Теплові насоси Viessman Vitocal 200-S

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріали

Компанія Альтер Ейр рада представити вашій увазі новинку у нашому асортименті – інноваційні теплові насоси Viessman Vitocal 200-S. За допомогою цих потужних кліматичних комплексів ви зможете не тільки обігрівати, але і охолоджувати повітря у Вашому приміщенні, а також підігрівати воду.

Принцип роботи теплового насоса Viessman Vitocal 200-S полягає в тому, що він у процесі експлуатації використовує необмежену енергію зовнішнього повітря. Застосовуючи таке обладнання в своєму будинку, можна круглий рік регулювати температурний режим в приміщенні за своїм бажанням, а також не залежати від комунальних служб, постійно маючи гарячу воду.

Компактні розміри зовнішніх і внутрішніх блоків дозволяють монтувати опалення їх в найбільш зручних для користувача місцях, не псуючи зовнішній вигляд будівлі і не займаючи багато простору.

Основні переваги теплових насосів Viessman Vitocal 200-S:


Компоненты теплового насоса Viessman Vitocal 200-S1. Висока надійність і ефективність.
Завдяки системі автоматики, теплові насоси Viessman Vitocal 200-S підлаштовуються під перепади напруги, що виникають у мережі й захищені від можливого виходу з ладу.


2. Зручне управління. Спеціально розроблений і адаптований під потреби користувача регулятор Vitotronic має ряд корисних опцій і функцій, які дозволяють легко керувати роботою теплового насоса і всіх його компонентів. Розділ «Допомога» буде корисним в тому випадку, якщо у користувача виникають питання з приводу експлуатації даного обладнання.


3. Малошумна робота. За рахунок того, що користувач має можливість регулювати потужність теплового насоса Viessman Vitocal 200-S, можна регулювати рівень шуму, який він видає під час роботи. Чим нижча швидкість обертання вентилятора і компресора, тим тихіше працює тепловий насос.


4. Низькі експлуатаційні витрати.Тепловий насос Viessman Vitocal 200-S не тільки якісно виконує поставлені перед ним завдання, але і при цьому ощадливо витрачає електроенергію. За рахунок перетворення електричної енергії в теплову по циклу Карно на кожну витрачену кіловат-годину електричної енергії припадає до 4 кіловат-годин теплової.

5. Широке середовище застосування. Viessman Vitocal 200-S можуть застосовуватися як для опалення житлових будинків, так і виробничих приміщень, офісних будівель і пр.

Використання теплових насосів Viessman Vitocal 200-S – це раціональне рішення для тих покупців, які хочуть отримати якісний опалювальний агрегат, при цьому не витрачаючи на його експлуатацію захмарних коштів. Таке обладнання прослужить Вам довгі роки без частого сервісу та додаткових вкладень.

Принцип работы теплового насоса Viessman Vitocal 200-S в схематическом виде

Відгуки

Отличный материал. Спасибо за ясную информацию. Видимо тепловые насосы действительно являются самым удобным и экономичным способом отопления. Вот теперь стоит задуматься!