Принцип дії сонячних фотомодулів

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріали

Одним з видів альтернативної енергії, яка все ширше застосовується останнім часом, є сонячні фотоелементи або сонячні фотомодулі. Фотоелемент – це електронний прилад, який перетворює сонячну енергію в електричну.

Більшість фотоелементів виготовлено на базі монокристалічного і полікристалічного кремнію. Відрізнити їх можна по характерному кольору – монокристалічний чорного або темно-сірого кольору, полікристалічний – темно-синього, іноді ближче до фіолетового кольору або з характерним «морозним» візерунком.

Сонячні панелі на основі полікристалічного кремнію більш дешеві у виробництві. Коефіцієнт корисної дії фотоелементів заявляється в розмірі 20%, але в реальності не перевищує 18%.

Потужність 1м² фотоелементів становить орієнтовно 180 Вт, але на цю цифру впливає дуже багато факторів і її не можна приймати як аксіому.

Для того, щоб електричну енергію від сонячних модулів можна було використовувати в побуті необхідно створити систему енергопостачання.

Система енергопостачання на сонячних модулях складається з:

Кожен елемент системи життєво важливий, тому потрібно встановлювати комплектуючі від надійних виробників. Важливим також є проектування і монтаж системи енергопостачання на сонячних модулях. Непродуманий підбір обладнання та монтаж не фахівцями зведе нанівець всі переваги обладнання.

Системи енергопостачання на сонячних модулях можуть використовуватися у віддалених районах, де немає централізованого енергопостачання, або як резервне джерело енергопостачання. Розглядати сонячні модулі як альтернативу центральному енергопостачанню при теперішній вартості електроенергії та обладнання системи енергопостачання на сонячних модулях недоцільно, але в найближчому майбутньому вартість 1 кВт·год. електроенергії отриманої від сонячних модулів сравняеться чи стане дешевше за 1 кВт·години придбаного в центральній енергосистемі.

Відгуки