Schneider Electric зроблять акумулятор, ціна якого буде нижчою за Tesla

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріали

2015 рік став важливим для акумуляторних батарей в електроенергетиці.

Були оголошені численні проекти по розробці нових акумуляторних технологій, з'явилося багато нових стартапів і Тесла надто пишно представив свій PowerWall.

Практично втратилися в шумі гучної реклами заяви деяких дуже великих і солідних компаній про те, що вони теж рухаються в сферу зберігання енергії. Sharp і Johnson Controls оголосили свої наміри з приводу акумулювання на початку четвертого кварталу 2015 року. Маючи хороші фінансові ресурси і сильну впізнаваність у кожної компанії є величезна можливість бути вагомою в цій сфері, якщо діятимуть правильно.
 
Аккумулятор Ecoblade от Schneider Electric
 
І, якраз в кінці року, в середині кліматичної конференції СОР21 в Парижі, Schneider Electric представив власну перспективно зростаючу мережу на основі літій-іонних батарей. Як і більшість літій-іонних систем зберігання енергії для енергомереж і комерційних/промислових клієнтів, EcoBlade є модульною, тому що блоки можуть бути налаштовані для забезпечення споживачів як малою, так і дуже великою потужністю.
Більше того, цю систему зберігання відрізняє від інших фактор зовнішнього вигляду, розмір і форма: вона майже ідентична серверу комп'ютера. Дизайн взято з великого досвіду компанії Schneider Electric, яка обслуговує ІТ-індустрію. Згідно прес-релізу компанії Schneider Electric, кожен з цих блоків важить менше, ніж 25 кілограм (приблизно 55 фунтів) і формою нагадує телевізор з плоским екраном діагоналлю 30 дюймів.
 
Аккумуляторы Schneider Electric - берешь их и слаживаещь
 
Якщо окремо стоїть блок має в собі енергію, її можна використовувати для автономного живлення будинку. Складання вищезгаданих елементів можна використовувати для живлення великих центрів обробки даних, великих будівель та підтримки енергомережі на підстанціях.
Якщо немає функції контролю за діяльністю акумулятора, то він не знає коли заряджатися або розряджатися. Будь-які системи акумуляції, навіть батареї – це просто сховище для електроенергії.
У випадку Schneider Electric цей функціонал включений у хмарі як набір програмних сервісів під назвою StruxureWare, що об'єднує безліч інформаційних ліній для оптимізації продуктивності EcoBlade. Такі порівняння виступають на користь EcoBlade і роблять його конкурентним порівняно з подібним обладнанням.
Наприклад, 10 kWh Tesla Powerwall коштує 3500$, але якщо ви додаєте до вартості перетворювач і вартість роботи з повними витратами на установку ціна знаходиться в діапазоні 7 100$ або $ 710 за кВт/годину.
Schneider Electric встановив ціну $500 кВт/год, яка також порівняно дуже вигідна за новим оцінками від Lux Research. Зараз встановлена вартість EcoBlade буде однією з найнижчих у даній сфері.
 
Джерело: Forbes.

Відгуки