Переваги і недоліки вентиляторів Elicent

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріали

Компанія Elicent є дочірнім підприємством німецької компанії Maico.

Потужності Elicent знаходяться в Італії, а сама фірма займається виготовленням недорогих і якісних настінних вентиляторів, камінних вентиляторів для збільшення тяги і стелевих агрегатів для забезпечення циркуляції повітря.

На відміну від материнської компанії, Elicent виробляє бюджетні моделі вентиляційних пристроїв.

Салон кліматичної техніки Альтер Ейр вирішив провести невелике дослідження і з'ясувати у користувачів, з якими проблемами вони стикаються при користуванні цими агрегатами і які переваги варто виділити.

Переваги вентиляторів Elicent:

Висока якість збірки і комплектуючих матеріалів.

Це відзначають всі користувачі. Настінні вентилятори Elicent виготовлені з високоякісного пластику, а конструкція камінного вентилятора Elicent Tirafumo не дозволяє пристрою перегріватися при видаленні гарячого повітря і диму. Особливу увагу слід приділити конструкції зворотного клапана: в побутових вентиляторах даного виробника пластиковий клапан-метелик запобігає потраплянню повітря у приміщення при вимкненому вентиляційному обладнанні.


Потужність.

Оскільки настінні вентилятори Elicent знаходяться в одному ціновому сегменті з пристроями Soler&Palau, то їх часто порівнюють. На відміну від основних конкурентів, агрегати Elicent відрізняються більшою потужністю, що дозволяє використовувати їх спільно з системами повітроводів більшої довжини і з великою кількістю вигинів.

Вентиляторы Elicent и Soler&Palau

Ергономічна конструкція.

Дизайнери компанії Elicent постаралися на славу — побутові вентилятори компанії без перебільшення являють собою витвір мистецтва й ідеально підійдуть для використання в будь-якому приміщенні.

Недолік вентиляторів Elicent

Високий рівень шуму. Збільшення потужності і продуктивності вентиляторів Elicent спричинило підвищення звукових характеристик пристрою при роботі. Тому дані побутові агрегати практично не використовуються в приміщеннях з високими вимогами щодо рівня шуму, поступаючись більш тихішим Soler&Palau або дорожчим, але безшумним Maico.

Важливо розуміти, що виділення сильних і слабких сторін вентиляторів Elicent вельми умовно. У будь-якому випадку, купуючи дані побутові пристрої, ви отримуєте товар, який за технічними характеристиками і якістю значно перевершує вентилятори вітчизняного або китайського виробництва.
Настінні агрегати Elicent прослужать вам вірою і правдою довгі роки, а фахівці салону кліматичної техніки Альтер Ейр допоможуть підібрати обладнання, яке підійде саме вам. Також у нашому інтернет-магазині ви можете купити вентилятори Elicent і отримати кваліфіковані послуги в області вентиляції і кондиціонування приміщень.

Моделі вентиляторів Elicent, які рекомендує компанія Альтер Ейр

Elicent Elegance 100

В основному дана модель вентиляторів Elicent Elegance 100 використовується для встановлення у ванних кімнатах і санвузлах. Має приємний непомітний дизайн, тому добре підійде під будь-який інтер'єр. Вентилятор може працювати як в короткочасному режимі, так і тривалий період не вимикаючись (до 30 тис. годин безперервної роботи).

 

Elicent E STYLE 100 PRO

Тип вентиляторів Elicent E STYLE 100 PRO відрізняється відносно невисокими шумовими характеристиками. Вентилятор забирає погане повітря з приміщення і викидає його у повітровід або безпосередньо на вулицю. Щоб запобігти потраплянню обробленого повітря назад в приміщення, вентилятор оснащений якісними зворотними клапанами з ударостійкого пластику та утримуючою пружиною.

Вентилятор Elicent E STYLE 100 PRO

Elicent TIRAFUMO.

Elicent TIRAFUMO — це камінний вентилятор, який призначений для видалення диму з каміну і монтується на даху. Корпус вентилятора виготовлений з оцинкованої сталі, тому він не піддається корозії і прослужить довгі роки при будь-яких погодних умовах. Поставляється повністю в зібраному вигляді, тому його варто лише підняти на дах і під'єднати до джерела електроенергії.

Радиальный вентилятор Elicent TIRAFUMO

Підсумки:

Вентилятори бренду Elicent — це якість, надійність, неперевершений дизайн і висока продуктивність. Вибираючи цю марку, ви можете бути впевнені, що її продукція прослужить вам довгі роки і щодня буде підтримувати комфорт у вашому приміщенні.

Існує велика кількість вентиляторів Elicent в залежності від функціонального призначення, сфери застосування, а також вартості.

Звертаючись в компанію Альтер Ейр, ви зможете отримати професійну консультацію і вибрати найбільш підходящу модель вентилятора для вашого будинку.

Відгуки

Каминные вентиляторы tirafuma на порядок лучше от tiracamino

Спасибо за интересный материал! Очень доступно написано и полезно для человека который как раз выбирает вытяжные вентиляторы.

О, у меня как раз стоит Elicent в ванной комнате. Просто замечательное оборудование. Работает на 100%!