Припливно-витяжна вентиляція з рециркуляцією

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадкуЗміст:

  1. Що таке рециркуляція?
  2. Принцип роботи рециркуляції в системі припливно-витяжної вентиляції.
  3. Для яких приміщень підходить вентиляція з рециркуляцією?

Вентиляція є невід'ємною частиною сучасних будівель. Завдяки цій системі в приміщення подається свіже повітря і видаляється забруднене, що забезпечує комфортну життєдіяльність і перебування людей. Сьогодні ми поговоримо про рециркуляції в системі вентиляції - що це, навіщо вона потрібна і в яких випадках її доречно застосовувати.

1. Що таке рециркуляція?

Рециркуляція в системі вентиляції заснована на принципі повторного використання повітря з постійним підмішуванням і видаленням певної частини повітряної маси, обсяг якої визначається на етапі проведення розрахунків.

Вентиляція з рециркуляцією використовується, в основному, у великих комерційних приміщеннях. Наприклад, торгові та офісні центри, кінотеатри. Так як подібні приміщення великі за площею, там необхідно охолоджувати або нагрівати великі об'єми повітря. На охолодження/нагрів витрачається багато електроенергії, тому постійно видаляти весь об'єм повітря і стільки ж подавати - нераціонально:

  • економічно невигідно (великі витрати на електроенергію);
  • для відвідувачів немає необхідності в такій кількості свіжого повітря - при його постійної подачі.

Саме тому в таких випадках доречно використовувати рециркуляцію. Для побутового сегмента - будинки і квартири - реалізується загальнообмінна припливно-витяжна вентиляція.

Припливно-витяжна вентиляція - це система вентиляції, яка реалізована за принципом постійної збалансованої подачі свіжого повітря в приміщення і видалення такого ж обсягу повітря. Вона є оптимальною для вентиляції будинку чи квартири, адже дозволяє підтримувати хороший рівень CO2 і забезпечувати здоровий мікроклімат у приміщенні.

ХОЧЕТЕ РЕАЛІЗУВАТИ СИСТЕМУ ВЕНТИЛЯЦІЇ У СЕБЕ? КЛІКАЙТЕ!

2. Принцип роботи рециркуляції в системі припливно-витяжної вентиляції.

Рециркуляція дозволяє використовувати наявне повітря (постійно його переміщати по колу в системі вентиляції). Але варто пам'ятати про те, що необхідно подавати певну частину свіжого повітря для людей, що знаходяться в приміщенні.

Система вентиляції з рециркуляцією заснована на тому, що вона подає певну кількість повітря в цю систему вентиляції і таку ж кількість видаляє. Тобто, вона підмішує якусь частину повітря до основної маси повітря, яка циркулює в системі і таку ж кількість повітря прибирає. Це дозволяє оновлювати повітря і раціонально використовувати енергію.

Щоб визначити, який обсяг повітря повинен постійно подаватися і віддалятися з приміщення - необхідно провести розрахунок, який грунтується на безлічі факторів і дозволить провести правильне проектування системи.

3. Для яких приміщень підходить вентиляція з рециркуляцією?

Як ми згадували раніше, вентиляція з рециркуляцією використовується в великих комерційних приміщеннях, на кшталт: торговельних центрів, великих магазинів, офісів та інше. Для побутового використання (будинку, квартири), в 99% випадків використовується загальнообмінна система вентиляції.

Детальніше про систему вентиляції квартири читайте за посиланням: alterair.ua/solutions/ventilyatsiya-v-kvartire

Інженери компанії Альтер Ейр - фахівці у своїй сфері. Вони завжди проконсультують вас і допоможуть підібрати найкраще рішення. Ми займаємося повним спектром послуг по вентиляції: від розробки передпроєктної документації до монтажу і пусконалагоджувальних робіт. Телефонуйте 0-800-33-08-28 або замовляйте зворотний дзвінок.

Відгуки