SAKATA. Нова серія Heat Pumb Inverter: ковток свіжого повітря.

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріали

  Потреба в кліматичній техніці зростає з кожним роком. Сприятливий мікроклімат завжди впливав на загальний стан людини. Тому організації всіх комфортних умов потрібно приділяти особливу увагу. Якщо раніше, за допомогою відкритого вікна можна було здійснити якісний повітрообмін, то зараз з'явився декілька причин, через які взагалі не варто відкривати вікна зайвий раз:

  • нестабільні температурні показники. Вже не існує чіткого розмежування за минулими сезонами, останні роки зима різко переходить в літо і навпаки.
  • висока загазованість повітря через автомобілі. Єдине, що ви можете отримати, коли відкриваєте вікно, так це вихлопні гази і дорожній пил.
  • заводські викиди в атмосферу. На жаль, підприємства зараз намагаються економити на якісній фільтрації, тому викиди у повітря згубних речовин стало нормою.

  Саме тому рекомендується використовувати якісну кліматичну техніку, яка допоможе створити всі умови для комфортного перебування у приміщенні. Компанія SAKATA вже встигла себе зарекомендувати на ринку як якісний виробник і розвіяти стереотип, що китайська техніка не якісна. Щороку вона дивує своїх клієнтів високоефективними кондиціонерами. Не так давно вийшов новий модельний ряд Heat Pumb Inverter, у якому зібрані всі передові технології.

  Стильний дизайн обладнання приваблює споживачів своєю простотою і витонченістю. Плавні м'які лінії і невеликі габарити будуть чудовою прикрасою як в житлових приміщеннях, так і в строгих офісах. Над функціональним наповненням працювали кращі розробники і створили універсальний кондиціонер, який ефективно працює як спекотним літом, так і холодною зимою.

 
  Побутовий тепловий насос дозволяє обладнанню працювати в режимі обігріву при зовнішній температурі до -25 градусів. Тепер кондиціонер можна використовувати як альтернативний спосіб обігріву приміщення, якщо тепла від централізованого опалення не вистачає або закінчилося паливо для роботи котла.
  Не варто переживати і про високі витрати електроенергії. Пристрій виконаний по типу А +++. Незважаючи на високу ефективність роботи, кондиціонер є економічним, таким чином ви можете зберегти свій бюджет.

Внутрішній блок настінного типу SAKATA
  Часто буває ситуації, коли підібрати оптимальний режим буває важко. Повітряні потоки бувають інтенсивними і захворіти від такого напору повітря дуже легко. Або ж, під час роботи кондиціонера, в приміщенні душно. Режим SMART і функція I FEEL допомагають обладнанню самостійно підібрати оптимальний режим і підтримувати комфортну температуру в місці, де знаходяться люди.
  Виробники подбали і про якісну очищення повітря. Фільтри нового покоління ULTRA Hi Density ефективно очищають повітряний простір від пилу та інших дрібних частинок на 90%. Крім того, ви можете самостійно чистити фільтри від забруднень, економлячи на платному сервісі. Досить промити їх під проточною водою.
  Важливим аспектом в роботі обладнання є беззвучність. Подвійна шумоізоляція компресора і оптимізована конструкція внутрішнього блоку виключають появи сторонніх звуків. Таким чином у приміщенні підтримуються сприятливі умови з мінімальним рівнем шуму.

Таблиця моделей кондиціонерів SAKATA

  Крім перерахованих вище функцій, модельний ряд Heat Pumb Inverter володіє ще рядом переваг:
  • 4 режими роботи вентилятора;
  • озонобезпечний фреон R-410A;
  • таймер;
  • напрямок горизонтального повітряного потоку;
  • функція самодіагностики;
  • запам'ятовування положення жалюзі.

  Тепер для того, щоб подихати свіжим повітрям не обов'язково виходити на вулицю, компанія SAKATA створила всі необхідні умови для вашого приміщення.

Відгуки

Очень познавательный материал! Спасибо, Альтер Эйр. Долго не мог определиться какой кондер купить. Теперь думаю, что буду смотреть что-то из этой серии!!!

Хорошо, когда есть подобные статьи, которые не просто характеризуют какой-то один определенный товар, а самого производителя в целом. Это очень удобно, так как оборудование плюс/минус идентично по характеристикам, а надежность компании говорит о многом.

Спасибо за статью. Если честно, думала приобретать кондиционер другой марки, а вот теперь задумалась!