вологості в приміщенні не знижується до пункту виключення. Потім вентилятор вимикається автоматично.
  • Якщо рівень відносної вологості в приміщенні нижче пункту включення, вентилятор відразу вимикається.

4 Вариант подключения вентилятора Maico ER 60 H, ER 100 H

Поставка побутового вентиляторного вузла MAICO ER відбувається без установочного корпусу

Електричне підключення вентилятора MaicoВиходячи з вимог до вентиляційної системи і специфіки монтажу, наприклад, установки вентилятора всередині або зовні вентиляційної шахти конкретної кімнати, потрібно вибирати відповідний корпус. На стадії загальнобудівельних робіт проводиться монтаж корпусу, його електричне підключення. Потім корпус закривається кришкою захисту від штукатурки. Існує три варіанти внутрішньостінних корпусів в різних виконаннях:
ER-UPB використовується для настінного монтажу, ER-UPD - для стельового монтажу, ER-UP/G - для стінного і стельового монтажу. Кожна з представлених одиниць дає перевагу прихованого монтажу, обладнана протипожежним клапаном і володіє протипожежною обшивкою. Корпус в комплект вентиляційного пристрою не входить, він підбирається окремо.

Для запобігання пошкодження пристрою, неполадок при мимовільному руйнуванні металу через будівельного розчину та іншого, приєднувальний повітропровід в стіні необхідно захистити матеріалом стійким до деформації та вогнезаймання.
При монтажі зміни в конструкції корпусу не припустимі. В іншому випадку, вентиляторний вузол не зможе правильно увійти в корпус.


Важливо дотримуватися всіх вказівок, які позначає сам виробник, це дозволяє організовувати безпечні системи витяжної вентиляції з вогнестійкими шахтами повітропроводів і подальше ефективне функціонування пристрою.
Підключення повинно проводиться тільки кваліфікованим фахівцем. Серйозний підхід до установки буде впливати на надійність і довговічність техніки. Для швидкого і ефективного налагодження системи, професіонали компанії «Alter Air» з досвідом роботи від 10 років і більше, пропонують вам свою інженерну допомогу. Досвідчені співробітники компанії Альтер Ейр зроблять якісний монтаж вентиляційної системи.

Відгуки

Спасибо автору за подробную инструкцию. Все расписано четко и понятно. Даже, наверное, более обширно, чем на сайте производителя. Для наших людей, которые желают все делать самостоятельно - будет именно то, что надо.

Спасибо автору за схемы, теперь нет необходимости вызывать специалиста - все могу сделать сам.