Промислові осушувачі повітря, їх види та призначення

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріали

Навіщо необхідно осушувати повітря в будівлях промислового призначення?

Комфортний мікроклімат в промислових приміщеннях - важливий складовий елемент для ведення бізнесу.

Насамперед,  це стосується як до високотехнологічних виробництв, так і промислових складів.

Важливою складовою оптимальних умов є відносна вологість у приміщенні. Висока вологість у виробничих приміщеннях може негативно вплинути на якість технологічного процесу.

Крім «стандартних» наслідків у вигляді виникнення цвілі, конденсату на стінах та інших поверхнях, високий рівень відносної вологості в будівлях промислового призначення може суттєво зашкодити технологічному процесу.


Зокрема, ця проблема дуже актуальна при виготовленні або обробці матеріалів, вплив вологи на які призводить до катастрофічних наслідків: це стосується деревообробної і целюлозної промисловості, текстильних й інших цехів.

Ще одна проблема, яка може виникнути – вихід з ладу технологічного обладнання внаслідок окислення контактів. У даному випадку промислові верстати не тільки вийдуть з ладу, але і можуть бути небезпечними для працюючих на виробництві людей.

Та ж проблема високої відносної вологості стосується підвалів і складів зберігання продукції, особливо в тих сферах, де необхідне тривале зберігання (наприклад, винні погріби). Без складу, в якому продукція може довго зберігається, не втрачаючи своїх властивостей, не обходиться жоден успішний бізнес.

Як боротися з високою відносною вологістю у промислових приміщеннях?

Існує два загальноприйнятих способи.

  • Перший – забезпечення достатньої витяжної вентиляції приміщень, внаслідок чого внутрішнє повітря замінюється зовнішнім, знижуючи рівень вологості. Недоліком такого способу є практична відсутність ефективності при високому рівні відносної вологості ззовні приміщення. Також система вентиляції споживає багато електроенергії через необхідність підігрівати холодне повітря перед подачею до приміщення.
  • Боротися з високою вологістю в промислових приміщеннях можна, використовуючи промислові осушувачі повітря. Вони відрізняються високою продуктивністю роботи та здатні підтримувати необхідний вміст вологи в повітрі навіть у великих за площею приміщеннях.

Каталог осушувачів повітря

Види промислових осушувачів повітря

Насамперед, класифікація промислових осушувачів повітря залежить від середовища застосування. Варто виділити дві великі підгрупи:

Мобільні пристрої промислового призначення призначаються для осушення повітря на будівництвах або в приміщеннях, де використання стаціонарних агрегатів не є доцільним рішенням. Класичний приклад мобільного промислового осушувача повітря Dantherm CDT 20.

          

Стаціонарні осушувачі повітря монтуються безпосередньо в промислових приміщеннях чи у сусідніх технічних підсобках. Відмінною характеристикою цих пристроїв є висока продуктивність, можливість роботи при низьких або високих температурах, а також можливість точного регулювання рівня відносної вологості. 

Стационарные осушители воздуха для настенного монтажа или установки в технических подсобных помещениях

Висновок

Використання осушувачів повітря для підтримки відносної вологості в промислових приміщеннях є необхідною складовою успіху будь-якого підприємства. Це забезпечить стабільну діяльність виробничих цехів і тривале зберігання матеріалів на складах.

Найбільш ефективним рішенням буде спільне використання систем вентиляції і осушення повітря, які необхідно грамотно розрахувати. Інженерний відділ компанії Альтер Ейр грамотно розрахувати необхідну продуктивність цих систем і підбере відповідне обладнання. Для отримання детальної інформації, звертайтесь до спеціалістів нашого салону кліматичної техніки.

Крім запропонованих моделей, на сайті інтернет-магазину компанії Альтер Ейр Ви можете знайти велику кількість подібних пристроїв за розумною ціною.

Відгуки